Kratek opis:
Intel Core Ultra 7 155H (2,2 - 4,8 GHz), 32 GB LPDDR5x-6400, SSD 2 TB M.2 PCIe NVMe, 40,6 cm (16,0\") 2.8K (2880x1800) Multi-Touch BV OLED VRR 48-120 Hz, NVIDIA GeForce RTX 4050 (6 GB GDDR6), 1x HDMI 2.1, 2x Thunderbolt (USB-C/DisplayPort - 40 Gbps), 1x USB-A 3.2 Gen2 (10 Gbps), Wi-Fi 7 BE200 (2x2), Bluetooth 5.4, Backlit Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Šifra:
9E325EAR
Prenosnik HP Spectre x360 16-aa0749nz | U7 155H | RTX 4050 | OLED 2.8K Touch / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ 2.8K
1.399,00 €
1.146,72 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.399,00 €
Kratek opis:
Intel Core Ultra 7 155H (2,2 - 4,8 GHz), 32 GB LPDDR5x-6400, SSD 2 TB M.2 PCIe NVMe, 40,6 cm (16,0\") 2.8K (2880x1800) Multi-Touch BV OLED VRR 48-120 Hz, NVIDIA GeForce RTX 4050 (6 GB GDDR6), 1x HDMI 2.1, 2x Thunderbolt (USB-C/DisplayPort - 40 Gbps), 1x USB-A 3.2 Gen2 (10 Gbps), Wi-Fi 7 BE200 (2x2), Bluetooth 5.4, Backlit Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 1399 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 42.39 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: V prihodu
samo še 1 kos na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
HP Spectre x360 16 je izjemno vsestranski prenosnik, ki združuje eleganco, moč in funkcionalnost v eni napravi. Z zaslonom na dotik in zložljivo zasnovo predstavlja popolno izbiro za uporabnike, ki iščejo robustnost ter priložnosti za ustvarjanje in delo na poti.
Največje prednosti
Prenosnik HP Spectre x360 16 se ponaša z vrhunskim 2.8K OLED zaslonom na dotik, velikosti 16 palcev, ki omogoča živahne barve in ostro sliko. Njegov procesor zagotavlja zanesljivo zmogljivost in učinkovitost, medtem ko NVIDIA GeForce RTX 4050 grafični procesor prispeva k izvrstni grafični podpori, idealni za igre in ustvarjalne projekte.- Vrhunska kakovost slike z 2880x1800 ločljivostjo
- Večnamenska povezljivost z USB-C, HDMI in USB-A vrati
- Izjemno hitra shranjevalna enota zahvaljujoč M.2 PCIe NVMe SSD disku
- Brezhibna povezljivost z najnovejšima Wi-Fi 7 in Bluetooth tehnologijama
Kdo kupuje ta izdelek
Ljubitelji digitalnega ustvarjanja, profesionalci, ki delajo na daljavo, in tehnološki navdušenci bodo cenili zmogljivosti in prilagodljivost tega prenosnika. Idealen je za tiste, ki iščejo napravo, ki lahko opravi tudi najzahtevnejše naloge, od urejanja videoposnetkov do igranja grafično intenzivnih iger.Možnosti nadgradnje
Prenosnik omogoča prilagoditve, ki ustrezajo specifičnim potrebam posameznika. Trdi disk in pomnilnik imata možnosti nadgradnje, kar omogoča večji prostor za shranjevanje in boljše delovanje glede na potrebe uporabnika. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljenega HP Spectre x360 16 prinaša priložnost, da pridobite visokokakovosten izdelek po ugodnejši ceni. Vsaka naprava je strokovno obnovljena, pri čemer je upoštevan standardiziran sistem kakovostnih ocen, ki zagotavlja brezhibno delovanje. Hkrati pa prispevate k zmanjšanju elektronskega odpada in varčevanju z naravnimi viri. Izberite prenosnik, ki je brezkompromisen glede zmogljivosti, dizajna in povezljivosti, obenem pa ponuja možnosti nadgradnje, s čimer poskrbite za svojo prihodnost v digitalnem svetu.| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 155H / 1,4 - 3,8 GHz / 16-Cores (6C+(8c+2c)/22T) / 5,0 GHz TurboBoost |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 32 GB LPDDR5X |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | LPDDR5x SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 32 GB |
| Trdi disk | 2 TB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 (6 GB GDDR6) |
| Zaslon | 40,6 cm (16") 2.8 (2880 x 1800) Multi-Touch BrightView OLED | SDR 400 nits | HDR 500 nits | 100% DCI-P3 |
| Največja ločljivost | 2.8K / 2880 x 1800 |
| Tip zaslona | Sijajni (BrightView, gloss), Touch |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 2x |
| Video over USB-C | 2x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | da |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Švicarska tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0197961416442 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP Omen MAX Gaming Laptop 16-ah0012ns / Ultra 9 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0" WQXGA
2.499,00 €
2.048,36 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.499,00 €
Prenosnik HP OMEN MAX Gaming 16-ah0710ng | U7 255HX | RTX 5070Ti (12GB) | W11 / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ WQHD
2.299,00 €
1.884,43 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.299,00 €
Prenosnik HP OmniBook X Flip 16-AS0XXX / Ultra 7 258V / 2.2 GHz Turbo boost 4.8 GHz / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ 2.8K
1.299,00 €
1.064,75 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.299,00 €
Prenosnik HP EliteBook 6 G1i 16 | U7-255U | 1TB SSD | W11P / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.399,00 €
1.146,72 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.399,00 €
Prenosnik HP OmniBook 7 NGAI 17-dc0000nf | U7 258V | RTX4050 (6GB) / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
1.459,00 €
1.195,90 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.459,00 €
Računalnik HP EliteOne 870 G9 AiO | i7-14700 | FHD | W10 Pro / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk
1.239,00 €
1.015,57 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.239,00 €
Prenosnik HP Omen Gaming 16-AE0XXX / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ FHD
1.349,00 €
1.105,74 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.349,00 €
Prenosnik HP OmniBook 7 NGAI 17-dc0001nf | U7 258V | Arc 140V (8GB) / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
1.199,00 €
982,79 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.199,00 €
Računalnik HP OMEN 35L Gaming GT16-0189nz | U7-265K | RTX 5080 (16GB) / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk
2.999,00 €
2.458,20 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.999,00 €
Prenosnik HP ZBook Power 16 G11 / Ultra 9 / RAM 64 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.999,00 €
1.638,52 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.999,00 €





























