Kratek opis:
Intel Core i3-1315U (1,2 GHz), 8 GB LPDDDR5-4800, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 40,6 cm (16,0″) WUXGA (1920x1200) IPS AG LED 60 Hz, Intel UHD Graphics (IGP), HDMI 2.1, 2x USB-C 3.2 Gen2 (10Gbps - DisplayPort + PD), 1x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), 1x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.2, Webcam, Backlit Kbd., 65W USB-C PD Adapter, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Šifra:
C1LL1EAR
Prenosnik HP OmniBook 5 16-ba1005na / i3 / RAM 8 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
549,00 €
450,00 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 549,00 €
Kratek opis:
Intel Core i3-1315U (1,2 GHz), 8 GB LPDDDR5-4800, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 40,6 cm (16,0″) WUXGA (1920x1200) IPS AG LED 60 Hz, Intel UHD Graphics (IGP), HDMI 2.1, 2x USB-C 3.2 Gen2 (10Gbps - DisplayPort + PD), 1x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), 1x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.2, Webcam, Backlit Kbd., 65W USB-C PD Adapter, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 549 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 16.64 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: V prihodu
samo še 4 kosi na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
HP OmniBook 5 16-ba1005na je eleganten, zanesljiv prenosnik, zasnovan za vsakodnevno delo in zabavo. Z vzdržljivim dizajnom, velikim zaslonom in bogatim naborom funkcij je odlična izbira za uporabnike, ki potrebujejo zmogljivost na poti.
Največje prednosti
- 16,0" WUXGA zaslon: Večja ločljivost in širši vidni kot zagotavljata izjemno vizualno izkušnjo.
- Hitrost SSD diska: Tehnologija NVMe omogoča hitrejši dostop do podatkov in krajši čas nalaganja.
- Večja povezljivost: Vključuje HDMI 2.1, USB-C možnosti ter Wi-Fi 6 za večjo fleksibilnost.
- Osvetljena tipkovnica: Omogoča enostavno tipkanje tudi v slabih svetlobnih pogojih.
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je idealen za študente, profesionalce in uporabnike, ki iščejo zanesljivo napravo za delo, učenje ali zabavo. Zaradi ravnotežja med zmogljivostjo in ceno je primeren za tiste, ki želijo visokokakovostno napravo brez pretirane finančne obremenitve.Možnosti nadgradnje
HP OmniBook 5 omogoča prilagodljivost z opcijami nadgradnje tako pomnilnika kot diska. Tako lahko povišate zmogljivosti naprave in jo prilagodite svojim specifičnim potrebam. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbor obnovljenega prenosnika pomeni vlaganje v ocenjeni sistem kakovostnih ocen. Te naprave so strokovno obnovljene, kar zagotavlja njihovo zanesljivost in učinkovitost, hkrati pa prispevate k okoljski odgovornosti z zmanjšanjem elektronskih odpadkov. Ponuja se vam možnost nakupa vrhunske tehnologije po dostopni ceni, kar je izjemna vrednost za katerokoli gospodinjstvo ali pisarno. V svetu, kjer so potrebe in zahteve uporabnikov različne, HP OmniBook 5 prinaša inovacije in znanje vsem, ki cenijo zmogljivost in vrednost.| Procesor | Intel® Core™ i3-1315U / 1,2 - 3,3 GHz / 6-Cores (2C+4C/8T) / 4,5 GHz TurboBoost |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 8 GB LPDDR5 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | 0 (Soldered RAM, no expansion slots) |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 8 GB |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Tip trdega diska | 8 GB |
| Grafična kartica | Intel® UHD Graphics (IGP) |
| Zaslon | 40,6 cm (16″) WUXGA (1920 x 1200) AG UWVA LED | IPS | 300 nits | 62,5% sRGB |
| Največja ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 1x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Angleška tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0199485079851 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP 17-cn3730ng | i5-1334U | W11H / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
749,00 €
613,93 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 749,00 €
Prenosnik HP 15-fc0048ne / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
649,00 €
531,97 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 649,00 €
Prenosnik HP 15-fd0730ng | i5 13.gen | W11H / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
669,00 €
548,36 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 599,00 €
Prenosnik HP ProBook 440 G11 | U7 155U | 8GB RAM | 512GB SSD / Ultra 7 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
829,00 €
679,51 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 829,00 €
Prenosnik HP OmniBook 3 NGAI 15-fn0007np | Ryzen AI 5 330 / AMD Ryzen™ AI 5 / RAM 24 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik Lenovo Yoga Slim 7 14ILL10 / Ultra 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP Pavilion Plus 14-ew1006na | Ultra 5 125H / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WQHD
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP Victus Gaming 15-fa1008nx | i5-13420H | RTX 2050 (4 GB) / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
789,00 €
646,72 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 789,00 €
Prenosnik HP Probook 440 G9 | i7-1255U | Win11 Pro / i3 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
659,00 €
540,16 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 659,00 €
Prenosnik HP ProBook 4 G1iR 14 | Core 5 120U | W11P / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
599,00 €
490,98 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 599,00 €





























