Šifra:
IAMP142I5725
Prenosnik Apple MacBook Pro 13" (2017) Space Gray / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 13,3″ WQXGA
479,00 €
392,62 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 479,00 €
Kratek opis:
Intel Core i5-7200U, 16 GB DDR3, 256 GB SSD, 33,8 cm (13,3″), Intel® Iris® Plus Graphics 650, MacOS Ventura, Refurbished - A Grade
Z nakupom tega izdelka prejmete 479 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 14.52 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost:Izdelek je razprodan, a v naši ponudbi vas morda čaka odlična alternativa. Preverite takoj!
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Intel Core i5-7360U, 8 GB DDR3, 256 GB SSD, 33,8 cm (13,3″), Intel® Iris® Plus Graphics 640, MacOS Mojave, manjše praskice na ohišju (slike)
| Procesor | Intel® Core™ i5-7200U / 2.50 GHz / Dual-Core |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB |
| Trdi disk | 256GB SSD |
| Grafična kartica | Intel® Iris® Plus Graphics 640 |
| Zaslon | 33,8 cm (13,3″) |
| Največja ločljivost | WQHD / 2560 x 1440 |
| Tip zaslona | Sijajni (BrightView, gloss) |
| Stanje | A kvaliteta |
| Operacijski sistem | macOS |
| Optična enota | ne |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Bluetooth | da |
| Razpored tipkovnice | Angleška tipkovnica |
| Stanje | Obnovljeno |
| EAN | 3830084864543 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | Apple tehnična regulativna ekipa, 7 place d'Iéna, CS 81626, Paris Cedex 16, Francija, hanover.reception@euro.apple.com |
| Proizvajalec | Apple Inc., 1 Apple Park Way, Cupertino, CA 95014, Združene države Amerike, hanover.reception@euro.apple.com |









