Kratek opis:
Intel Core Ultra 7 165U (1,7 GHz), 16 GB LPDDR5x-7500, 35,6 cm (13,3\") WUXGA (1920x1200) AG LED PrivacyScreen, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, Intel Graphics (IGP), HDMI 2.1, 2x Thunderbolt 4 (USB-C/DisplayPort - 40Gpbs), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6E AX211, Bluetooth 5.3, Fingerprint, Webcam, Backlit Privacy Kbd., Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
Šifra:
BA5L5ECR
Prenosnik HP EliteBook 830 G11 | U7-165U / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 13,3″ WUXGA
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Kratek opis:
Intel Core Ultra 7 165U (1,7 GHz), 16 GB LPDDR5x-7500, 35,6 cm (13,3\") WUXGA (1920x1200) AG LED PrivacyScreen, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, Intel Graphics (IGP), HDMI 2.1, 2x Thunderbolt 4 (USB-C/DisplayPort - 40Gpbs), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6E AX211, Bluetooth 5.3, Fingerprint, Webcam, Backlit Privacy Kbd., Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 899 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 27.24 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: Na zalogi
samo še 1 kos na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Pripravite se na srečanje z vrhunskim prenosnikom HP EliteBook 830 G11, zasnovanim, da optimizira vašo produktivnost in izkušnje pri delu. Njegova eleganca in zmogljivost ustvarjata popolno ravnovesje med mobilnostjo in močjo.
Največje prednosti
EliteBook 830 G11 prinaša nekatere izjemne prednosti, ki bodo navdušile tako profesionalce kot tudi ljubitelje tehnologije:- Kompaktna velikost: Zaslon velikosti 13,3'' in tanko ohišje omogočata enostavno prenosljivost.
- Izjemna zmogljivost: Zmogljiv procesor zagotavlja hitro in učinkovito izvajanje nalog.
- Visoka hitrost prenosa podatkov: Napredni NVMe SSD disk omogoča hitrejši dostop do podatkov.
- Napredne povezave: Ponuja več možnosti povezovanja, vključno z Thunderbolt 4 in Wi-Fi 6E.
- Varnost na dotik: Vgrajen senzor prstnih odtisov zagotavlja dodatno raven zaščite.
Kdo kupuje ta izdelek
Idealna izbira za poslovneže, ki potrebujejo zanesljivo napravo za pisarno in delo na terenu, ter študente, ki iščejo zmogljiv računalnik za študij in prosti čas. Zaradi svojih zmogljivosti in kompaktnosti se EliteBook 830 G11 prilega marsikateri torbi ali nahrbtniku ter vas spremlja povsod.Možnosti nadgradnje
EliteBook 830 G11 omogoča prihodnje nadgradnje, kar zagotavlja, da bo naprava z vami še dolga leta. Možnost nadgradnje spomina in diska pomeni, da se lahko prilagodi spreminjajočim se potrebam po zmogljivosti in shranjevanju. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljenega prenosnika vam ne samo prinaša odlične prihranke, ampak tudi odgovornost do okolja. Te naprave so strokovno obnovljene in preverjene po strogem sistemu kakovostnih ocen, kar zagotavlja njihovo zanesljivost in dolgo življenjsko dobo. Z odločitvijo za obnovljeno napravo prispevate k zmanjševanju elektronskih odpadkov in podpori krožnega gospodarstva.| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 165U / 1,7 - 3,8 GHz / 12-Cores (2C+(8c+2c)/14T) / 4,9 GHz TurboBoost |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB DDR5 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | LPDDR5x Soldered |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 16 GB |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | Intel Graphics (IGP) |
| Zaslon | 33,8 cm (13,3″) WUXGA (1920 x 1200) AG LED | HP Sure View |
| Največja ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 1x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 2x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | da |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Poljska tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP Envy x360 16-ac0097 | U7-155U | 2-in-1 Touch / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Prenosnik i HP EliteBook 6 G1i 14 | U5 225U | WWAN / Ultra 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 4, WUXGA
1.099,00 €
900,82 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.099,00 €
Prenosnik HP Spectre X360 2-IN-1 16-AA0XXX / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WQXGA
1.049,00 €
859,84 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.049,00 €
Računalnik HP All-in-One 24-cr0003nx | i7 13. gen | Touch / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik HP Elite Dragonfly G3 / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 13,5″ WUXGA
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik HP Spectre X360 2-IN-1 16-AA0XXX / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WQXGA
1.099,00 €
900,82 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.099,00 €
Prenosnik HP Elite X360 1040 G10 2-IN-1 / i7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
1.099,00 €
900,82 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.099,00 €
Prenosnik HP Elite 1040 X360 G11 / Ultra 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
1.099,00 €
900,82 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.099,00 €
Računalnik HP EliteOne 840 G9 AiO | i5-13500 | W11 Pro / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik Victus Gaming 15-fa2701ns | i5-13420H | RTX 4050 / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
989,00 €
810,66 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 989,00 €



























