Kratek opis:
Intel® Core™ i7-9750H / 2.60 GHz / Hexa-Core / Turbo Speed 4.5 GHz, 16 GB DDR4 SODIMM, 512 GB NVMe SSD, 39,6 cm (15,6″), Matte (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, NVIDIA Quadro P600 (4GB), HDMI, Thunderbolt, 3x USB, Backlit keyboard, Card reader, bluetooth, No OS Installed - Win10P COA
Šifra:
IHZ15VG5I79P619B
Prenosnik HP ZBook 15v G5 / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
389,00 €
318,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 389,00 €
Kratek opis:
Intel® Core™ i7-9750H / 2.60 GHz / Hexa-Core / Turbo Speed 4.5 GHz, 16 GB DDR4 SODIMM, 512 GB NVMe SSD, 39,6 cm (15,6″), Matte (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, NVIDIA Quadro P600 (4GB), HDMI, Thunderbolt, 3x USB, Backlit keyboard, Card reader, bluetooth, No OS Installed - Win10P COA
Z nakupom tega izdelka prejmete 389 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 11.79 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: Na zalogi
samo še 1 kos na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Visoko zmogljiv prenosnik HP ZBook 15v G5 vam nudi idealno kombinacijo moči, oblikovne elegance in prilagodljivosti. Z vgrajenim Intel procesorjem in izjemnim grafičnim čipom NVIDIA zagotavlja brezhibno delovanje pri zahtevnih nalogah, kot so grafično oblikovanje, programiranje in poslovno načrtovanje. Zahvaljujoč antiodsevnemu FHD zaslonu, ki ima diagonalo 15,6 palcev, nudi tudi izjemno vizualno izkušnjo.
Največje prednosti
- Odličen zaslon: 15,6” FHD antiodsevni zaslon omogoča delo v različnih svetlobnih pogojih.
- Hitra povezljivost: Priključki HDMI, Thunderbolt in USB omogočajo enostavno povezovanje z dodatnimi napravami.
- Prostoren prostor za shranjevanje: Z integriranim SSD pomnilnikom z uporabo NVMe tehnike dosega visoke hitrosti prenosa podatkov.
- Osvetljena tipkovnica: Omogoča delo pozno v noč brez utrujenosti oči.
Kdo kupuje ta izdelek
Zaradi svoje zmogljivosti je HP ZBook 15v G5 popolna izbira za profesionalce, kot so inženirji, grafični oblikovalci in razvijalci programske opreme. Prav tako je idealen za podjetne posameznike in študente višjih letnikov, ki zahtevajo zanesljiv prenosnik za delo z zahtevno programsko opremo.Možnosti nadgradnje
Prenosnik ponuja možnosti prilagoditve prostora za shranjevanje in pomnilnika, kar omogoča, da ga prilagodite svojim potrebam. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljene naprave pomeni trajnosten korak k zmanjševanju elektronskih odpadkov, saj je kakovost slednjih zagotovljena s strokovno izvedeno prenovo. Standardiziran sistem kakovostnih ocen dodatno zagotavlja, da prejmete napravo v odličnem stanju, kar vam omogoča visoko vrednost za vaš denar, brez kompromisov glede zmogljivosti in zanesljivosti.| Procesor | Intel® Core™ i7-9750H / 2.60 GHz / Hexa-Core / Turbo Speed 4.5 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR4 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 32 GB |
| Trdi disk | 512 GB |
| Tip trdega diska | NVMe SSD |
| Grafična kartica | NVIDIA Quadro P600 (4GB) |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6″) |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matte (AntiGlare, matt) |
| Stanje | B kvaliteta |
| Operacijski sistem | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 10 Pro) |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 3x |
| USB-C | 0x |
| Število Thunderbolt priključkov | 1x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 0x |
| Priključek za docking postajo | da |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Dodatki | 1x Audio |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | English keyboard |
| Stanje | Obnovljeno |
| Teža | 2,14 |
| EAN | 3830084866592 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |









