Šifra:
IHE84I78SM7
Računalnik HP EliteDesk 800 G4 SFF / i7 / RAM 32 GB / SSD Disk
379,00 €
310,66 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 379,00 €
Kratek opis:
Intel® Core™ i7-8700 / 3.20 GHz / Hexa-Core / Turbo Speed 4.60 GHz, 32 GB DDR4 DIMM, 512 GB NVMe SSD, Intel® UHD Graphics 630, USB-C, 10x USB, No OS Installed - Win10P COA
Z nakupom tega izdelka prejmete 379 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 11.48 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost:Izdelek je razprodan, a v naši ponudbi vas morda čaka odlična alternativa. Preverite takoj!
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Računalnik HP EliteDesk 800 G4 SFF je idealna rešitev za vse, ki iščejo zanesljivost, zmogljivost in praktičnost. Kompaktna oblika omogoča, da se brez težav prilega kateremukoli delovnemu prostoru, ob tem pa ponuja izjemno zmogljivost, zahvaljujoč naprednemu procesorju. Zagotovite si brezhibno uporabniško izkušnjo, saj elegantno kombinira moč in prilagodljivost.
Največje prednosti
- Kompaktna zasnova: Ustreza tako domačim kot poslovnim okoljem.
- Zmogljiv procesor: Brezhibno delovanje tudi pri večopravilnosti.
- Prostor za shranjevanje: Uživajte v hitrosti bliskovitega NVMe SSD diska.
- Obnovljena kakovost: Prečkajte meje standardne rabe z vključeno strokovno obnovitveno storitvijo in zagotavljeno kakovostjo.
Kdo kupuje ta izdelek
HP EliteDesk 800 G4 SFF je kot nalašč za poslovne uporabnike, ustvarjalce vsebin in vse, ki cenijo zmogljivost v kompaktnem ohišju. Prav tako ga bodo cenili uporabniki, ki potrebujejo zanesljivega partnerja za vsakodnevne naloge, brez kompromisov pri učinkovitosti.Možnosti nadgradnje
Računalnik ponuja prilagodljivost glede nadgradnje diska in pomnilnika, kar omogoča uporabniku, da zmogljivost prilagodi svojim potrebam. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljenega HP EliteDesk 800 G4 SFF pomeni odgovorno odločitev z vidika okoljske trajnosti, ob tem pa pridobite napravo, ki je bila testirana in strokovno obnovljena. Z izbiro obnovljenega računalnika se uvajate v standardizirani sistem kakovostnih ocen, kar zagotavlja brezhibno izkušnjo po dostopni ceni. Ta odločitev zmanjšuje okoljski vpliv, kar prispeva k bolj trajni prihodnosti in nizu prednosti, ki jih le redko ponujajo popolnoma nove naprave.| Procesor | Intel® Core™ i7-8700 / 3.20 GHz / Hexa-Core / Turbo Speed 4.60 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 32 GB |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR4 DIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 64 GB |
| Trdi disk | 512 GB |
| Tip trdega diska | NVMe SSD |
| Grafična kartica | Intel® UHD Graphics 630 |
| Stanje | A- kvaliteta |
| Operacijski sistem | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 10 Pro) |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 10x |
| USB-C | 1x |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 2x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 0x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | ne |
| WiFi | ne |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | ne |
| Dodatki | 4x Audio |
| Osvetljena tipkovnica | ne |
| Stanje | Obnovljeno |
| Teža | 9 |
| EAN | 3831130152515 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |