Kratek opis:
Intel® Core™ i5-8365U / 1,6 GHz / Quad-Core (4C/8T) / 4,1 GHz TurboBoost, 16 GB LPDDR3 ONBOARD, 256 GB NVMe SSD, 35,6 cm (14,0″), Matiran (AntiGlare, matt), Touch, FHD / 1920 x 1080, Intel® UHD Graphics 620, HDMI, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, bluetooth, No OS Installed - Win10P COA
Šifra:
ILTX1CG7I5819BT1
Prenosnik Lenovo ThinkPad X1 Carbon G7 / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
249,00 €
204,10 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 249,00 €
Kratek opis:
Intel® Core™ i5-8365U / 1,6 GHz / Quad-Core (4C/8T) / 4,1 GHz TurboBoost, 16 GB LPDDR3 ONBOARD, 256 GB NVMe SSD, 35,6 cm (14,0″), Matiran (AntiGlare, matt), Touch, FHD / 1920 x 1080, Intel® UHD Graphics 620, HDMI, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, bluetooth, No OS Installed - Win10P COA
Z nakupom tega izdelka prejmete 249 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 7.55 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: Na zalogi
samo še 1 kos na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Lenovo ThinkPad X1 Carbon G7 je izvrsten prenosnik, ki združuje moč, mobilnost in eleganco, ter je prepoznaven po svoji zanesljivosti in vsestranskosti. Ta prenosnik je popoln partner za poslovne in osebne potrebe.
Največje prednosti
- Kompakten in lahek dizajn, ki zagotavlja enostavno prenašanje
- 14,0" FHD zaslon z matirano površino za zmanjšanje bleščanja
- Zmogljiv I5 procesor z naprednimi možnostmi večopravilnosti
- Hiter NVMe SSD disk za bliskovite zagone in dostop do podatkov
- Vrhunska grafika z Intel UHD Graphics za jasne in živahne vizualne učinke
- Osvetljena tipkovnica za udobno delo v slabših svetlobnih pogojih
Kdo kupuje ta izdelek
Prenosnik Lenovo ThinkPad X1 Carbon G7 je idealen za poslovneže, študente in profesionalce, ki potrebujejo zanesljivo, prenosno delovno postajo. Bodisi za pripravo predstavitev, obdelavo podatkov ali preprosto brskanje po spletu, ta naprava omogoča optimalno delovanje in maksimalno produktivnost.Možnosti nadgradnje
Lenovo ThinkPad X1 Carbon G7 ponuja možnost nadgradnje diska in pomnilnika, kar vam omogoča, da še dodatno prilagodite napravo svojim potrebam. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom. To zagotavlja optimalno delovanje in dolgo življenjsko dobo naprave.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljenega Lenovo ThinkPad X1 Carbon G7 prinaša številne koristi. Te naprave so obnovljene z vrhunsko natančnostjo in preverjene po standardiziranem sistemu ocen kakovosti, s čimer se zagotavlja zanesljivost in dolgo življenjsko dobo. Nakup obnovljene naprave pripomore k zmanjšanju elektronskih odpadkov in predstavlja okolju prijazno rešitev. Poleg tega tovrstna izbira običajno ponuja večjo vrednost za vložen denar, saj dobite kakovostno napravo po ugodnejši ceni.| Procesor | Intel® Core™ i5-8365U / 1,6 GHz / Quad-Core (4C/8T) / 4,1 GHz TurboBoost |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | LPDDR3 ONBOARD |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | Onboard RAM, ni nadgradljivo |
| Trdi disk | 256 GB |
| Tip trdega diska | NVMe SSD |
| Grafična kartica | Intel® UHD Graphics 620 |
| Zaslon | 35,6 cm (14,0″) |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt), Touch |
| Stanje | B kvaliteta |
| Operacijski sistem | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 10 Pro) |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | 0x |
| Število Thunderbolt priključkov | 2x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 0x |
| Priključek za docking postajo | da |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Dodatki | 1x Audio |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | German keyboard |
| Stanje | Obnovljeno |
| Teža | 1,1 |
| EAN | 3831130151914 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | Lenovo tehnična regulativna ekipa, Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovaška, compliance@lenovo.com |
| Proizvajalec | Lenovo Group Limited, 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R., Kitajska, compliance@lenovo.com |









