Kratek opis:
Intel Core Ultra 7 155U (1,7 GHz), 16 GB DDR5-5600, 35,6 cm (13,3\") WUXGA (1920x1200) AG LED, SSD 512GB M.2 PCIe NVMe, Intel Graphics (IGP), 2x Thunderbolt 4 (USB-C/DisplayPort - 40Gpbs), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6E AX211, Bluetooth 5.3, Webcam, Fingerprint, Backlit kbd., Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
Šifra:
A38C3ETR
Prenosnik HP EliteBook 630 G11 | U7-155U / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 13,3″ WUXGA
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Kratek opis:
Intel Core Ultra 7 155U (1,7 GHz), 16 GB DDR5-5600, 35,6 cm (13,3\") WUXGA (1920x1200) AG LED, SSD 512GB M.2 PCIe NVMe, Intel Graphics (IGP), 2x Thunderbolt 4 (USB-C/DisplayPort - 40Gpbs), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6E AX211, Bluetooth 5.3, Webcam, Fingerprint, Backlit kbd., Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 899 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 27.24 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost:Izdelek je razprodan, a v naši ponudbi vas morda čaka odlična alternativa. Preverite takoj!
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
HP EliteBook 630 G11 je eleganten in zmogljiv prenosnik, zasnovan za profesionalno rabo, ki potrebuje zanesljivost, hitrost in odlično uporabniško izkušnjo. S svojim kompaktno oblikovanim ohišjem in 13,3-palčnim WUXGA zaslonom ponuja impresivno ločljivost, kar omogoča jasne in ostre slike ter udobno uporabo za dolge ure dela.
Največje prednosti
HP EliteBook 630 G11 se ponaša z vrsto prednosti:- Zmogljiv procesor: Naprava je opremljena z zmogljivim procesorjem, ki zagotavlja učinkovito delovanje skozi celoten dan.
- Hitri SSD disk: NVMe tehnologija omogoča izjemno hitrost prenosa podatkov, kar povečuje produktivnost.
- Priključki: Opremljen je s številnimi vrati, vključno s Thunderbolt 4, kar omogoča hitro povezanost z drugimi napravami.
- Vgrajena varnost: Sence za prstne odtise in kakovostna kamera zagotavljata varnost pri dostopu do sistema.
- Komfortno tipkovnico: Osvetljena tipkovnica omogoča enostavno tipkanje v slabših svetlobnih razmerah.
Kdo kupuje ta izdelek
HP EliteBook 630 G11 je idealen za poslovneže, študente in vse tiste, ki potrebujejo zanesljiv prenosnik za vsakodnevno uporabo. Njegova lahka zasnova in dolgo obstojnost baterije ga naredijo odličnega spremljevalca za potovanja ter redno delo v pisarni.Možnosti nadgradnje
Ta prenosnik nudi možnost nadgradnje diskov in pomnilnika, kar omogoča prilagoditev specifičnim potrebam uporabnika. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljenega prenosnika, kot je HP EliteBook 630 G11, prinaša številne prednosti. Obnovljene naprave so pogosto testirane in obnovljene po strogih standardih kakovosti, kar zagotavlja odlično delovanje brez kompromisov. Pridobite visoko kakovostno napravo po ugodni ceni, kar pripomore k trajnostni praksi in zmanjšanju elektronskega odpadka. Obnovljeni prenosnik nudi enako funkcionalnost in zanesljivost kot nova naprava, vendar po dostopnejši ceni.| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 155U / 1,7 GHz / 12-Cores (2C+(8c+2c)/14T) / 4,8 GHz TurboBoost |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB DDR5 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR5 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 64 GB |
| Trdi disk | 512 GB |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | Intel Graphics (IGP) |
| Zaslon | 33,8 cm (13,3″) WUXGA (1920 x 1200) LED | IPS | 300 nits | 45% NTSC |
| Največja ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 2x |
| Video over USB-C | 1x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 0x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | da |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Portugalska tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0198415799821 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP REG 23010, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP Envy 17-da0779nz | Ultra 7 155H | Touch / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
1.149,00 €
941,80 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.149,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 Flip 14-fp0034ne | Core 7 150U | Touch / 7 / RAM 24 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
979,00 €
802,46 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 979,00 €
Prenosnik HP ProBook 440 G11 | U7 155U | Win 10 Pro / Ultra 7 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
869,00 €
712,30 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 869,00 €
Prenosnik HP ProBook 4 G1a 14 | R7-250 / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Prenosnik HP EliteBook 640 G11 WWAN | U5-135U | Touch / Ultra 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik HP OmniBook X Flip Next Gen AI 16-as0004nj | U5 226V | Touch / Ultra 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik HP Envy x360 14-fc0775ng | Ultra 7 155U / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 Flip 14-fp0014np | Core 7 150U | Touch / 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
949,00 €
777,87 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 949,00 €
Prenosnik HP OmniBook 7 NGAI 17-dc0001nf | U7 258V | Arc 140V (8GB) / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
1.199,00 €
982,79 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.199,00 €
Prenosnik HP OmniBook X Flip Next Gen AI 16-as0000nj | U7 256V | Touch / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €





























