Šifra:
ILTT46SI7619N
Prenosnik Lenovo ThinkPad T460s Ultrabook / i7 / RAM 20 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
Akcijska cena
379,00 €
310,66 €
Redna cena
399,00 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 379,00 €
Kratek opis:
Intel Core I7-6600U(2.6 GHz), 20 GB RAM DDR4, 512 GB NVME SSD, Intel HD Graphics, NO ODD, 14" wide FHD (1920x1080), Windows 10 Home MAR, Refurbished - A+ Grade
Z nakupom tega izdelka prejmete 379 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 11.48 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost:Izdelek je razprodan, a v naši ponudbi vas morda čaka odlična alternativa. Preverite takoj!
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Intel Core I7-6600U(2.6 GHz), 8 GB RAM DDR4, Brand new 256 GB NVME SSD, Intel HD Graphics, NO ODD, 14" wide FHD (1920x1080), Windows 8 Pro COA, Refurbished - A+ Grade
| Procesor | Intel Core i7-6600U / 2,6 GHz / Dual-Core / Turbo Boost 3,4 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 20 GB DDR4 |
| Trdi disk | 512 GB NVMe SSD |
| Grafična kartica | Intel HD Graphics |
| Zaslon | 35,6 cm (14'') Full HD (1920x1080) LED |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | A+ kvaliteta |
| Operacijski sistem | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 10 Home) |
| Optična enota | brez |
| Število USB priključkov | 3x |
| HDMI | 1x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Ostali priključki | 1 x Mini Displayport |
| Razpored tipkovnice | Ameriška tipkovnica |
| Stanje | Obnovljeno |
| Teža | 1,4 |
| EAN | 3830084860347 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | Lenovo tehnična regulativna ekipa, Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovaška, compliance@lenovo.com |
| Proizvajalec | Lenovo Group Limited, 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R., Kitajska, compliance@lenovo.com |









