Kratek opis:
Intel® Core™ i7-10850H / 2,70 - 4,90 GHz / Hexa-Core / 5,10 GHz TurboBoost, 32 GB DDR4 SODIMM, 512 GB NVMe SSD, 43,9 cm (17,3″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, NVIDIA Quadro RTX 3000 (6 GB GDDR6), HDMI, Thunderbolt, 3x USB, backlit_kb, Card reader, bluetooth, No OS Installed - Win10P COA
Šifra:
IHZF177I70319M7
Prenosnik HP ZBook Fury 17 G7 / i7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
969,00 €
794,26 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 969,00 €
Kratek opis:
Intel® Core™ i7-10850H / 2,70 - 4,90 GHz / Hexa-Core / 5,10 GHz TurboBoost, 32 GB DDR4 SODIMM, 512 GB NVMe SSD, 43,9 cm (17,3″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, NVIDIA Quadro RTX 3000 (6 GB GDDR6), HDMI, Thunderbolt, 3x USB, backlit_kb, Card reader, bluetooth, No OS Installed - Win10P COA
Z nakupom tega izdelka prejmete 969 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 29.36 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost:Izdelek je razprodan, a v naši ponudbi vas morda čaka odlična alternativa. Preverite takoj!
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
HP ZBook Fury 17 G7 je vrhunski prenosnik, zasnovan za uporabnike, ki iščejo zanesljivo zmogljivost in robustno fleksibilnost za vsakodnevne in profesionalne naloge. Ta prenosni računalnik je idealen za ustvarjalce, inženirje in oblikovalce, ki potrebujejo visoko produktivnost in vizualno moč.
Največje prednosti
ZBook Fury 17 G7 izstopa s svojim velikim 43,9 cm (17,3") matiranim zaslonom, ki omogoča jasen prikaz brez odsevov in izjemno natančnost barv. Opremljen je s procesorjem Intel, ki zagotavlja visoko zmogljivost pri najzahtevnejših opravilih. Grafična kartica NVIDIA Quadro RTX 3000 omogoča profesionalno grafično obdelavo, idealno za uporabo v zahtevnih programih za 3D modeliranje in CAD.Kdo kupuje ta izdelek
Ta izdelek je kot nalašč za profesionalce, ki delajo na področju tehničnega oblikovanja, arhitekture, inženiringa ter programske opreme, ki zahteva močno grafično podporo. Zahvaljujoč svoji zmogljivosti in zanesljivosti je idealen tudi za uporabnike, ki hkrati upravljajo več procesorsko zahtevnih aplikacij.Možnosti nadgradnje
ZBook Fury 17 G7 ponuja fleksibilne možnosti nadgradnje, kar omogoča povečanje RAM-a in SSD diska, kar še dodatno optimizira delovanje in prilagoditev specifikacij glede na vaše potrebe. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izberite obnovljeno napravo, ki zagotavlja dostop do vrhunske tehnologije po ugodnejši ceni, hkrati pa prispeva k trajnostnemu razvoju z zmanjšanjem elektronskih odpadkov. Vsak obnovljen prenosnik je skrbno pregledan in posodobljen s pomočjo strokovnih storitev obnove, saj so vključeni v standardiziran sistem kakovostnih ocen, da dosežejo visoke standarde zmogljivosti in zanesljivosti. NVMe SSD zagotavlja izjemno hitrost, kar omogoča hitrejše nalaganje programov in datotek ter izjemno hitro delovanje sistema. Izberite HP ZBook Fury 17 G7 za neomejeno ustvarjalnost in profesionalno zmogljivost, ki obvladuje vsak izziv, ki ga lahko postavi sodobno delovno okolje.| Procesor | Intel® Core™ i7-10850H / 2,70 - 4,90 GHz / Hexa-Core / 5,10 GHz TurboBoost |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 32 GB |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR4 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 128 GB |
| Trdi disk | 512 GB |
| Tip trdega diska | NVMe SSD |
| Grafična kartica | NVIDIA Quadro RTX 3000 (6 GB GDDR6) |
| Zaslon | 43,9 cm (17,3″) |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | A- kvaliteta |
| Operacijski sistem | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 10 Pro) |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 3x |
| USB-C | 0x |
| Število Thunderbolt priključkov | 2x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 0x |
| Priključek za docking postajo | da |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Dodatki | 1x Mini displayport, 1x Audio, 1x SmartCard |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Swedish / Finnish keyboard |
| Stanje | Obnovljeno |
| Teža | 2,8 |
| EAN | 3831130150252 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |









