Kratek opis:
AMD Ryzen 5 8540U (3,2 GHz), 16 GB LPDDR5-6400, SSD 512 GB PCIe NVMe, 40,6 cm (16″) WUXGA (1920x1200) UWVA AG LED IPS, AMD Radeon 740M Graphics (IGP), HDMI 2.1, 2x USB-C 3.2 Gen2 (10Gbps - DisplayPort + PD), 1x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), 1x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6 (1x1), Bluetooth 5.3, Webcam, Backlit Kbd., 65W USB-C PD Adapter, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Šifra:
BH3G3EAR
Prenosnik HP OmniBook 5 16-bc1004na / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
659,00 €
540,16 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 659,00 €
Kratek opis:
AMD Ryzen 5 8540U (3,2 GHz), 16 GB LPDDR5-6400, SSD 512 GB PCIe NVMe, 40,6 cm (16″) WUXGA (1920x1200) UWVA AG LED IPS, AMD Radeon 740M Graphics (IGP), HDMI 2.1, 2x USB-C 3.2 Gen2 (10Gbps - DisplayPort + PD), 1x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), 1x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6 (1x1), Bluetooth 5.3, Webcam, Backlit Kbd., 65W USB-C PD Adapter, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 659 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 19.97 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: V prihodu
samo še 2 kosa na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Odkrijte prenosnik HP OmniBook 5, zasnovan za tiste, ki iščejo zmogljivost in eleganten dizajn v enem paketu. S svojo kombinacijo visokega zaslona in naprednimi povezljivostmi zagotavlja brezhibno izkušnjo, ne glede na to, ali ga uporabljate za delo ali zabavo.
Največje prednosti
- Učinkovitost in hitrost: S procesorjem Ryzen 5 in NVMe SSD-jem je zagotovljena hitrost, ki ohranja produktivnost na najvišji ravni.
- Izjemna vizualna izkušnja: 16-palčni WUXGA zaslon omogoča živahne barve in ostrino.
- Povezljivost: S HDMI 2.1 in več USB-C priključki ponuja vsestranskost za najrazličnejše naprave.
- Prenosljivost: Tanka zasnova omogoča enostavno prenašanje, kar omogoča produktivnost na poti.
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je kot nalašč za študente, profesionalce in vse, ki potrebujejo zanesljivo napravo za vsakodnevne naloge ter ustvarjalne in delovne projekte. Idealna kombinacija hitrosti in zmogljivosti privlači tudi igralce začetnike in ustvarjalne profesionalce.Možnosti nadgradnje
HP OmniBook 5 ponuja možnost nadgradnje diska in pomnilnika, kar omogoča razširitev zmožnosti naprave, da doseže še večje zahteve po zmogljivosti. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Obnovljen HP OmniBook 5 je rezultat strokovne storitve obnove, kjer zanesljive ekipe zagotovijo, da naprava izpolnjuje standardiziran sistem kakovostnih ocen. Izbira obnovljene naprave pomeni tudi okolju prijaznejšo odločitev, saj s tem podaljšamo življenjsko dobo tehnologije in zmanjšujemo elektronski odpad. Prav tako uživate v izjemni vrednosti ponudbe, saj dobite visokokakovostno napravo po ugodnejši ceni. Izberite HP OmniBook 5, kjer se izjemna zmogljivost združi z eleganco, in bodite pripravljeni na vse izzive sodobnega sveta.| Procesor | AMD Ryzen™ 5 8540U / 3,2 GHz / Hexa-Core (6C/12T) / Turbo Speed 4,9 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB LPDDR5 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | LPDDR5 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 16 GB |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | AMD Radeon™ 740M Graphics (IGP) |
| Zaslon | 40,6 cm (16″) WUXGA (1920 x 1200) UWVA LED | IPS | 300 nits | 62,5% sRG |
| Največja ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Angleška tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0199251108945 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP 15-fd0286ns | i5 13.gen / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
629,00 €
515,57 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 629,00 €
Prenosnik Dell Inspiron 16 DC16250 | Core 5 120U | Touchscreen / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP ProBook 440 G11 | U7 155U | 8GB RAM | 512GB SSD / Ultra 7 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
829,00 €
679,51 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 829,00 €
Prenosnik HP 15-fc0000ni / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
599,00 €
490,98 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 599,00 €
Prenosnik HP EliteBook 640 G10 | Metal / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
649,00 €
531,97 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 649,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 NGAI 16-ag1000na | R7 350 | Touch / AMD Ryzen™ AI 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 16-bc1000na | Touch / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP EliteBook 845 G11 | R5 PRO 8540U / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP 15-fd0730ng | i5 13.gen | W11H / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
669,00 €
548,36 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 599,00 €
Prenosnik HP ProBook 440 G10 | Metal | i7-1355U / i7 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
719,00 €
589,34 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 719,00 €





























