Šifra:
IHE257PI7313CMO
Prenosnik HP EliteBook 2570P - SEE ADDITIONAL NOTES / i5 / RAM 4 GB / SSD Disk / 12,5″ HD
150,00 €
122,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 150,00 €
Kratek opis:
Intel® Core™ i5-3320M / 2.60 GHz / Dual Core / Turbo Boost 3.3, 4 GB DDR3, 128 GB SSD, 31,8 cm (12,5'') 1366 x 768 HD LED AG, Intel HD 4000, No OS installed - Win7P COA, Missing small bottom cover (photo)
Z nakupom tega izdelka prejmete 150 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 4.55 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost:Izdelek je razprodan, a v naši ponudbi vas morda čaka odlična alternativa. Preverite takoj!
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Intel® Core™ i5-3320M / 2.60 GHz / Dual Core / Turbo Boost 3.3, 4 GB DDR3, 128 GB SSD, 31,8 cm (12,5'') 1366 x 768 HD LED AG, Intel HD 4000, No OS installed - Win7P COA, Manjkajoča plastika na spodnjem delu prenosnika (slika)
| Procesor | Intel® Core™ i5-3320M / 2.60 GHz / Dual Core / Turbo Boost 3.3 |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 4 GB DDR3 |
| Trdi disk | 128 GB SSD |
| Grafična kartica | Intel HD 4000 |
| Zaslon | 31,8 cm (12,5'') 1366 x 768 HD LED AG |
| Največja ločljivost | HD / 1366 x 768 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | A- kvaliteta |
| Operacijski sistem | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 7 Professional) |
| Optična enota | DVD-ROM |
| Število USB priključkov | 2x |
| HDMI | 0x |
| Spletna kamera | ne |
| WiFi | da |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Dodatki | VGA, Displayport |
| Razpored tipkovnice | Nemška tipkovnica |
| Stanje | Obnovljeno |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP REG 23010, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |









