Kratek opis:
Intel Core 5 120U (1,4 - 5,0 GHz), 16 GB DDR5-5200, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 39,6 cm (15,6″) FHD (1920x1080) AG LED IPS 60 Hz, Intel Graphics (IGP), HDMI 1.4b, 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps) + 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), no ODD, Webcam, Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.4, Fingerprint, Backlit Kbd., 45 W USB-C PD Adapter, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Šifra:
CH5N5EAR
Prenosnik HP 15-fd0310ne | Core 5 120U / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
649,00 €
531,97 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 649,00 €
Kratek opis:
Intel Core 5 120U (1,4 - 5,0 GHz), 16 GB DDR5-5200, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 39,6 cm (15,6″) FHD (1920x1080) AG LED IPS 60 Hz, Intel Graphics (IGP), HDMI 1.4b, 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps) + 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), no ODD, Webcam, Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.4, Fingerprint, Backlit Kbd., 45 W USB-C PD Adapter, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 649 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 19.67 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: V prihodu
samo še 1 kos na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Prenosnik HP 15-fd0310ne združuje zmogljivost, eleganco in funkcionalnost v eni napravi. Z zaslonom, ki meri 39,6 cm (15,6″) in ponuja živahno FHD ločljivost, je idealen spremljevalec za vse, ki potrebujejo zanesljivo napravo za delo ali zabavo. Kompakten, a zmogljiv, prenosnik je opremljen z vrhunskimi komponentami, ki zagotavljajo tekoče delovanje.
Največje prednosti
- Zmogljiv procesor I5 omogoča hitro in učinkovito izvajanje različnih nalog.
- LED IPS zaslon z anti-glare tehnologijo zagotavlja jasne slike tudi v svetlih prostorih.
- Intel Graphics poskrbi za zanesljivo grafično izkušnjo.
- Napredne možnosti povezljivosti z Wi-Fi 6 in Bluetooth 5.4.
- Vgrajen prstni odtisni senzor za dodatno varnost.
- Hitrost NVMe SSD diska poskrbi za neverjetno hiter dostop do podatkov in hitrejši zagon.
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je idealen za študente, profesionalce in vse, ki iščejo uravnoteženo kombinacijo zmogljivosti in prenosljivosti. Z LED osvetljeno tipkovnico je primeren za tiste, ki pogosto delajo v manj osvetljenih prostorih. Njegova povezljivost omogoča enostavno sodelovanje pri projektih in deljenje idej.Možnosti nadgradnje
Ta prenosnik omogoča nadgradnjo pomnilnika in diska, kar uporabnikom omogoča, da povečajo zmogljivosti glede na svoje potrebe. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljene naprave prinaša številne prednosti. Strokovna storitev obnove zagotavlja, da vsak artikel dosega standardiziran sistem kakovostnih ocen, kar zagotavlja visokokakovosten izdelek za razumno ceno. Ravno zaradi teh strokovnih postopkov postane obnovljena naprava pametna izbira za tiste, ki želijo izkoristiti prednosti napredne tehnologije brez večjih finančnih vložkov ter hkrati prispevati k bolj trajnostnemu načinu potrošnje.| Procesor | Intel® Core™ 5 120U / 1,4 GHz / 10-Core (2C+8c/12T) / Max Turbo Frequency 5,0 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB DDR5 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR5 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 32 GB |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | Intel® Graphics (IGP) |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6″) Full HD (1920x1080) UWVA LED | IPS | 300 nits | 62,5% sRGB |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt), Touch |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 0x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 1x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | da |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Angleška / Arabska tipkovnica (priložene SLO nalepke) |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0199642969629 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP 17-cp2760ng | R5-7520U / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
599,00 €
490,98 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 599,00 €
Prenosnik HP ProBook 440 G10 | Metal | i7-1355U / i7 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
719,00 €
589,34 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 719,00 €
Prenosnik HP 15-fd0780ng | Core i7 13. Gen | W11H / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
729,00 €
597,54 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 729,00 €
Prenosnik HP 17-cp3900ng | R7 7000s | W11H / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
749,00 €
613,93 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 669,00 €
Prenosnik HP 17-cn3730ng | i5-1334U | W11H / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
749,00 €
613,93 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 749,00 €
Prenosnik Dell Inspiron 16 DC16250 | Core 5 120U | Touchscreen / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP Victus Gaming 15-fa1008nx | i5-13420H | RTX 2050 (4 GB) / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
789,00 €
646,72 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 789,00 €
Prenosnik HP EliteBook 830 G11 | U5-135U / Ultra 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 13,3″ WUXGA
759,00 €
622,13 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 759,00 €
Prenosnik HP 15-fd0051ne | MX570 (2 GB) / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
649,00 €
531,97 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 649,00 €
Prenosnik HP 15-fd1100nk | i7-150U / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €





























