Šifra:
I8RS14EA
Prenosnik HP 15s-fq1037nm / / RAM 8 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
Akcijska cena
599,00 €
490,98 €
Redna cena
619,00 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 599,00 €
Kratek opis:
Intel Core i5-10210U(), 39,6 cm (15,6'') FHD AG LED, 8 GB RAM, SSD 256 GB NVME, Intel UHD Graphics, NO ODD, Wi-Fi, Bluetooth, Webcam, CardReader, Win 10 Home
Z nakupom tega izdelka prejmete 599 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 18.15 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost:Izdelek je razprodan, a v naši ponudbi vas morda čaka odlična alternativa. Preverite takoj!
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
| Procesor | Intel® Core™ i5-10210U (1.6 GHz / 4.2 GHz Turbo) |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 8 GB DDR4 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR4 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 16 GB |
| Trdi disk | 256 GB M.2. NVME SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | Intel® UHD Graphics |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6″) LED AG Display |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Windows 10 (64-bit) |
| Optična enota | Brez |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | 1x |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 0x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Ostali priključki | 1 x USB-C |
| Razpored tipkovnice | Slovenska tipkovnica |
| Stanje | Outlet - Odprta embalaža |
| Teža | 2,2 |
| EAN | 0194721000439 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP REG 23010, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP 17-CN3XXX / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
629,00 €
515,57 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 629,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 16-ba1004na | i5 | W11H / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Prenosnik HP Pavilion Plus 14-ew1006na | Ultra 5 125H / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WQHD
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 Flip 14-fp0011nx | Core 5 120U | Touch / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP ProBook 450 G10 | i5-1334U | W11H / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Prenosnik HP 17-cp3904ng | R7 7730U | W11H / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
749,00 €
613,93 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 749,00 €
Prenosnik HP 17-cp3770ng | R7 7000s | W11H / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
629,00 €
515,57 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 629,00 €
Prenosnik HP 17-cp2760ng | R5-7520U / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
599,00 €
490,98 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 599,00 €
Prenosnik Dell Latitude 3550 / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
629,00 €
515,57 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 629,00 €
Prenosnik HP ProBook 440 G11 | U7 155U | W11P / Ultra 7 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
629,00 €
515,57 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 629,00 €





























