Šifra:
IHZB15I74QK119M
Prenosnik HP ZBook 15 Workstation / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
535,00 €
438,52 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 535,00 €
Kratek opis:
Intel® Core™ i7-4800MQ (2.70 GHz / Turbo 3.70 GHz), 16 GB DDR3, 256 GB SSD, 15.6" FHD 1920x1080 16:9 IPS, Nvidia Quadro K1100M, Windows 7 Pro COA
Z nakupom tega izdelka prejmete 535 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 16.21 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost:Izdelek je razprodan, a v naši ponudbi vas morda čaka odlična alternativa. Preverite takoj!
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
HP ZBook 15 Mobile Workstation je izredno zmogljiva 15.6" delovna postaja. Kljub svoji zmogljivosti pa ostaja zelo prenosna. Opremljena je z odličnim IPS zaslonom in Full HD resolucijo! Pohvali se lahko tudi z izredno zmogljivim i7 procesorjem četrte generacije, 16GB delovnega pomnilnika ter hitro NVIDIA® Quadro K1100M grafiko.
| Procesor | Intel® Core™ i7-4800MQ / 2.70 GHz / Quad-Core / Turbo Boost 3.7 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB DDR3 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DR3 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 32 GB |
| Trdi disk | 256 GB / SSD |
| Tip trdega diska | SATA SSD |
| Grafična kartica | NVIDIA® Quadro® K1100M |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6'') FHD (1920×1080) IPS LED |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | A- kvaliteta |
| Operacijski sistem | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 7 Professional) |
| Optična enota | brez |
| Število USB priključkov | 4x |
| USB-C | 1x |
| Število Thunderbolt priključkov | 2x |
| Video over USB-C | 1x |
| Displayport | 2x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | Mini DisplayPort |
| VGA | 1x |
| DVI | 1x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Ostali priključki | 1 x VGA izhod, 1 x Display port, 1 x Docking povezava |
| Razpored tipkovnice | Tuja tipkovnica (priložene SLO nalepke) |
| Stanje | Obnovljeno |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP REG 23010, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |









