Kratek opis:
Intel® Celeron® N4020 (1,1 - 2,8 GHz), 29,46 cm (11,6″) IPS FullHD (1920x1080) Multi-Touch LED, 4 GB LPDDR4 RAM, 64 GB eMMC SSD, Intel UHD Graphics 600 (IGP), 5.0Mpx zadnja kamera, 2.0Mpx sprednja kamera, Wi-Fi 802.11 ac/b/g/n, Bluetooth 5.0, 1x Micro HDMI, 2x USB-A 3.1 Gen1 (5Gbps), 1x USB-C 3.2 Gen1 (Data), 29,6Wh-4Ah baterija, micro SD CardReader, Microsoft Windows 10 Pro (64-bit)
Šifra:
UMX1046
Tablica Tablični računalnik s tipkovnico UMAX VisionBook 12Wr
Akcijska cena
269,00 €
220,49 €
Redna cena
299,00 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 269,00 €
Kratek opis:
Intel® Celeron® N4020 (1,1 - 2,8 GHz), 29,46 cm (11,6″) IPS FullHD (1920x1080) Multi-Touch LED, 4 GB LPDDR4 RAM, 64 GB eMMC SSD, Intel UHD Graphics 600 (IGP), 5.0Mpx zadnja kamera, 2.0Mpx sprednja kamera, Wi-Fi 802.11 ac/b/g/n, Bluetooth 5.0, 1x Micro HDMI, 2x USB-A 3.1 Gen1 (5Gbps), 1x USB-C 3.2 Gen1 (Data), 29,6Wh-4Ah baterija, micro SD CardReader, Microsoft Windows 10 Pro (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 269 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 8.15 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost:Izdelek je razprodan, a v naši ponudbi vas morda čaka odlična alternativa. Preverite takoj!
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Tablica Tablični računalnik s tipkovnico UMAX VisionBook 12Wr je vsestranska in praktična naprava, idealna za uporabnike, ki potrebujejo udobje tablice in funkcionalnost prenosnika. Z elegantnim dizajnom in priročnimi funkcijami omogoča, da ostanete produktivni kjerkoli in kadarkoli.
Največje prednosti
UMAX VisionBook 12Wr je opremljen z močnim procesorjem in zagotavlja izjemno zmogljivost za večopravilnost ter gladko delovanje aplikacij. Ima 11,6-palčni IPS FullHD zaslon na dotik, ki ponuja ostro in jasno sliko ter širok spekter barv. Tablični računalnik vključuje visokozmogljivo grafično kartico, ki omogoča tekoče vizualne učinke, in povezljivost s hitrim Wi-Fi in Bluetooth. Med ključne priključke spada Micro HDMI ter USB-C in USB-A, ki zagotavljajo enostavno povezovanje z drugimi napravami.Kdo kupuje ta izdelek
Ta tablica je popolna izbira za študente, profesionalce in uporabnike, ki cenijo prenosljivost in priročnost. Je izvrstna za vsakodnevna opravila, kot so brskanje po spletu, pisanje dokumentov, ogledovanje multimedijskih vsebin in sodelovanje na videokonferencah. Zaradi svoje lahke zasnove in zmogljivosti je idealna za ljudi na poti.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Nakup prenovljene naprave je pametna odločitev, s katero lahko pridobite visokokakovosten izdelek po znižani ceni. Izdelek je bil strokovno obnovljen, kar zagotavlja, da izpolnjuje standardizirane sisteme kakovostnih ocen. Izbira prenovljenih naprav prispeva k odgovornemu ravnanju z okoljem in zmanjšanju elektronskega odpada, hkrati pa omogoča dostop do napredne tehnologije. Z UMAX VisionBook 12Wr dobite odlično razmerje med ceno in zmogljivostjo, kar ga naredi izvrstno izbiro za uporabnike, ki iščejo zanesljivo in zmogljivo napravo.| Procesor | Intel® Celeron® Processor N4020 / 1,1 GHz / Dual-Core (2C/2T) / 2,8 GHz TurboBoost |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 4 GB LPDDR4 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | LPDDR4 |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 4 GB |
| Trdi disk | 64 GB eMMC |
| Tip trdega diska | SATA SSD |
| Grafična kartica | Intel® UHD Graphics 600 |
| Zaslon | 29,46 cm (11,6″) FHD (1920x1080) Multi-Touch IPS LED |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Sijajni (BrightView, gloss), Touch |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 10 Pro |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 0x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Dodatki | tipkovnica |
| Osvetljena tipkovnica | ne |
| Razpored tipkovnice | Češko / Slovaška tipkovnica |
| Stanje | UMAX Refurbished - nova neprodana zaloga |
| EAN | 8595142719405 |
| Garancija v mesecih | 12 |