Kratek opis:
AMD Ryzen 5 5500U (2,1 - 4GHz), 16 GB (8GB (soldered)+8GB) DDR4-3200, SSD 512 GB M.2 SSD NVMe, 39,6 cm (15,6\") IPS FHD (1920 x 1080) AG LED 60 Hz, AMD Radeon Graphics (IGP), HDMI, 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), 1x USB-A 3.2 Gen1, 1x USB-A 2.0, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2, Webcam, SD Card, Std. Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Šifra:
82R40031PG-S
Prenosnik Lenovo IdeaPad 1 15ALC7 | 5500U | 16GB RAM | 512GB SSD | W11 / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
449,00 €
368,03 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 449,00 €
Kratek opis:
AMD Ryzen 5 5500U (2,1 - 4GHz), 16 GB (8GB (soldered)+8GB) DDR4-3200, SSD 512 GB M.2 SSD NVMe, 39,6 cm (15,6\") IPS FHD (1920 x 1080) AG LED 60 Hz, AMD Radeon Graphics (IGP), HDMI, 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), 1x USB-A 3.2 Gen1, 1x USB-A 2.0, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2, Webcam, SD Card, Std. Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 449 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 13.61 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost:Izdelek je razprodan, a v naši ponudbi vas morda čaka odlična alternativa. Preverite takoj!
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Prenosnik Lenovo IdeaPad 1 15ALC7 je eleganten in zmogljiv sopotnik, ki vam omogoča zanesljivo delo in zabavo. Generičen procesor poskrbi za učinkovito delovanje, brez težav pa se spopada s širokim spektrom nalog - od produktivnosti do multimedije.
Največje prednosti
- Zmogljivost: Skozi tekoče delovanje vas popelje generični procesor, ki zagotavlja hitrost in učinkovitost.
- Kakovosten zaslon: 15,6-palčni zaslon z IPS FHD ločljivostjo ponuja jasne in živahne slike.
- Grafika: Integrirana grafika omogoča tekoče predvajanje multimedije in osnovnih iger.
- Povezljivost: Vključuje USB-C vhod in Wi-Fi 6 za hitro in fleksibilno povezovanje.
- Hitrost: NVMe tehnologija zagotavlja izjemno hitro shranjevanje in prenos podatkov.
Kdo kupuje ta izdelek
Idealen je za študente, profesionalce in vse, ki iščejo zanesljivo in premijsko izkušnjo. S svojo tanko in elegantno zasnovo je popoln za uporabnike, ki potrebujejo prenosnost in zmogljivost v enem.Možnosti nadgradnje
Prenosnik omogoča nadgradnje diska in pomnilnika, kar dodaja še dodatno vrednost. Povečanje teh komponent lahko razširi vaše možnosti uporabe in podaljša življenjsko dobo naprave. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira strokovno obnovljene naprave prinaša več prednosti. Najprej, s tem prispevate k trajnosti in zmanjšanju elektrosmeti. Poleg tega obnovljene naprave preidejo skozi rigorozne teste in standardiziran sistem kakovostnih ocen, kar zagotavlja zanesljivost in kakovost. Obnovljen prenosnik ni le ekonomična, temveč tudi okolju prijazna odločitev, ki ohranja vse prednosti nove naprave.| Procesor | AMD Ryzen™ 5 5500U / 2,1 GHz / Hexa-Core (6C/12T) / Turbo Speed 4,0 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB (2x 8 GB) DDR4 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR4 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 16 GB |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | AMD Radeon Graphics |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6″) FHD (1920 x 1080) LED | IPS | 250 nits |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 0x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | ne |
| Razpored tipkovnice | Portugalska tipkovnica |
| Stanje | Lenovo Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 5715251409353 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | Lenovo tehnična regulativna ekipa, Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovaška, compliance@lenovo.com |
| Proizvajalec | Lenovo Group Limited, 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R., Kitajska, compliance@lenovo.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP 15-fc0083ni | R3-7320U / AMD Ryzen™ 3 / RAM 8 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
399,00 €
327,05 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 399,00 €
Prenosnik HP 15-fd0080nj | i3-N305 | W10P / i3 / RAM 4 GB / SSD Disk / 15,6″ HD
439,00 €
359,84 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 439,00 €
Prenosnik HP 15-fd0216ne | Core 5-120U / 5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
569,00 €
466,39 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 569,00 €
Prenosnik HP 15-fc0025nu | R7-5825U / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
529,00 €
433,61 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 529,00 €
Prenosnik HP 15-fc0029np | R7-7730U | 16GB | SSD 512GB / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
599,00 €
490,98 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 599,00 €
Prenosnik HP 14-em0021ne | R5-7520U / AMD Ryzen™ 5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
429,00 €
351,64 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 429,00 €
Prenosnik HP 15-fc0250nm | R5-7520U | FreeDOS / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
499,00 €
409,02 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 499,00 €
Prenosnik HP 15-fc0053ni | R5-7520U / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
539,00 €
441,80 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 539,00 €
Prenosnik HP 14s-dq5100nia | i3 12. gen / i3 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ HD
399,00 €
327,05 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 399,00 €
Prenosnik HP 17-CN3XXX / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 17,3″ HD+
499,00 €
409,02 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 499,00 €





























