Kratek opis:
Intel Core Ultra 7 255U (2,0 GHz), 16 GB LPDDR5X-7467, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 40,6 cm (16″) WUXGA / 2K (1920x1200) IPS AG LED 60 Hz, Intel Graphics (IGP), HDMI 2.1, 2x USB-C 3.2 Gen2 (DisplayPort - 10 Gbps), 1x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), 1x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.4, Webcam, Backlit Kbd., 65 W USB Type-C PD Adpater, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Šifra:
BG3F8EAR
Prenosnik HP OmniBook 5 AI 16-af1002na | U7-255U / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Kratek opis:
Intel Core Ultra 7 255U (2,0 GHz), 16 GB LPDDR5X-7467, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 40,6 cm (16″) WUXGA / 2K (1920x1200) IPS AG LED 60 Hz, Intel Graphics (IGP), HDMI 2.1, 2x USB-C 3.2 Gen2 (DisplayPort - 10 Gbps), 1x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), 1x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.4, Webcam, Backlit Kbd., 65 W USB Type-C PD Adpater, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 799 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 24.21 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: V prihodu
samo še 1 kos na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Prenosnik HP OmniBook 5 AI 16-af1002na združuje izjemno zmogljivost z elegantnim dizajnom. Idealen za vse uporabnike, ki si želijo kakovostne in zanesljive naprave za delo, zabavo ali študij. Z 16-palčnim zaslonom WUXGA nudi kristalno jasno sliko, ki vas bo navdušila pri gledanju filmov ali delu z grafiko.
Največje prednosti
- Izjemna zmogljivost: Naprava prihaja z zmogljivim procesorjem generacije I7, ki omogoča hitro in učinkovito delo brez prekinitev.
- Hiter SSD disk: Omogoča bliskovit dostop do podatkov in programov, zahvaljujoč tehnologiji NVMe.
- Povezljivost: Raznoliki priključki, vključno z HDMI in naprednimi USB-C vhodi, omogočajo povezavo z različnimi napravami.
- Brezžična povezljivost: S podporo za Wi-Fi 6 in Bluetooth 5.4 ostanete povezani kjerkoli.
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je prava izbira za profesionalce, študente in kreativce, ki potrebujejo zmogljivo računalniško rešitev za pisano paleto nalog, od enostavnega urejanja dokumentov do bolj zahtevnega grafičnega oblikovanja. Njegova robustna konstrukcija in zmogljivost omogočata brezskrbno uporabo doma, v službi ali na potovanju.Možnosti nadgradnje
Za tiste, ki želijo še več, HP OmniBook 5 ponuja možnosti nadgradnje diska in pomnilnika, kar vam omogoča prilagoditev prenosnika vašim potrebam. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Nakup obnovljene naprave je pametna odločitev, ki omogoča optimalno razmerje med ceno in kakovostjo. Prenosnik je bil strokovno obnovljen, kar zagotavlja vrhunsko delovanje in dolgotrajno zanesljivost. Gre za odgovorno izbiro, ki podpira trajnostno naravnanost in zmanjšuje elektronske odpadke. Standardiziran sistem kakovostnih ocen zagotavlja, da izdelek izpolnjuje vse pričakovane standarde. Izbira tega prenosnika pomeni izbiro zanesljivosti, zmogljivosti in elegantne prenosljivosti v eni napravi.| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 255U / 2,0 GHz / 12-Cores (2C+(8c+2c)/14T) / Max Turbo Frequency 5,2 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB LPDDR5X |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | LPDDR5X SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 16 GB |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | Intel® Graphics (IGP) |
| Zaslon | 40,6 cm (16″) 2K (1920 x 1200) IPS LED | micro-edge | 300 nits | 62,5% sRGB |
| Največja ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Sijajni (BrightView, gloss) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 1x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 1x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Angleška tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0199251075162 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP Envy 17-da0779nz | Ultra 7 155H | Touch / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
1.149,00 €
941,80 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.149,00 €
Računalnik HP All-in-One 27-cr0067nf | R7 7730U / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik HP Elite x360 1040 G10 | i7-1355U | Touch | W11 Pro / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
1.099,00 €
900,82 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.099,00 €
Prenosnik HP Spectre X360 2-IN-1 16-AA0XXX / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WQXGA
1.049,00 €
859,84 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.049,00 €
Računalnik HP EliteOne 840 G9 AiO | i5-13500 | W11P / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik HP OmniBook 7 NGAI 17-dc0002nf | U5 226V | Arc 130V (8GB) / Ultra 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik HP Envy x360 14-fc0775ng | Ultra 7 155U / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Prenosnik HP Spectre X360 2-IN-1 16-AA0XXX / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WQXGA
1.099,00 €
900,82 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.099,00 €
Prenosnik HP ProBook 4 G1i 16 | U7 255U | 24GB RAM / Ultra 7 / RAM 24 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.099,00 €
900,82 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.099,00 €
Prenosnik HP EliteBook 1040 G11 | U7 155H | 2.8K OLED / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ 2.8K
1.099,00 €
900,82 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.099,00 €



























