Kratek opis:
Intel® Core™ i7-10850H / 2,70 - 4,90 GHz / Hexa-Core / 5,10 GHz TurboBoost, 32 GB DDR4 SODIMM, 1 TB NVMe SSD, 39,6 cm (15,6″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, NVIDIA Quadro T1000 (4 GB GDDR6), HDMI, Thunderbolt, 2x USB, backlit_kb, Card reader, bluetooth, No OS Installed - Win10P COA
Šifra:
IHZF157I703198
Prenosnik HP ZBook Fury 15 G7 / i7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
749,00 €
613,93 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 749,00 €
Kratek opis:
Intel® Core™ i7-10850H / 2,70 - 4,90 GHz / Hexa-Core / 5,10 GHz TurboBoost, 32 GB DDR4 SODIMM, 1 TB NVMe SSD, 39,6 cm (15,6″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, NVIDIA Quadro T1000 (4 GB GDDR6), HDMI, Thunderbolt, 2x USB, backlit_kb, Card reader, bluetooth, No OS Installed - Win10P COA
Z nakupom tega izdelka prejmete 749 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 22.70 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost:Izdelek je razprodan, a v naši ponudbi vas morda čaka odlična alternativa. Preverite takoj!
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Prenosnik HP ZBook Fury 15 G7 je popolna izbira za vse, ki iščejo zmogljivo in zanesljivo delovno postajo v obliki prenosnega računalnika. Ta naprava zagotavlja izjemno zmogljivost ter omogoča številne možnosti prilagoditev in nadgradenj, kar jo postavlja v ospredje izbire profesionalcev.
Največje prednosti
- Visoka zmogljivost: Šestjedrni procesor v kombinaciji z napredno grafično kartico nudi brezhibno delovanje pri zahtevnih opravilih, kot so 3D modeliranje, urejanje videoposnetkov in grafično oblikovanje.
- Kakovostna vizualna izkušnja: 15,6-palčni mat zaslon z FHD ločljivostjo omogoča jasne in žive slike, brez nadležnih odsevov.
- Hitrost in zanesljivost: S hitrim NVMe SSD diskom boste dosegli bliskovito hitre zagone in hitro nalaganje programov.
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je idealen za strokovnjake, kot so arhitekti, oblikovalci in inženirji, ki potrebujejo zanesljivo in močno orodje za svoje programske zahteve. Uporaben je tudi za študente tehničnih smeri, ki zahtevajo večjo zmogljivost pri uporabi naprednih aplikacij.Možnosti nadgradnje
Naprava omogoča nadgradnjo pomnilnika in diska, kar lahko razširi njeno življenjsko dobo in zmogljivosti. Pomembno je, da se pred izvedbo nadgradnje vedno posvetujete s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljene naprave, ki je bila podvržena strokovni obnovi, prinaša številne prednosti. Skozi standardiziran sistem kakovostnih ocen je zagotovljena zanesljivost in kakovost. Tovrstne naprave pogosto ponujajo odlično razmerje med ceno in zmogljivostjo, hkrati pa predstavljajo trajnostno izbiro, ki zmanjšuje vpliv na okolje.| Procesor | Intel® Core™ i7-10850H / 2,70 - 4,90 GHz / Hexa-Core / 5,10 GHz TurboBoost |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 32 GB |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR4 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 128 GB |
| Trdi disk | 1 TB |
| Tip trdega diska | NVMe SSD |
| Grafična kartica | NVIDIA Quadro T1000 (4 GB GDDR6) |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6″) |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | A kvaliteta |
| Operacijski sistem | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 10 Pro) |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | 0x |
| Število Thunderbolt priključkov | 2x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 0x |
| Priključek za docking postajo | da |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Dodatki | 1x Mini displayport, 1x Audio, 1x SmartCard |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Swedish / Finnish keyboard |
| Stanje | Obnovljeno |
| Teža | 2,4 |
| EAN | 3831130150153 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |









