Šifra:
ILX1CG7I5819B1T
Prenosnik Lenovo Thinkpad X1 Carbon G7 / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
249,00 €
204,10 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 249,00 €
Kratek opis:
Intel Core Intel Core i5-8265U / 1,6 GHz / Quad Core / 1,6 GHz / Quad Core, 16 GB LPDDR3 ONBOARD, 256 GB NVME SSD, 35,6 cm (14,0″), Matiran (AntiGlare, matt), Touch, FHD 1920 x 1080, Intel UHD Graphics 620, HDMI, Thunderbolt, 2x USB, backlit_kb, bluetooth, No OS Installed - Win10P COA
Z nakupom tega izdelka prejmete 249 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 7.55 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: Na zalogi
samo še 1 kos na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Eleganten in zmogljiv Lenovo Thinkpad X1 Carbon je prava izbira za vse, ki iščejo prenosnik z zmogljivostmi, ki zadovoljujejo potrebe poslovnega sveta. Njegova zasnova omogoča udobno delo, ne glede na to, kje se nahajate.
Največje prednosti
- Visoka zmogljivost zahvaljujoč procesorju I5.
- Izjemno hiter NVMe SSD, ki zagotavlja hitro nalaganje in odzivnost.
- Kompaktna in lahka zasnova prinaša prenosljivost brez primere.
- Matiran 14-palčni FHD zaslon omogoča brezhibno delovno izkušnjo brez bleščanja.
- Vgrajena osvetljena tipkovnica za delo v vseh svetlobnih pogojih.
- Raznovrstna povezljivost z vgrajenimi priključki HDMI, Thunderbolt in USB.
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je idealen za poslovneže, študente in vse, ki cenijo prenosljivost in zmogljivost v enem. Je popoln spremljevalec za dolge delovne dni, predavanja ali pa za kreativne posameznike, ki potrebujejo napravo, ki jim omogoča ustvarjanje, kjerkoli so.Možnosti nadgradnje
Thinkpad X1 Carbon omogoča prilagodljivost shranjevanja in pomnilnika, kar zagotavlja, da bo naprava rastla z vašimi potrebami. Možna je nadgradnja diska ali pomnilnika, kar bo dodatno izboljšalo zmogljivosti. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljene naprave Lenovo Thinkpad X1 Carbon pomeni, da se odločite za prizanesljiv odnos do okolja in hkrati izkoristite ugodno ponudbo. Te naprave so strokovno obnovljene, da izpolnjujejo standardizirano kakovost ter zagotavljajo trajnost in zanesljivost. S tem korakom pridobite visoko zmogljivost za ugodno ceno, hkrati pa podpirate krožno ekonomijo in zmanjšujete elektronski odpad.| Procesor | Intel Core Intel Core i5-8265U / 1,6 GHz / Quad Core / 1,6 GHz / Quad Core |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | LPDDR3 ONBOARD |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 16 GB |
| Trdi disk | 256 GB |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | Intel UHD Graphics 620 |
| Zaslon | 35,6 cm (14,0″) |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt), Touch |
| Stanje | B kvaliteta |
| Operacijski sistem | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 10 Pro) |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | 0x |
| Število Thunderbolt priključkov | 2x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 0x |
| Priključek za docking postajo | da |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | English |
| Stanje | Obnovljeno |
| Teža | 1,10 |
| EAN | 3831130196380 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | Lenovo tehnična regulativna ekipa, Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovaška, compliance@lenovo.com |
| Proizvajalec | Lenovo Group Limited, 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R., Kitajska, compliance@lenovo.com |









