Kratek opis:
Intel Core Ultra 7 165U (1,7 GHz), 16 GB LPDDR5x-7500, 35,6 cm (13,3\") WUXGA (1920x1200) AG LED PrivacyScreen, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, Intel Graphics (IGP), HDMI 2.1, 2x Thunderbolt 4 (USB-C/DisplayPort - 40Gpbs), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6E AX211, Bluetooth 5.3, Fingerprint, Webcam, Backlit Privacy Kbd., Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
Šifra:
CP0A9E8R
Prenosnik HP EliteBook 830 G11 | U7-155U / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 13,3″ WUXGA
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Kratek opis:
Intel Core Ultra 7 165U (1,7 GHz), 16 GB LPDDR5x-7500, 35,6 cm (13,3\") WUXGA (1920x1200) AG LED PrivacyScreen, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, Intel Graphics (IGP), HDMI 2.1, 2x Thunderbolt 4 (USB-C/DisplayPort - 40Gpbs), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6E AX211, Bluetooth 5.3, Fingerprint, Webcam, Backlit Privacy Kbd., Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 899 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 27.24 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: Na zalogi
samo še 1 kos na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
HP EliteBook 830 G11 je kompaktna, a izjemno zmogljiva naprava, zasnovana za profesionalce, ki potrebujejo zanesljivost in varnost na vsakem koraku. S svojimi odličnimi specifikacijami, od procesorja do zaslona, ta prenosnik ponuja vrhunsko uporabniško izkušnjo.
Največje prednosti
- Kompakten in eleganten dizajn – s samo 13,3-palčnim zaslonom je ta naprava enostavna za prenašanje.
- Zaslon WUXGA z PrivacyScreen – omogoča jasen in oster prikaz ter zaščito zasebnosti.
- Izjemno hiter SSD NVMe – nudi bliskovito hitrost prenosa podatkov, kar izboljša celotno produktivnost.
- Vrhunska povezljivost – vključno z Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3 in Thunderbolt 4 za najboljšo povezljivost in prenos podatkov.
- Varnost in zasebnost – z vgrajenim čitalnikom prstnih odtisov in osvetljeno tipkovnico s Privacy funkcijo.
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je idealen za profesionalce na poti, podjetnike in tiste, ki potrebujejo zanesljivo napravo za delo iz različnih lokacij. Njegova robustna specifikacija je prav tako odlična za študente in učitelje, ki iščejo optimalno razmerje med zmogljivostjo in prenosljivostjo.Možnosti nadgradnje
EliteBook 830 G11 omogoča nadgradnjo tako pomnilnika kot tudi diskovnega prostora, kar podaljšuje življenjsko dobo naprave in omogoča prilagoditev specifičnim potrebam uporabnika. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljene naprave prinaša številne koristi, kot so nižji stroški in prispevek k bolj trajnostnemu okolju. Naprave so strokovno obnovljene in prestanejo standardiziran sistem kakovostnih ocen, kar zagotavlja zanesljivost in dolgoročnost delovanja. Poleg tega obnovljene naprave običajno omogočajo boljše razmerje med ceno in kakovostjo, kar jih naredi privlačno izbiro za širši krog uporabnikov.| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 155U / 1,7 GHz / 12-Cores (2C+(8c+2c)/14T) / 4,8 GHz TurboBoost |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB DDR5 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | LPDDR5x Soldered |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 16 GB |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | Intel Graphics (IGP) |
| Zaslon | 33,8 cm (13,3″) WUXGA (1920 x 1200) AG LED |
| Največja ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 2x |
| Video over USB-C | 1x |
| Displayport | 2x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | da |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Angleška tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP Spectre X360 2-IN-1 16-AA0XXX / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WQXGA
1.049,00 €
859,84 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.049,00 €
Prenosnik i HP EliteBook 6 G1i 14 | U5 225U | WWAN / Ultra 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 4, WUXGA
1.099,00 €
900,82 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.099,00 €
Prenosnik HP EliteBook 640 G11 WWAN | U5-135U | Touch / Ultra 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik HP Spectre X360 2-IN-1 16-AA0XXX / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WQXGA
1.049,00 €
859,84 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.049,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 Flip 14-fp0034ne | Core 7 150U | Touch / 7 / RAM 24 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
979,00 €
802,46 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 979,00 €
Prenosnik HP Elite x360 1040 G10 | i7-1355U | Touch | W11 Pro / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
1.099,00 €
900,82 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.099,00 €
Prenosnik HP ProBook 460 G11 | Ultra 7 155U | W11P / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik HP OmniBook X Flip NGAI 16-as0009na | U7-256V | Touch OLED *** praska / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ 2.8K
1.049,00 €
859,84 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.049,00 €
Prenosnik Victus Gaming 15-fa2701ns | i5-13420H | RTX 4050 / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
989,00 €
810,66 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 989,00 €
Računalnik HP ProOne 440 G9 NT AiO | i7-13700T | Touch | W11P / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €



























