Šifra:
IDL54I5819M3
Prenosnik Dell Latitude 5400 / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
229,00 €
187,70 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 229,00 €
Kratek opis:
Intel Core Intel Core i5-8265U / 1,6 GHz / Quad Core / 1,6 GHz / Quad Core, 8 GB DDR4, 256 GB SSD, 35,6 cm (14,0″), Intel UHD 620, No OS installed - Windows 10 Pro license, Refurbished - A- Grade, Left USB-C and USB ports are not working
Z nakupom tega izdelka prejmete 229 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 6.94 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: Na zalogi
samo še 1 kos na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Dell Latitude 5400 je zanesljiv in funkcionalen prenosnik, idealen za vsakodnevne potrebe profesionalcev in študentov. Ponudite si prenosnik, ki združuje praktičnost z napredno tehnologijo in zagotavlja odlično uporabniško izkušnjo.
Največje prednosti
Prilagodljivost in zmogljivost:- Izjemna zmogljivost zahvaljujoč integriranemu procesorju I5
- Vgrajena grafika Intel UHD 620, ki podpira gladko delovanje za različne namene
- 14,0-palčni FHD zaslon, ki ponuja jasno sliko in odlično uporabnost
- Hiter in zanesljiv SSD disk, ki omogoča pospešeno zagona in nalaganja aplikacij
Kdo kupuje ta izdelek
Dell Latitude 5400 je odlična izbira za poslovne uporabnike, študente in vse, ki potrebujejo zanesljivo napravo za poslovne ali izobraževalne namene. Primeren je za tiste, ki cenijo kakovostno izdelavo, trajne komponente in hitro delovanje.Možnosti nadgradnje
Zasnovan z mislijo na prihodnost, Dell Latitude 5400 ponuja možnosti nadgradnje za prilagoditev zmogljivosti glede na vaše potrebe. Povečajte kapaciteto diska ali pomnilnika, da bo prenosnik še bolj zmogljiv in ustrezal vašim specifikacijam. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbor obnovljenega Dell Latitude 5400 pomeni, da izberete okolju prijazno in ekonomično rešitev brez kompromisov pri kakovosti. Strokovno obnovljeni v skladu s standardiziranim sistemom kakovostnih ocen, so ti prenosniki pripravljeni na ponovni začetek svoje dolge življenjske dobe v vaših rokah. Poleg tega je nakup obnovljenega prenosnika prijazen vašemu proračunu, saj ponuja enake zmogljivosti kot novi izdelki po nižji ceni.| Procesor | Intel Core Intel Core i5-8265U / 1,6 GHz / Quad Core / 1,6 GHz / Quad Core |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 8 GB |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR4 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 32 GB |
| Trdi disk | 256 GB / SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | Intel UHD 620 |
| Zaslon | 35,6 cm (14,0″) |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | A- kvaliteta |
| Operacijski sistem | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 10 Pro) |
| Optična enota | Brez |
| Število USB priključkov | 0x |
| USB-C | 1x |
| Število Thunderbolt priključkov | 1x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 1x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Razpored tipkovnice | Ameriška tipkovnica |
| Stanje | Obnovljeno |
| Pomembne opombe | Left USB-C and USB ports are not working |
| Teža | 1,3 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | Dell tehnična regulativna ekipa, Raheen Business Park, Limerick, Irska, regulatory_compliance@dell.com |
| Proizvajalec | Dell Inc., 1 Dell Way, Round Rock, TX 78682, United States, Združene države Amerike, regulatory_compliance@dell.com |









