Kratek opis:
AMD Ryzen 5 7535U (2,9 GHz), 40,6 cm (16,0″) WUXGA (1920x1200) AG UWVA LED, 16 GB DDR5-4800, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, AMD Radeon 660M Graphics (IGP), HDMI 2.1, 2x USB-C 3.2 Gen2 (10 Gbps - DispalyPort), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi, Bluetooth, Webcam, Fingerprint, Backlit Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Šifra:
AD1J1ETR
Prenosnik HP ProBook 465 G11 | R5-7535U | 16GB RAM | W11H / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Kratek opis:
AMD Ryzen 5 7535U (2,9 GHz), 40,6 cm (16,0″) WUXGA (1920x1200) AG UWVA LED, 16 GB DDR5-4800, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, AMD Radeon 660M Graphics (IGP), HDMI 2.1, 2x USB-C 3.2 Gen2 (10 Gbps - DispalyPort), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi, Bluetooth, Webcam, Fingerprint, Backlit Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 699 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 21.18 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost:Izdelek je razprodan, a v naši ponudbi vas morda čaka odlična alternativa. Preverite takoj!
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Prenosnik HP ProBook 465 G11 je vaša najboljša izbira za zanesljivo in zmogljivo delovanje, ki zadovolji tako profesionalce kot tiste, ki iščejo večnamensko napravo. Ta eleganten in vsestranski prenosnik se ponaša z velikim, 40,6 cm (16,0") zaslonom WUXGA, ki omogoča jasen in živahen prikaz vsebine.
Največje prednosti
- Amd Ryzen 5 procesor zagotavlja zmogljivo delovanje za vsakodnevne naloge in zahtevnejše aplikacije.
- 512 GB NVMe SSD disk omogoča hitro nalaganje in hiter dostop do vaših podatkov.
- 16,0" WUXGA zaslon ponuja širok vidni kot in visoko ločljivost za optimalno potrebo po prostoru na zaslonu.
- Več vhodnih možnosti vključuje 2x USB-C® in 2x USB-A, HDMI za razširitev prikaza, Wi-Fi in Bluetooth za brezžično povezljivost.
- Vgrajena kamera in senzor prstnih odtisov omogočata varnost in enostavno prijavo.
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je idealen za posameznike, študente in poslovneže, ki potrebujejo zanesljiv prenosnik za številne namene, vključno z delom, študijem ali zabavo. S svojo kombinacijo mobilnosti in zmogljivosti je odličen za tiste, ki pogosto menjajo lokacije in cenijo zanesljivo izvedbo.Možnosti nadgradnje
Ena od glavnih značilnosti te naprave je možnost nadgradnje. Postavitev omogoča enostavno nadgradnjo pomnilnika in diska, kar pomeni, da lahko napravo prilagodite svojim potrebam, ko te rastejo. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Obnovljene naprave niso le ekonomična odločitev, ampak tudi prispevajo k varovanju okolja z zmanjševanjem elektronike, ki konča na odlagališčih. Naprava je profesionalno obnovljena s standardiziranim sistemom kakovostnih ocen, kar zagotavlja, da izpolnjuje visoke standarde delovanja. Takšna izberba prinaša odlično vrednost za vaš denar, saj dobite zmogljivo napravo po nižji ceni od novega izdelka.| Procesor | AMD Ryzen™ 5 7535U / 2,9 GHz / 6-Cores (6C/12T) / Turbo Speed 4,55 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB DDR5 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR5 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 32 GB |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | AMD Radeon™ 660M (IGP) |
| Zaslon | 40,6 cm (16,0″) WUXGA (1920x1200) UWVA LED | IPS |
| Največja ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | da |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Poljska tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0198990116921 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik Lenovo Yoga Slim 7 14ILL10 / Ultra 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 Flip 14-fp0011nx | Core 5 120U | Touch / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP 15-fd0267ne | Core i7 13. Gen / i7 / RAM 8 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
629,00 €
515,57 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 629,00 €
Prenosnik Lenovo ThinkPad E16 G3 / Ultra 5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
749,00 €
613,93 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 749,00 €
Prenosnik HP EliteBook 845 G11 | R5 PRO 8540U / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP 17-CN3XXX / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
629,00 €
515,57 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 629,00 €
Prenosnik HP 15-fd0267ne | Core i7 13. Gen | W10P / i7 / RAM 8 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
669,00 €
548,36 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 669,00 €
Prenosnik HP 15-fd0286ns | i5 13.gen / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
629,00 €
515,57 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 629,00 €
Prenosnik Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Prenosnik HP EliteBook 830 G11 | U5-135U / Ultra 5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 13,3″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €





























