Kratek opis:
Intel Core U7 155U (1,7 GHz), 16 GB LPDDR5-6400 (integrated/non upgradable), 35,6 cm (14,0″) WUXGA (1920x1200) Multi-Touch IPS LED 60 Hz, SSD 512 GB PCIe NVMe, Intel Graphics (IGP), HDMI 2.1, 1x Thunderbolt 4 (40Gbps - DisplayPort), 1x USB-C 3.2 Gen2 (10Gbps - DisplayPort), 2x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), Wi-Fi 7 BE200 (2x2), Bluetooth 5.4, Webcam, Backlit Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit), Opomba: NO PEN!
Šifra:
B2BB3EAR
Prenosnik HP Envy x360 14-fc0775ng | Ultra 7 155U / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Kratek opis:
Intel Core U7 155U (1,7 GHz), 16 GB LPDDR5-6400 (integrated/non upgradable), 35,6 cm (14,0″) WUXGA (1920x1200) Multi-Touch IPS LED 60 Hz, SSD 512 GB PCIe NVMe, Intel Graphics (IGP), HDMI 2.1, 1x Thunderbolt 4 (40Gbps - DisplayPort), 1x USB-C 3.2 Gen2 (10Gbps - DisplayPort), 2x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), Wi-Fi 7 BE200 (2x2), Bluetooth 5.4, Webcam, Backlit Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit), Opomba: NO PEN!
Z nakupom tega izdelka prejmete 999 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 30.27 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: Na zalogi
5 kosov.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Izkusite brezhibno kombinacijo moči in elegance s prenosnikom HP Envy x360 14-fc0775ng. Ta vsestranska naprava združuje vrhunsko zmogljivost s tanko in moderno obliko, ki privablja vsakogar, ki si želi praktičnosti in stilnosti v enem paketu.
Največje prednosti
- Eleganten dizajn s prilagodljivostjo 360°: omogoča preklapljanje med različnimi načini uporabe.
- Multi-Touch WUXGA zaslon: 14-palčni zaslon visoke ločljivosti zagotavlja osupljive vizualne izkušnje z natančnimi barvami.
- Impulzivna zmogljivost: S sodobnim procesorjem in bliskovito hitrim NVMe SSD diskom, je večopravilnost hitra in enostavna.
- Napredne povezave: Vtičnik Thunderbolt omogoča hitro prenašanje podatkov in povezljivost z zunanjimi zasloni.
- Ergonomija in praktičnost: osvetljena tipkovnica in kvalitetna spletna kamera.
Kdo kupuje ta izdelek
Prenosnik je idealen za ustvarjalce vsebin, študente in profesionalce, ki potrebujejo zanesljivo napravo za vsako situacijo. Odlično se obnese za delo na poti, zahvaljujoč hitri povezljivosti in prenosljivosti.Možnosti nadgradnje
Prenosnik omogoča nadgradnjo shranjevanja in pomnilnika, kar vam nudi možnost prilagajanja glede na vaše potrebe in razvoj aplikacij, ki jih uporabljate. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljene naprave je trajnostna odločitev, ki pripomore k zmanjšanju tehnoloških odpadkov in okoljskega odtisa. Prenosnik je obnovljen pod strogim sistemom kakovostnih ocen, kar zagotavlja vrhunsko delovanje in zanesljivost. Strokovna obnova zagotavlja, da izdelek izpolnjuje visoke standarde, kar pomeni odlično vrednost za vaš denar. Uživajte v inovativnosti in trajnosti z prenosnikom HP Envy x360 - kjer funkcionalnost sreča eleganco.| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 processor 155U / 1,7 - 3,8 GHz / 12-Cores (2C+(8c+2c)/14T) / 4,8 GHz TurboBoost |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB DDR5 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | LPDDR5 soldered |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 16 GB |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | Intel® Arc™ graphics Graphics (IGP) |
| Zaslon | 35,6 cm (14″) WUXGA (1920 x 1200) Multi-Touch LED | IPS | SDR 300 nits | 62,5 % sRGB |
| Največja ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Sijajni (BrightView, gloss), Touch |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 1x |
| Video over USB-C | 2x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Nemška tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0198828565969 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP REG 23010, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Računalnik HP ProOne 440 G9 NT AiO | i7-13700T | Touch | W11P / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Prenosnik HP Envy 17-da0779nz | Ultra 7 155H | Touch / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
1.149,00 €
941,80 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.149,00 €
Računalnik HP EliteOne 840 G9 AiO | i5-13500 | W11P / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Računalnik HP All-in-One 24-cr1004nx | U5-125U / Ultra 5 / RAM 16 GB / SSD Disk
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik HP ProBook 4 G1i 14 | U7 255U | 24GB RAM | W11P / Ultra 7 / RAM 24 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
1.099,00 €
900,82 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.099,00 €
Prenosnik HP OmniBook 7 NGAI 17-dc0002nf | U5 226V | Arc 130V (8GB) / Ultra 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 Flip 14-fp0034ne | Core 7 150U | Touch / 7 / RAM 24 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
979,00 €
802,46 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 979,00 €
Računalnik HP All-in-One 24-cr0003nx | i7 13. gen | Touch / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik HP OmniBook X Flip NGAI 16-as0008na | Ultra7 256V | Touch / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Prenosnik HP ProBook 4 G1i 16 | U7 255U | 24GB RAM / Ultra 7 / RAM 24 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.099,00 €
900,82 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.099,00 €





























