Kratek opis:
Intel® Core™ i7-10750H / 2.60 GHz / Hexa-Core / Turbo Speed 5.0 GHz, 32 GB DDR4 SODIMM, 1 TB NVME SSD, 39,6 cm (15,6″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, NVIDIA Quadro RTX 3000 (6 GB GDDR6) Max-Q, HDMI, Thunderbolt, 2x USB, backlit_kb, Card reader, bluetooth, No OS Installed - Win10P COA
Šifra:
IHZ15I710R3192
Prenosnik HP ZBook Fury 15 G7 / i7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
1.099,00 €
900,82 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.099,00 €
Kratek opis:
Intel® Core™ i7-10750H / 2.60 GHz / Hexa-Core / Turbo Speed 5.0 GHz, 32 GB DDR4 SODIMM, 1 TB NVME SSD, 39,6 cm (15,6″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, NVIDIA Quadro RTX 3000 (6 GB GDDR6) Max-Q, HDMI, Thunderbolt, 2x USB, backlit_kb, Card reader, bluetooth, No OS Installed - Win10P COA
Z nakupom tega izdelka prejmete 1099 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 33.30 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: Na zalogi
samo še 1 kos na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
HP ZBook Fury 15 G7 je vsestranska naprava s prefinjenim dizajnom, ki združuje moč in eleganco. Z diagonalo zaslona 39,6 cm (15,6") in FHD ločljivostjo ponuja jasen in oster prikaz, kar ga dela popolnega za profesionalno uporabo. Matiran zaslon preprečuje bleščanje in zagotavlja udobno uporabo tudi pri daljšem delu.
Največje prednosti
Pri HP ZBook Fury 15 G7 lahko izkoristite številne prednosti:- Visoka zmogljivost: Opremljen s procesorjem I7 in zmogljivo grafično kartico NVIDIA Quadro RTX, je pripravljen na vsak izziv.
- Hiter dostop do podatkov: SSD disk tipa NVMe omogoča bliskovit prenos ter dostop do podatkov.
- Priključki za vsestranskost: Priklopite se z različnimi napravami prek HDMI in Thunderbolt vmesnikov, dodatno povezljivost pa omogočata dva USB vhoda ter integriran čitalnik kartic.
Kdo kupuje ta izdelek
HP ZBook Fury 15 G7 je zasnovan za profesionalce, ki potrebujejo zmogljivost na poti. Idealen je za grafične oblikovalce, inženirje in arhitekte, ki potrebujejo prenosnik z močjo namiznega računalnika. Prav tako pa bo navdušil vse, ki – ne glede na profesijo – iščejo zanesljivo delovno postajo s kakovostnim prikazom.Možnosti nadgradnje
Ta prenosnik omogoča prilagodljive možnosti nadgradnje za disk in pomnilnik, kar zagotavlja, da bo zmogel slediti tudi prihodnjim potrebam. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Obnovljena naprava, kot je HP ZBook Fury 15 G7, je rezultat sofisticirane storitve obnove, ki ohranja kakovost in zanesljivost naprave. Poleg tega predstavlja okolju prijaznejšo izbiro, saj zmanjšuje elektronski odpad. S standardiziranim sistemom kakovostnih ocen je zagotovljeno, da izdelek ustreza visokim standardom učinkovitosti in zanesljivosti. Takšna naprava ponuja odlično vrednost za denar in zanesljivo delovanje, enako kot nova naprava.| Procesor | Intel® Core™ i7-10750H / 2.60 GHz / Hexa-Core / Turbo Speed 5.0 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 32 GB |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR4 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 128 GB |
| Trdi disk | 1 TB |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | NVIDIA Quadro RTX 3000 (6 GB GDDR6) Max-Q |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6″) |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | A kvaliteta |
| Operacijski sistem | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 10 Pro) |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | 0x |
| Število Thunderbolt priključkov | 2x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 0x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | German |
| Stanje | Obnovljeno |
| Teža | 2,40 |
| EAN | 3831130194850 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP REG 23010, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |









