Kratek opis:
Intel Core i3-1315U (1,2 GHz), 39,6 cm (15,6″) FHD (1920x1080) AG UWVA LED, 16 GB DDR4-3200, SSD 512 GB PCIe NVMe, Intel UHD Graphics (IGP), 2x USB-C 3.2 Gen2 (DisplayPort - 10Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Webcam, Wi-Fi 6E (AX211), Bluetooth 5.3, Webcam, Fingerprint, Backlit Kbd., Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
Šifra:
D5WH1E8R
Prenosnik HP ProBook 450 G10 | 13.gen i3 | Metal / i3 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
489,00 €
400,82 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 489,00 €
Kratek opis:
Intel Core i3-1315U (1,2 GHz), 39,6 cm (15,6″) FHD (1920x1080) AG UWVA LED, 16 GB DDR4-3200, SSD 512 GB PCIe NVMe, Intel UHD Graphics (IGP), 2x USB-C 3.2 Gen2 (DisplayPort - 10Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Webcam, Wi-Fi 6E (AX211), Bluetooth 5.3, Webcam, Fingerprint, Backlit Kbd., Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 489 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 14.82 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost:Izdelek je razprodan, a v naši ponudbi vas morda čaka odlična alternativa. Preverite takoj!
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
HP ProBook 450 G10 je eleganten in zmogljiv prenosnik, ki združuje slog in učinkovitost v privlačnem kovinskem ohišju. Z velikostjo zaslona 15,6 palcev in FHD ločljivostjo, omogoča kristalno čisto sliko, kar ga naredi idealnega za delo in zabavo. Integrirana grafična kartica zagotavlja tekoče prikaze in brezskrbno upravljanje dnevnih nalog.
Največje prednosti
- Eleganten kovinski dizajn: Estetsko privlačen prenosnik, primeren tako za poslovno kot osebno uporabo.
- Izjemna hitrost delovanja: Zahvaljujoč SSD z vmesnikom NVMe, ki nudi osupljive hitrosti prenosa podatkov.
- Bogata povezljivost: Vključuje najnovejše USB-C in USB-A priključke ter napredno brezžično povezljivost z Wi-Fi 6E.
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je popolna izbira za številne uporabnike. Idealno se prilega potrebam mobilnih poslovnežev, ki iščejo zanesljivo in hitro napravo za delo na poti, kot tudi študentom, ki želijo zmogljiv prenosnik za študij in prosti čas. Zaradi dobre povezljivosti je primeren tudi za domače pisarne.Možnosti nadgradnje
Prenosnik omogoča fleksibilnost pri nadgradnji pomnilnika in diska, kar zagotavlja, da lahko napravo prilagodite svojim prihodnjim potrebam. Nudijo se opcije za nadgradnjo z dodatnim RAM in razširitev kapacitete diska. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljene naprave prinaša več prednosti. Poleg privlačne cene, ki še vedno ohranja vrhunsko kvaliteto, izberete tudi ekološko trajnostno rešitev. Strokovna storitev obnove zagotavlja, da naprave prestanejo obsežne preglede s standardiziranim sistemom kakovostnih ocen, kar vam zagotavlja brezskrbno uporabo.| Procesor | Intel® Core™ i3-1315U / 1,2 - 3,3 GHz / Hexa-Core (2C+4c/8T) / Turbo Speed 4,5 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB DDR4 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR4 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 32 GB |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | Intel® UHD Graphics (IGP) |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6″) Full HD (1920 x 1080) UWVA LED | IPS |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 1x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | da |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Poljska tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP 15-fc0048ne / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
649,00 €
531,97 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 649,00 €
Prenosnik HP EliteBook 845 G11 | R5 PRO 8540U / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP ProBook 4 G1iR 14 | Core 5 120U | W11P / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
599,00 €
490,98 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 599,00 €
Prenosnik HP 17-CN3XXX / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
629,00 €
515,57 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 629,00 €
Prenosnik HP 15-fd0051ne | MX570 (2 GB) / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
649,00 €
531,97 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 649,00 €
Prenosnik HP Elite 830 x360 G10 - Scr: One Dead Pixel / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 13″ WUXGA
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Prenosnik Dell Inspiron 16 5640 | Core 5 120U | Touchscreen / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 Flip 14-fp0007nl | Core 5 120U | Touch / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP 17-CN4XXX / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Prenosnik HP Envy x360 14-fa0014nw | Touch / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €





























