Kratek opis:
Intel Core 5 120U (1,4 - 5,0 GHz), 24 GB DDR5-5200, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 39,6 cm (15,6″) FHD (1920x1080) AG LED 60 Hz, Intel Graphics (IGP), HDMI 1.4b, 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps) + 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), no ODD, Webcam, Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.4, Backlit Kbd., 45 W USB-C PD Adapter, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Šifra:
D15FFEAR
Prenosnik HP 15-fd0325ne | Core 5 120U | 24GB RAM / 5 / RAM 24 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
629,00 €
515,57 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 629,00 €
Kratek opis:
Intel Core 5 120U (1,4 - 5,0 GHz), 24 GB DDR5-5200, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 39,6 cm (15,6″) FHD (1920x1080) AG LED 60 Hz, Intel Graphics (IGP), HDMI 1.4b, 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps) + 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), no ODD, Webcam, Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.4, Backlit Kbd., 45 W USB-C PD Adapter, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 629 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 19.06 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: V prihodu
samo še 3 kosi na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Prenosnik HP 15-fd0325ne združuje formo in funkcionalnost v elegantnem ohišju z zaslonom velikosti 39,6 cm (15,6") ter ločljivostjo FHD. Namenjen je zagotavljanju gladke uporabniške izkušnje za vsak dan.
Največje prednosti
Prenosnik HP 15-fd0325ne se ponaša z naslednjimi prednostmi:- Močan procesor družine I5, ki zagotavlja zanesljivost in hitro odzivnost.
- Prostoren pomnilnik in hitri SSD NVMe disk za izjemno hitro shranjevanje in dostop do datotek.
- Priključki USB-A in USB-C za široko povezljivost.
- Osvetljena tipkovnica, ki omogoča udobno delo tudi v slabo osvetljenih pogojih.
Kdo kupuje ta izdelek
To vrsto prenosnika najpogosteje izberejo študentje, profesionalci na poti in domači uporabniki, ki iščejo zanesljiv in zmogljiv računalnik. Omogoča brezhibno izvajanje večopravilnosti, urejanje dokumentov, in osnovno urejanje fotografij.Možnosti nadgradnje
Prenosnik omogoča nadgradnjo pomnilnika in diska, kar pomeni, da ga je mogoče enostavno prilagoditi dolgoročnim potrebam. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljenih naprav prinaša številne prednosti. Vsaka naprava gre skozi strokovno obnovo in podrobno testiranje, kar zagotavlja, da deluje po najvišjih standardih. Sistem standardiziranih kakovostnih ocen pomeni, da je uporabnik seznanjen s stanjem in zmogljivostjo naprave. Nakup obnovljenega prenosnika prispeva tudi k zmanjšanju elektronskih odpadkov in vpliva na okolje, kar predstavlja trajnostno izbiro brez žrtvovanja kakovosti.| Procesor | Intel® Core™ 5 120U / 1,4 GHz / 10-Core (2C+8c/12T) / Max Turbo Frequency 5,0 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 24 GB DDR5 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR5 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 32GB |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | Intel® Graphics (IGP) |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6″) Full HD (1920x1080) UWVA LED | IPS | 300 nits | 62,5% sRGB |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt), Touch |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 0x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | ne |
| Razpored tipkovnice | Angleška / Arabska tipkovnica (priložene SLO nalepke) |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0199896070850 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP 15-fd0310ne | Core 5 120U / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
649,00 €
531,97 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 649,00 €
Prenosnik HP 15-fd0267ne | Core i7 13. Gen | W10P / i7 / RAM 8 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
669,00 €
548,36 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 669,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 16-bc1004na / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
659,00 €
540,16 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 659,00 €
Prenosnik HP 15-fd0267ne | Core i7 13. Gen / i7 / RAM 8 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
629,00 €
515,57 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 629,00 €
Prenosnik HP 17-cp3900ng | R7 7000s | W11H / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
749,00 €
613,93 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 669,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 NGAI 16-ag1001na | R5 340 / AMD Ryzen™ AI 5 / RAM 16 GB / 16,0″ WUXGA
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Prenosnik HP Pavilion Plus 14-ew1006na | Ultra 5 125H / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WQHD
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 AI 16-af1002na | U7-255U / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP ProBook 465 G11 | R5-7535U | 16GB RAM | W11H / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Prenosnik HP Victus Gaming 15-fa1008nx | i5-13420H | RTX 2050 (4 GB) / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
789,00 €
646,72 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 789,00 €





























