Kratek opis:
Intel Ultra 5 225U (1,5 GHz), 32 GB DDR5-5600, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 40,64 cm (16,0\") WUXGA (1920x1200) Multi-Touch UWVA IPS LED 60Hz, Intel Grahics (IGP), HDMI 2.1, 2x Thunderbolt 4 (USB-C 4.0/DisplayPort - 40Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), WWAN HP R15 4G, Wi-Fi 7 (2x2), Bluetooth 5.4, Webcam, Fingerprint, Backlit Kbd., Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
Šifra:
D68FNE8R
Prenosnik HP EliteBook 6 G1i 16 | U5-225U | WWAN | Touch / Ultra 5 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.299,00 €
1.064,75 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.299,00 €
Kratek opis:
Intel Ultra 5 225U (1,5 GHz), 32 GB DDR5-5600, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 40,64 cm (16,0\") WUXGA (1920x1200) Multi-Touch UWVA IPS LED 60Hz, Intel Grahics (IGP), HDMI 2.1, 2x Thunderbolt 4 (USB-C 4.0/DisplayPort - 40Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), WWAN HP R15 4G, Wi-Fi 7 (2x2), Bluetooth 5.4, Webcam, Fingerprint, Backlit Kbd., Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 1299 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 39.36 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: Na zalogi
samo še 1 kos na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
HP EliteBook 6 G1i 16 ponuja idealno ravnovesje med zmogljivostjo in prenosljivostjo, ki je odlična izbira za profesionalce na poti. Z elegantnim dizajnom in kakovostno izdelavo ta prenosnik zagotavlja zanesljivost in stil ne glede na okolje.
Največje prednosti
- Zaslon Multi-Touch z diagonalo 16,0" omogoča višjo ločljivost WUXGA za jasne in žive slike.
- Vgrajena Wi-Fi 7 in Bluetooth 5.4 povezljivost zagotavljata sodobne brezžične rešitve.
- Možnost povezovanja z več napravami preko dveh Thunderbolt 4 priključkov.
- Podpora za 4G mrežno povezljivost omogoča dostop do interneta skoraj povsod.
- Osredotočenost na varnost z vgrajenim čitalcem prstnih odtisov.
Kdo kupuje ta izdelek
HP EliteBook je popoln za poslovne strokovnjake, ki zahtevajo robustno napravo za urejanje dokumentov, video konference in večopravilnost. Idealen je tudi za študente, ki potrebujejo prenosljivost in zmogljivost za raziskovalno delo ali ustvarjanje multimedijskih vsebin.Možnosti nadgradnje
Ta prenosnik ponuja fleksibilnost z možnostjo nadgradnje RAM-a in diska, kar omogoča prilagoditev vašim specifičnim potrebam. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljene naprave pomeni zavezo k okoljski odgovornosti in zmanjšanju elektronskih odpadkov. Strokovna obnova po standardiziranem sistemu kakovostnih ocen zagotavlja vrhunsko delovanje in zanesljivost. Poleg tega omogoča pridobitev visoko zmogljive naprave po dostopnejši ceni, kar velja za odlično vrednost ponudbe. HP EliteBook 6 G1i 16 predstavlja premišljeno odločitev za ljudi, ki iščejo zmogljivost, prilagodljivost in zanesljivost v elegantnem in trajnostnem paketu.| Procesor | Intel® Core™ Ultra 5 225U / 1,5 GHz / 12 Cores (2C/(8c+2c)/14T) / 4,8 GHz Max Turbo Frequency |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 32 GB DDR5 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR5 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 64 GB |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | Intel Xe-LPG+ Graphics (IGP) |
| Zaslon | 40,6 cm (16,0″) WUXGA (1920x1200) Multi-Touch UWVA LED | IPS | 300 nits | 62,5% sRGB |
| Največja ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt), Touch |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | da |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | da |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Nemška tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP Victus Gaming 15-fb2933nc | RTX 4060 (8 GB) / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
1.189,00 €
974,59 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.189,00 €
Prenosnik HP EliteBook 6 G1i 16 | U7-255U | 1TB SSD | W11P / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.399,00 €
1.146,72 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.399,00 €
Računalnik HP OMEN 35L Gaming GT16-0189nz | U7-265K | RTX 5080 (16GB) / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk
2.999,00 €
2.458,20 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.999,00 €
Prenosnik HP OmniBook 7 NGAI 17-dc0001nf | U7 258V | Arc 140V (8GB) / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
1.199,00 €
982,79 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.199,00 €
Prenosnik i HP EliteBook 6 G1i 14 | U7 255U | 16GB RAM | 1TB SSD / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
1.199,00 €
982,79 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.199,00 €
Prenosnik HP ProBook 4 G1i 16 | U7 255H | 24GB RAM | W11P / Ultra 7 / RAM 24 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.159,00 €
950,00 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.159,00 €
Prenosnik HP OMEN Gaming 16-am0008ne | i7-14650HX | RTX 5050 / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.299,00 €
1.064,75 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.299,00 €
Prenosnik HP OMEN Transcend 14-fb0002nt | Ultra 9 | OLED 2.8K | RTX 4070 | 16GB / Ultra 9 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ 2.8K
1.859,00 €
1.523,77 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.859,00 €
Prenosnik HP ZBook Power 16 G11 / Ultra 9 / RAM 64 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.999,00 €
1.638,52 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.999,00 €
Prenosnik HP OMEN Transcend 14-fb1979nz | U9-285H | OLED 2.8K | RTX 5070 | 32GB RAM / Ultra 9 / RAM 32 GB / SSD Disk / 14,0″ 2.8K
1.899,00 €
1.556,56 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.899,00 €





























