Kratek opis:
AMD Ryzen 5 5625U (2,3 - 4,3 GHz), 8 GB DDR4-3200 RAM, 512 GB SSD PCIe NVMe, 39,6 cm (15,6″) FHD (1920 x 1080) IPS AG LED 60 Hz, AMD Radeon Graphics (IGP), 1x HDMI, 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), 1x USB-A 3.2 Gen1, 1x USB-A 2.0, Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.2, SD Card Reader, Webcam, Std. Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Šifra:
82R400Y3GE-B
Prenosnik Lenovo IdeaPad 1 15ALC7 | R5-5625U | 8GB RAM | SSD 512GB | W11 / AMD Ryzen™ 5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
449,00 €
368,03 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 449,00 €
Kratek opis:
AMD Ryzen 5 5625U (2,3 - 4,3 GHz), 8 GB DDR4-3200 RAM, 512 GB SSD PCIe NVMe, 39,6 cm (15,6″) FHD (1920 x 1080) IPS AG LED 60 Hz, AMD Radeon Graphics (IGP), 1x HDMI, 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), 1x USB-A 3.2 Gen1, 1x USB-A 2.0, Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.2, SD Card Reader, Webcam, Std. Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 449 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 13.61 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost:Izdelek je razprodan, a v naši ponudbi vas morda čaka odlična alternativa. Preverite takoj!
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Lenovo IdeaPad 1 15ALC7 je idealna izbira za tiste, ki iščejo zanesljiv in zmogljiv prenosnik. Z elegantno obliko in kakovostno izdelavo združuje sodobno tehnologijo in eleganco v en sam zmogljiv paket. Pripravljen je, da zadovolji vse vaše delovne in zabavne potrebe.
Največje prednosti
- Zmogljiv procesor Ryzen 5 omogoča hitro in učinkovito delovanje.
- 8 GB RAM pomnilnika zagotavlja tekoče izvajanje večopravilnosti.
- 512 GB SSD s podporo NVMe za izjemno hitrost in odzivnost.
- 15,6'' FHD zaslon prinaša jasno in živahno sliko z IPS tehnologijo.
- Povezljivost z novimi standardi, vključno z USB-C, HDMI, Wi-Fi 6, in Bluetooth 5.2.
Kdo kupuje ta izdelek
Tovrstni prenosnik je kot nalašč za študente, poslovne uporabnike in vse, ki potrebujejo zanesljivo napravo za vsakodnevno uporabo. Zaradi svojih lastnosti je prav tako primeren za ustvarjalce vsebin, ki potrebujejo večjo moč za urejanje fotografij in videoposnetkov.Možnosti nadgradnje
Ta prenosnik omogoča nadgradnjo pomnilnika in diska, kar ga naredi za še bolj prilagodljivo rešitev. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom. To zagotavlja optimalno izkušnjo in vzdrževanje vaše naprave.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljene naprave prinaša številne prednosti, med katerimi so cenovna dostopnost in trajnostni vidik. Naprave, ki so bile strokovno obnovljene, gredo skozi strog sistem kakovostnih ocen, kar zagotavlja njihovo zanesljivost in vzdržljivost. S tem ne le prihranite, temveč tudi prispevate k zmanjšanju elektronskih odpadkov. Lenovo IdeaPad 1 15ALC7 je več kot le računalnik; je investicija v zmogljivost in zanesljivost, ki bo zadovoljila vse vaše tehnološke zahteve.| Procesor | AMD Ryzen™ 5 5625U / 2,3 GHz / Hexa-Core (6C/12T) / Turbo Speed 4,3 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 8 GB DDR4 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR4 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 8 GB |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | AMD Radeon™ Graphics (IGP) |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6″) Full HD (1920 x 1080) UWVA LED | Anti-Glare | IPS | 250 nits |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | ne |
| Razpored tipkovnice | Nemška tipkovnica |
| Stanje | Lenovo Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 5715251422642 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | Lenovo tehnična regulativna ekipa, Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovaška, compliance@lenovo.com |
| Proizvajalec | Lenovo Group Limited, 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R., Kitajska, compliance@lenovo.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP ProBook 4 G1a 14 | R5-230 | W11P / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
599,00 €
490,98 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 599,00 €
Prenosnik HP 15-fc0103np | R5-7520U / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
499,00 €
409,02 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 499,00 €
Prenosnik HP EliteBook 640 G10 / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
519,00 €
425,41 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 519,00 €
Prenosnik HP 17-CN3XXX / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 17,3″ HD+
499,00 €
409,02 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 499,00 €
Prenosnik HP 15-fd0116np | i3-N305 | W11H / i3 / RAM 8 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
399,00 €
327,05 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 399,00 €
Prenosnik HP 14s-dq5100nia | Core i3 12. gen | W10P / i3 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ HD
439,00 €
359,84 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 439,00 €
Prenosnik HP 15-fd0016ni | i5 13.gen | W11H / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
599,00 €
490,98 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 599,00 €
Prenosnik HP 14s-dq5161nia | i5 | Win 10 Pro / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ HD
439,00 €
359,84 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 439,00 €
Prenosnik HP 15-fc0086nv | R5-7520U | W11H / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
539,00 €
441,80 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 539,00 €
Prenosnik HP ProBook 4 G1iR 14 | Core 5 120U | W11P / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
599,00 €
490,98 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 599,00 €





























