Kratek opis:
Intel Core Ultra 5 125U (1,3 - 4,3 GHz), 16 GB DDR5-5600, SSD 256 GB M.2 PCIe, 40.6 cm (16″) WUXGA (1920 x1200) AG IPS LED 60 Hz, Intel Graphics (IGP), HDMI 2.1, 1x USB-C (Thunderbolt 4 / DisplayPort - 40Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), 1x USB-C 3.2 Gen2 (10Gbps - DisplayPort), SD Card, Wi-Fi 6E (2x2), Bluetooth 5.3, Backlit Kbd., IR Cam, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
Šifra:
21MS004ASP
Prenosnik Lenovo ThinkBook 16 G7 IML / Ultra 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
679,00 €
556,56 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 679,00 €
Kratek opis:
Intel Core Ultra 5 125U (1,3 - 4,3 GHz), 16 GB DDR5-5600, SSD 256 GB M.2 PCIe, 40.6 cm (16″) WUXGA (1920 x1200) AG IPS LED 60 Hz, Intel Graphics (IGP), HDMI 2.1, 1x USB-C (Thunderbolt 4 / DisplayPort - 40Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), 1x USB-C 3.2 Gen2 (10Gbps - DisplayPort), SD Card, Wi-Fi 6E (2x2), Bluetooth 5.3, Backlit Kbd., IR Cam, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 679 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 20.58 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost:Izdelek je razprodan, a v naši ponudbi vas morda čaka odlična alternativa. Preverite takoj!
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Lenovo ThinkBook 16 G7 IML je idealen prenosnik za tiste, ki iščejo zanesljivo in zmogljivo napravo za vsakodnevno uporabo. S svojim elegantnim dizajnom in vrhunskimi funkcijami prinaša učinkovito izkušnjo tako profesionalnim kot tudi vsakodnevnim uporabnikom.
Največje prednosti
- Velik in pregleden 16-palčni zaslon WUXGA, ki zagotavlja jasne in živahne vizualne prikaze
- Zmogljiv I5 procesor za gladko in učinkovito delovanje
- Možnost priklopa prek HDMI 2.1 in Thunderbolt 4, kar omogoča enostavno povezljivost z zunanjimi napravami
- Podpora za Wi-Fi 6E in Bluetooth 5.3 za brezhibno brezžično povezljivost
- Vzdržljiva osvetljena tipkovnica za nemoteno uporabo v vseh svetlobnih pogojih
- Napredna IR spletna kamera za varno prijavo
Kdo kupuje ta izdelek
Ta model je odličen za profesionalce, ki potrebujejo zanesljiv prenosnik za delo, pa tudi za študente, ki potrebujejo zmogljivo napravo za študijske naloge in multimedijsko zabavo. Zaradi svoje zmogljivosti in enostavne povezanosti je prav tako primeren za kreativne posameznike ter poslovneže na poti.Možnosti nadgradnje
Lenovo ThinkBook 16 G7 IML je zasnovan s fleksibilnostjo v mislih. Možnosti nadgradnje diska in pomnilnika omogočajo, da prilagodite napravo po lastnih potrebah in zahtevah. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljenega prenosnika ni le okolju prijazna odločitev, ampak tudi ekonomična. Strokovna obnova v skladu z visokimi standardi kakovosti zagotavlja, da naprava deluje brezhibno, hkrati pa omogoča dostop do vrhunskih tehnologij po ugodnejši ceni. Tako lahko uživate v izjemni zmogljivosti in prihranite pri stroških.| Procesor | Intel® Core™ Ultra 5 125U / 1,3 GHz / 12-Cores (2C+(8c+2c)/14T) / 4,3 GHz TurboBoost |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB DDR5 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR5 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 32 GB |
| Trdi disk | 256 GB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | Intel® Graphics (IGP) |
| Zaslon | 40,6 cm (16″) WUXGA (1920 x 1200) LED | IPS | 300 nits | 45 NTSC |
| Največja ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 1x |
| Video over USB-C | 1x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | da |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Španska tipkovnica |
| Stanje | Lenovo Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0197531882608 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | Lenovo tehnična regulativna ekipa, Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovaška, compliance@lenovo.com |
| Proizvajalec | Lenovo Group Limited, 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R., Kitajska, compliance@lenovo.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP Pavilion Plus 14-ew1006na | Ultra 5 125H / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WQHD
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP 17-CN4XXX / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Prenosnik HP ProBook 4 G1i 14 | U5 225U / Ultra 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Prenosnik HP ProBook 4 G1iR 14 | Core 5 120U | W11P / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
599,00 €
490,98 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 599,00 €
Prenosnik HP Envy X360 2-IN-1 16-AC0XXX / Ultra 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP EliteBook 840 G9 | i5-1245U | 16GB RAM | 512GB SSD | W11P / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP 17-cp3770ng | R7 7000s | W11H / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
629,00 €
515,57 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 629,00 €
Prenosnik HP Envy X360 2-IN-1 16-AC0XXX / Ultra 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
829,00 €
679,51 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 829,00 €
Prenosnik HP Probook 440 G9 | i7-1255U | Win11 Pro / i3 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
659,00 €
540,16 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 659,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 Flip 14-fp0007nl | Core 5 120U | Touch / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €



























