Kratek opis:
Intel Core Ultra 9 285H (2,9 GHz), 32 GB LPDDR5x-7500 (on board). SSD 2 TB M.2 PCIe Gen4, NVIDIA GeForce RTX 5070 (8 GB GDDR7), HDMI 2.1, 35,6 cm (14,0″) 2.8K (2880x1800) BV OLED 120Hz, 2x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), 1x Thunderbolt 4 (DisplayPort - 40Gbps), 1x USB-C 3.2 Gen2 (10Gbps), Wi-Fi 7 BE200 (2x2), Bluetooth 5.4, Webcam, Backlit Kbd., 140 W USB-C PD Adapter, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Šifra:
C16CTEAR
Prenosnik HP OMEN Transcend 14-fb1979nz | U9-285H | OLED 2.8K | RTX 5070 | 32GB RAM / Ultra 9 / RAM 32 GB / SSD Disk / 14,0″ 2.8K
1.899,00 €
1.556,56 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.899,00 €
Kratek opis:
Intel Core Ultra 9 285H (2,9 GHz), 32 GB LPDDR5x-7500 (on board). SSD 2 TB M.2 PCIe Gen4, NVIDIA GeForce RTX 5070 (8 GB GDDR7), HDMI 2.1, 35,6 cm (14,0″) 2.8K (2880x1800) BV OLED 120Hz, 2x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), 1x Thunderbolt 4 (DisplayPort - 40Gbps), 1x USB-C 3.2 Gen2 (10Gbps), Wi-Fi 7 BE200 (2x2), Bluetooth 5.4, Webcam, Backlit Kbd., 140 W USB-C PD Adapter, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 1899 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 57.55 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: V prihodu
samo še 1 kos na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Prenosnik HP OMEN Transcend 14-fb1979nz je vrhunska izbira za vse, ki iščejo zanesljivo in zmogljivo napravo, namenjeno tako za delo kot zabavo. Z elegantnim dizajnom in izjemno kakovostnim zaslonom OLED 2.8K ponuja kristalno jasne slike, ki bodo očarale vsakega uporabnika.
Največje prednosti
- Prvorazreden procesor zagotavlja hitro in učinkovito delovanje.
- Izjemna grafična zmogljivost z NVIDIA GeForce kartico za vrhunsko igralsko izkušnjo.
- Bleščeč 14,0" OLED zaslon z ločljivostjo 2.8K za najvišjo kakovost slike.
- Hiter dostop do podatkov zahvaljujoč NVMe tehnologiji shranjevanja.
- Eleganten in lahek dizajn, ki omogoča mobilnost in produktivnost kjerkoli.
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je namenjen zahtevnim uporabnikom, kot so profesionalni oblikovalci, razvijalci iger in navdušeni igralci, ki zahtevajo vrhunsko zmogljivost in zanesljivost. Prenosnik ponuja zadosti moči tudi za obsežna opravila in večopravilnost.Možnosti nadgradnje
Ta prenosnik omogoča nadgradnjo sistema shranjevanja in pomnilnika, kar pomeni, da ga lahko prilagodite svojim potrebam, če se vaše zahteve po zmogljivosti povečajo. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljene naprave ponuja izjemno vrednost za ceno, saj ne le da prejemate visokokakovosten izdelek, ampak tudi prispevate k bolj trajnostni prihodnosti z zmanjšanjem elektronskega odpada. Vsaka obnovljena naprava gre skozi temeljit proces pregleda in nadzora kakovosti, ki ga izvajajo usposobljeni strokovnjaki, kar zagotavlja visoko zanesljivost in brezhibno delovanje. Standardiziran sistem kakovostnih ocen dodatno zagotavlja, da prejmete izdelek v odličnem stanju. Z odločitvijo za HP OMEN Transcend 14-fb1979nz izberete zmogljivost, zanesljivost in okolju prijaznejšo alternativo.| Procesor | Intel® Core™ Ultra 9 Processor 285H / 16-Cores (6C+(8c+2c)/16T) / 2,9 GHz / Max Turbo Frequency 5,4 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 32 GB LPDDR5X |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | LPDDR5x (on board) |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 32 GB |
| Trdi disk | 2 TB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 (8 GB GDDR7) |
| Zaslon | 35,6 cm (14″) 2.8K (2880x1800) BrightView OLED | 400nits (SDR) | 500nits (HDR) | 100% DCI-P3 | 120 Hz |
| Največja ločljivost | 2.8K / 2880 x 1800 |
| Tip zaslona | Sijajni (BrightView, gloss) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 1x |
| Video over USB-C | 1x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Švicarska tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0199485004402 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP Victus Gaming 15-fb3770ng | R7 350 | RTX 5060 (8 GB) / AMD Ryzen™ AI 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
1.299,00 €
1.064,75 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.299,00 €
Računalnik HP OMEN 35L Gaming GT16-0199nz | U7-265K | RTX 5080 (16GB) / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk
2.999,00 €
2.458,20 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.999,00 €
Prenosnik HP Spectre x360 16-aa0749nz | U7 155H | RTX 4050 | OLED 2.8K Touch / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ 2.8K
1.399,00 €
1.146,72 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.399,00 €
Prenosnik HP Omen MAX Gaming Laptop 16-ah0012ns / Ultra 9 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0" WQXGA
2.499,00 €
2.048,36 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.499,00 €
Prenosnik HP ZBook Power 16 G11 / Ultra 9 / RAM 64 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.999,00 €
1.638,52 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.999,00 €
Računalnik HP OMEN 35L Gaming GT16-0189nz | U7-265K | RTX 5080 (16GB) / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk
2.999,00 €
2.458,20 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.999,00 €
Prenosnik HP Victus Gaming 15-fb2933nc | RTX 4060 (8 GB) / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
1.189,00 €
974,59 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.189,00 €
Prenosnik HP OmniBook X Flip 16-AS0XXX / Ultra 7 258V / 2.2 GHz Turbo boost 4.8 GHz / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ 2.8K
1.299,00 €
1.064,75 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.299,00 €
Prenosnik HP OmniBook 7 NGAI 17-dc0001nf | U7 258V | Arc 140V (8GB) / Ultra 5 / RAM 32 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
1.199,00 €
982,79 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.199,00 €
Prenosnik HP OMEN Transcend 14-fb0005nx | Ultra 7 155H | GeForce RTX 4060 (8 GB) / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ 2.8K
1.399,00 €
1.146,72 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.399,00 €





























