Šifra:
IZAE40006SE
Prenosnik Lenovo Idea Tab Pro / MediaTek series / RAM 8 GB / 12,7″
269,00 €
220,49 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 269,00 €
Kratek opis:
MediaTek Dimensity 8300, 8 GB LPDDR5 ONBOARD, 128 GB Onboard, 32,25 cm (12,7″), Sijajni (BrightView, gloss), Touch, 2944 x 1840 @144Hz, Integrated ARM G615 MC5, USB-C, Card reader, Android™ 14
Z nakupom tega izdelka prejmete 269 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 8.15 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: Na zalogi
samo še 2 kosa na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Eleganten in zmogljiv prenosnik Lenovo Idea Tab Pro iz serije MediaTek nudi odlično uporabniško izkušnjo z 33-centimetrskim (13,3") svetlečim zaslonom na dotik. S hitrim ARM procesorjem in naprednim grafičnim procesorjem omogoča tekoče delovanje in neverjetno vizualno izkušnjo. Poleg tega integrirana možnost povezave preko USB-C in čitalnik kartic poskrbita za enostavno povezljivost in prilagodljivost.
Največje prednosti
- Visoka ločljivost zaslona: Sijajni zaslon z ločljivostjo 2944 x 1840 pri 144Hz zagotavlja ostrino in živahne barve.
- Kompaktna zasnova: Praktične dimenzije omogočajo enostavno prenašanje, idealno za delo na poti.
- Zmogljivost in učinkovitost: Napredni procesor v kombinaciji z integriranim grafičnim procesorjem nudi visoko zmogljivost za zahtevne naloge.
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je idealen za profesionalce, ki iščejo zanesljivo in prenosljivo napravo, ki lahko sledi hitremu tempu dela. Zaradi izjemne ločljivosti zaslona je odlična izbira za oblikovalce in ustvarjalce digitalnih vsebin, pa tudi za študente in poslovne uporabnike, ki potrebujejo napravo, ki združuje uporabnost in zmogljivost.Možnosti nadgradnje
Prenosnik omogoča nadgradnjo pomnilnika in diska, kar povečuje njegovo dolgo življenjsko dobo in zmogljivost. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljenega prenosnika prinaša številne prednosti. Ne le da nudi enako zmogljivost kot nov, temveč je tudi ekološko odgovoren nakup, ki zmanjšuje elektronske odpadke. Strokovna obnova zagotavlja, da je naprava temeljito pregledana in testirana v skladu s standardiziranim sistemom kakovostnih ocen, kar zagotavlja brezhibno delovanje. Poleg tega gre za cenovno ugodno rešitev, ki ponuja odlično razmerje med kakovostjo in ceno.| Procesor | MediaTek Dimensity 8300 |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 8 GB |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | LPDDR5 ONBOARD |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | Onboard RAM, ni nadgradljivo |
| Trdi disk | 128 GB |
| Tip trdega diska | Onboard |
| Grafična kartica | Integrated ARM G615 MC5 |
| Zaslon | 32,25 cm (12,7″) |
| Največja ločljivost | 2944 x 1840 @144Hz |
| Tip zaslona | Sijajni (BrightView, gloss), Touch |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Android™ 14 |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 0x |
| USB-C | 1x |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 0x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 0x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | ne |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | ne |
| Osvetljena tipkovnica | ne |
| Stanje | Outlet - Odprta embalaža |
| Teža | 0,62 |
| EAN | 3831130153475 |
| Garancija v mesecih | 12, brezplačno podaljšanje garancije 2 PLUS 1 |
| Odgovorna oseba v EU | Lenovo tehnična regulativna ekipa, Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovaška, compliance@lenovo.com |
| Proizvajalec | Lenovo Group Limited, 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R., Kitajska, compliance@lenovo.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP 240RT G9 | Core 5 120U | W11P / 3 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
519,00 €
425,41 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 519,00 €
Prenosnik HP ProBook 445 G11 | R5-7535U / AMD Ryzen™ 5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
449,00 €
368,03 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 449,00 €
Prenosnik Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 / AMD Ryzen™ 5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
449,00 €
368,03 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 449,00 €
Prenosnik HP 15-fc0780ng | R7-5825U / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
529,00 €
433,61 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 529,00 €
Prenosnik HP EliteBook 640 G10 / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
519,00 €
425,41 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 519,00 €
Prenosnik HP 15-fd0016ni | i5 13.gen | W11H / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
599,00 €
490,98 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 599,00 €
Prenosnik HP 15-fc0029np | R7-7730U | 16GB | SSD 512GB / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
599,00 €
490,98 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 599,00 €
Prenosnik HP 14-em0026ne | R7 7000s / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
549,00 €
450,00 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 549,00 €
Prenosnik HP 15-fd0116np | i3-N305 | W11H / i3 / RAM 8 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
399,00 €
327,05 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 399,00 €
Prenosnik Lenovo V15 G4 AMN / AMD Ryzen™ 5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
439,00 €
359,84 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 439,00 €





























