Kratek opis:
Intel® Core™ i7-10850H / 2,70 - 4,90 GHz / Hexa-Core / 5,10 GHz TurboBoost, 32 GB DDR4 SODIMM, 1 TB NVME SSD, 39,6 cm (15,6″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, NVIDIA Quadro T2000 Max-Q (4 GB GDDR5), HDMI, Thunderbolt, 2x USB, backlit_kb, bluetooth, No OS Installed - Win10P COA
Šifra:
IHZ15G7I70T219M2
Prenosnik HP ZBook Fury 15 G7 / i7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
729,00 €
597,54 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 729,00 €
Kratek opis:
Intel® Core™ i7-10850H / 2,70 - 4,90 GHz / Hexa-Core / 5,10 GHz TurboBoost, 32 GB DDR4 SODIMM, 1 TB NVME SSD, 39,6 cm (15,6″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, NVIDIA Quadro T2000 Max-Q (4 GB GDDR5), HDMI, Thunderbolt, 2x USB, backlit_kb, bluetooth, No OS Installed - Win10P COA
Z nakupom tega izdelka prejmete 729 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 22.09 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: Na zalogi
samo še 2 kosa na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
HP ZBook Fury 15 G7 prenosnik združuje moč in zanesljivost, ki ju potrebujejo tako profesionalci v ustvarjalnih industrijah kot tehnološki navdušenci. S svojimi vrhunskimi komponentami in elegantnim dizajnom je ta naprava idealna za obdelavo zahtevnejših nalog.
HP ZBook Fury 15 G7 je več kot le prenosnik, je zanesljiv partner za vse, ki želijo povečati svojo produktivnost in ustvarjalnost.
Največje prednosti
Kdo kupuje ta izdelek
Možnosti nadgradnje
Zakaj izbrati obnovljeno napravo
| Procesor | Intel® Core™ i7-10850H / 2,70 - 4,90 GHz / Hexa-Core / 5,10 GHz TurboBoost |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 32 GB |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR4 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 128 GB |
| Trdi disk | 1 TB |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | NVIDIA Quadro T2000 Max-Q (4 GB GDDR5) |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6″) |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | A- kvaliteta |
| Operacijski sistem | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 10 Pro) |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | 0x |
| Število Thunderbolt priključkov | 2x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 0x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Nordic, Swedish / Finnish |
| Stanje | Obnovljeno |
| Teža | 2,35 |
| EAN | 3831130193914 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP REG 23010, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |









