Kratek opis:
AMD Ryzen 3 7320U (2,4 GHz), 8 GB LPDDR5-6400, 35,6 cm (14,0″) FHD (1920x1080) AG UWVA LED IPS 60 Hz, SSD 256 GB M.2 PCIe NVMe, no ODD, AMD Radeon Graphics (IGP), 1x HDMI 1.4b, 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.4, Webcam, Backlit Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Šifra:
C8BS7EAR
Prenosnik HP 14-em0028ne | Ryzen 3 7320U | W11H / AMD Ryzen™ 3 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
379,00 €
310,66 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 379,00 €
Kratek opis:
AMD Ryzen 3 7320U (2,4 GHz), 8 GB LPDDR5-6400, 35,6 cm (14,0″) FHD (1920x1080) AG UWVA LED IPS 60 Hz, SSD 256 GB M.2 PCIe NVMe, no ODD, AMD Radeon Graphics (IGP), 1x HDMI 1.4b, 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.4, Webcam, Backlit Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 379 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 11.48 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: V prihodu
samo še 1 kos na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Prenosnik HP 14-em0028ne je idealna izbira za vse, ki iščejo učinkovitost in prenosljivost v elegantni in zmogljivi napravi. S 14-palčnim FHD zaslonom ponuja izjemno jasnost in živahne barve, ki so zagotovo povšeči za vse oblike dela.
Največje prednosti
Ta prenosnik se ponaša z močnim procesorjem, ki je kos vsakodnevnim izzivom, od brskanja po spletu do obvladovanja bolj zahtevnih aplikacij. LPDDR5 RAM omogoča gladko izvajanje več opravil hkrati, medtem ko NVMe SSD omogoča izjemno hiter dostop do podatkov za še bolj učinkovito delo.- Stabilna Wi-Fi 6 povezljivost za nemoteno spletno izkušnjo
- Več USB priključkov za enostavno povezovanje različnih naprav
- Ozadno osvetljena tipkovnica za delo v slabši svetlobi
Kdo kupuje ta izdelek
Primeren je za študente, poslovneže in vse, ki iščejo zanesljivo napravo za vsakodnevno uporabo. Je izjemna izbira za tiste, ki se pogosto premikajo in potrebujejo kompaktno, a zmogljivo napravo, ki jo lahko povsod vzamejo s seboj.Možnosti nadgradnje
Prenosnik omogoča prilagoditev diska in pomnilnika, kar dodatno podaljša njegovo uporabnost in prilagodljivost vašim potrebam. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Obnovljena naprava vam ponuja vse prednosti novega prenosnika po ugodnejši ceni, hkrati pa prispeva k trajnostnemu življenjskemu ciklu računalniške opreme. S strokovno obnovo in standardiziranim sistemom kakovostnih ocen je zagotovljeno, da operira kot nova. S to izbiro prispevate k ohranjanju okolja, ne da bi pri tem žrtvovali kakovost ali zmogljivost.| Procesor | AMD Ryzen™ 3 7320U / 2,4 GHz / Quad-Core (4C/8T) / Turbo Speed 4,1 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 8 GB LPDDR5 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | LPDDR5 Soldered |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 8 GB |
| Trdi disk | 256 GB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | AMD Radeon Graphics (IGP) |
| Zaslon | 35,6 cm (14,0″) FHD (1920 x 1080) UWVA LED | 300 nits | 45% NTSC |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 1x |
| Displayport | 0x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Angleška ali Angleško / Arabska tipkovnica (priložene SLO nalepk |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0199642371743 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP ProBook 4 G1a 14 | R5-230 | W11P / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
599,00 €
490,98 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 599,00 €
Prenosnik HP 15-fc0086nv | R5-7520U | W11H / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
539,00 €
441,80 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 539,00 €
Prenosnik HP 240RT G9 | Core 5 120U | W11P / 3 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
519,00 €
425,41 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 519,00 €
Prenosnik HP 14-em0020ne | Ryzen 5 7520U | 16GB | SSD 512GB / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
449,00 €
368,03 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 449,00 €
Prenosnik HP 15-fc0780ng | R7-5825U / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
529,00 €
433,61 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 529,00 €
Prenosnik Lenovo IdeaPad Slim 3 14IRH10 | i5-13420H | 8GB RAM | 512GB SSD | OLED | W11H / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
419,00 €
343,44 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 419,00 €
Prenosnik HP 14-ep0005ne / i3 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
389,00 €
318,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 389,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 16-ba1005na / i3 / RAM 8 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
549,00 €
450,00 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 549,00 €
Prenosnik HP 15-fc0083ni | R3-7320U / AMD Ryzen™ 3 / RAM 8 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
399,00 €
327,05 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 399,00 €
Prenosnik HP 15-fc0103np | R5-7520U / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
499,00 €
409,02 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 499,00 €





























