Šifra:
6W2G9EAR
Prenosnik HP Laptop 15s-fq5000nx / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Kratek opis:
Intel Core i5-1155G7 (2,5 GHz), 16 GB (2x8GB) DDR4-3200, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, no ODD, 39,6 cm (15,6'') FHD (1920x1080) LED, Intel® Iris® Xe Graphics (IGP), HDMI, Wi-Fi, Bluetooth, 1x USB-C 5Gbps, 2x USB-A 3.1, Webcam, CardReader, Std. Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 699 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 21.18 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost:Izdelek je razprodan, a v naši ponudbi vas morda čaka odlična alternativa. Preverite takoj!
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
| Procesor | Intel® Core™ i5-1155G7 / 2,5 GHz / Quad-Core / Turbo Speed 4,5 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB (2x 8 GB) DDR4 |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Grafična kartica | Intel® Iris® Xᵉ Graphics |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6″) Full HD AG LED Display (1920 x 1080) |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 (64-bit) |
| Optična enota | Brez |
| Število USB priključkov | 3x |
| HDMI | 1x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Razpored tipkovnice | Angleško / Arabska tipkovnica |
| Stanje | HP Renew, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0196786542176 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP REG 23010, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP Victus Gaming 15-fa1008nx | i5-13420H | RTX 2050 (4 GB) / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
789,00 €
646,72 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 789,00 €
Prenosnik HP ProBook 440 G10 | Metal | i7-1355U / i7 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
719,00 €
589,34 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 719,00 €
Prenosnik HP Elite 830 x360 G10 - Scr: One Dead Pixel / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 13″ WUXGA
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Prenosnik HP ProBook 4 G1iR 16 | i5-1334U | W11P / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP Probook 440 G9 | i7-1255U | Win11 Pro / i3 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
659,00 €
540,16 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 659,00 €
Prenosnik HP ProBook 440 G11 | U7 155U | W11P / Ultra 7 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
629,00 €
515,57 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 629,00 €
Prenosnik HP Envy x360 14-fa0014nw | Touch / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Prenosnik HP ProBook 4 G1iR 14 | Core 5 120U | W11P / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
599,00 €
490,98 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 599,00 €
Prenosnik HP ProBook 465 G11 | R5-7535U | 16GB RAM | W11H / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
699,00 €
572,95 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 699,00 €
Prenosnik HP 15-fd1751ng | Core 5 120U / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
659,00 €
540,16 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 659,00 €





























