Kratek opis:
Intel Core 7 150U (1,8 GHz), 24 GB LPDDR5-5200, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 35,6 cm (14.0\") WUXGA (1920x1200) Multi-Touch BV LED, Intel Graphics (IGP), HDMI 2.1, 2x USB-C 3.2 Gen2 (DisplayPort - 10Gbps), 1x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), 1x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6E AX211 (2x2), Bluetooth 5.3, Backlit Kbd, Webcam, Pen-Tilt Silver, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Šifra:
CA8K3EAR
Prenosnik HP OmniBook 5 Flip 14-fp0034ne | Core 7 150U | Touch / 7 / RAM 24 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
979,00 €
802,46 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 979,00 €
Kratek opis:
Intel Core 7 150U (1,8 GHz), 24 GB LPDDR5-5200, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 35,6 cm (14.0\") WUXGA (1920x1200) Multi-Touch BV LED, Intel Graphics (IGP), HDMI 2.1, 2x USB-C 3.2 Gen2 (DisplayPort - 10Gbps), 1x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), 1x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6E AX211 (2x2), Bluetooth 5.3, Backlit Kbd, Webcam, Pen-Tilt Silver, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 979 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 29.67 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: Na zalogi
samo še 1 kos na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
HP OmniBook 5 Flip 14 je prenosni računalnik, zasnovan za zadovoljitev potreb tako zahtevnih uporabnikov kot tudi tistih, ki iščejo zanesljivo napravo za vsakodnevno uporabo. Eleganten dizajn se zlije z visoko zmogljivostjo in večfunkcionalnostjo, zaradi česar je ta prenosnik prava izbira za vse, ki potrebujejo napravo, ki omogoča hitro in preprosto interakcijo prek zaslona na dotik.
Največje prednosti
- Prilagodljivost: S 14-palčnim zaslonom na dotik in robustno zasnovo preklopnega mehanizma je ta prenosnik idealen tako za delo kot zabavo.
- Hitrost: Pogon SSD s tehnologijo NVMe omogoča bliskovito hitro nalaganje podatkov in hitrejše delovanje.
- Povezljivost: Na voljo je Bluetooth 5.3 in Wi-Fi 6E, kar zagotavlja stabilne brezžične povezave.
- Tipkovnica z osvetlitvijo ozadja: Omogoča delo tudi v manj osvetljenih pogojih.
- Vsestranski priključki: Ponaša se z različnimi priključki, vključno z HDMI 2.1 in več USB-C ter USB-A vrati za hitro povezljivost.
Kdo kupuje ta izdelek
Prenosnik HP OmniBook 5 Flip 14 privablja profesionalce, študente in tehnološke navdušence, ki cenijo večopravilnost, prenosljivost in zanesljivost. S svojim kompaktnim dizajnom je popoln za poslovneže na poti ali študente, ki želijo zmogljivo napravo za delo doma ali v šoli.Možnosti nadgradnje
Uporabnikom, ki želijo še večjo zmogljivost, prenosnik omogoča nadgradnjo pomnilnika in diska. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Obnovljeni prenosniki so odlična izbira za vse, ki iščejo visoko kakovost po bolj dostopni ceni. Pri obnovi tovrstnih naprav se upošteva standardiziran sistem kakovostnih ocen, ki zagotavlja, da izdelek ohranja svojo funkcionalnost in zanesljivost. Obnova vključuje strokovno storitev, ki skrbi za odlično delovanje in videz naprave, kar pomeni, da kupci prejmejo izdelek, ki deluje skoraj enako dobro kot nov, vendar je prijaznejši do okolja.| Procesor | Intel® Core™ 7 150U / 1,2 - 1,8 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Turbo Speed 5,4 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 24 GB LPDDR5 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | LPDDR5 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 24 GB |
| Trdi disk | 512 GB |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | Intel® Graphics (IGP) |
| Zaslon | 35,6 cm (14″) WUXGA (1920 x 1200) Multi-Touch BrightView LED | IPS | 300 nits | 62,5% sRGB |
| Največja ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Sijajni (BrightView, gloss), Touch |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 1x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Angleška / Arabska tipkovnica (priložene SLO nalepke) |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0199642666795 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP Spectre X360 2-IN-1 16-AA0XXX / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WQXGA
1.049,00 €
859,84 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.049,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 Flip 14-fp0028ne | Core 7 150U | Touch / 7 / RAM 24 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
979,00 €
802,46 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 979,00 €
Prenosnik HP ProBook 4 G1i 16 | U7 255U | 24GB RAM | Win 10 Pro / Ultra 7 / RAM 24 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.198,00 €
981,97 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.198,00 €
Prenosnik HP Elite x360 1040 G10 | i7-1355U | Touch | W11 Pro / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
1.099,00 €
900,82 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.099,00 €
Računalnik HP All-in-One 27-cr0067nf | R7 7730U / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik HP Envy 17-da0779nz | Ultra 7 155H | Touch / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
1.149,00 €
941,80 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.149,00 €
Računalnik HP All-in-One 24-cr0003nx | i7 13. gen | Touch / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik Victus Gaming 15-fa2701ns | i5-13420H | RTX 4050 / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
989,00 €
810,66 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 989,00 €
Prenosnik HP Envy x360 16-ad0770ng | Touch / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Prenosnik Victus Gaming 15-fa2008ns | i5-13420H | RTX 3050 | Pink / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €





























