Kratek opis:
Intel® Core™ i7-8550U / 1.8 GHz / Quad-Core / Turbo Boost 4.0 GHz, 24 GB DDR4 SODIMM, 1 TB NVMe SSD, 35,6 cm (14,0″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, Intel® UHD Graphics 620, HDMI, USB-C, Thunderbolt, 2x USB, backlit_kb, Card reader, bluetooth, No OS Installed - Win10P COA
Šifra:
ILTT48SI7819B0
Prenosnik Lenovo ThinkPad T480s / i7 / RAM 24 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
289,00 €
236,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 289,00 €
Kratek opis:
Intel® Core™ i7-8550U / 1.8 GHz / Quad-Core / Turbo Boost 4.0 GHz, 24 GB DDR4 SODIMM, 1 TB NVMe SSD, 35,6 cm (14,0″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, Intel® UHD Graphics 620, HDMI, USB-C, Thunderbolt, 2x USB, backlit_kb, Card reader, bluetooth, No OS Installed - Win10P COA
Z nakupom tega izdelka prejmete 289 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 8.76 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost:Izdelek je razprodan, a v naši ponudbi vas morda čaka odlična alternativa. Preverite takoj!
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Lenovo ThinkPad T480s je zanesljiv in zmogljiv prenosnik, ki združuje trpežno obliko ter napredno tehnologijo, kar vam omogoča učinkovito delo kjerkoli. S svojo elegantno obliko in 35,6 cm (14,0″) matiranim zaslonom, ki zmanjšuje odseve, je naprava kot nalašč za profesionalce na poti.
Največje prednosti
- Vgrajen intuitiven zaslon s polno HD ločljivostjo izboljšuje vizualno izkušnjo in zaščito oči z AntiGlare premazom.
- Omogoča hitro delovanje z zmogljivim procesorjem
- Hitrosti prenosa podatkov so povečane zahvaljujoč izjemnemu NVMe SSD-ju.
- Široka paleta priključkov, vključno z USB-C, Thunderbolt, in HDMI, omogoča enostavno povezljivost.
- Osvetljena tipkovnica in Bluetooth funkcionalnost zagotavljata udobje in produktivnost tudi v slabših svetlobnih pogojih.
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je idealna izbira za poslovneže, programerje in kreativne strokovnjake, ki potrebujejo zanesljivo in vzdržljivo napravo za zahtevne naloge. Zaradi svoje ergonomske zasnove je primeren tudi za študente, ki iščejo močno napravo za raziskovalne projekte ali multimedijo.Možnosti nadgradnje
Lenovo ThinkPad T480s vam omogoča, da prilagodite notranjost po vaših potrebah s povečanjem pomnilnika in nadgradnjo SSD-ja. Za izjemno hitro delovanje lahko nadgradite komponente in še izboljšate že tako znatne zmogljivosti tega prenosnika. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira strokovno obnovljene naprave pomeni, da pridobite izdelek, ki je skrbno pregledan in testiran, v skladu s standardiziranim sistemom kakovostnih ocen. Tako dobite odlično vrednost za svoj denar, saj obnova zagotavlja, da naprava deluje kot nova, hkrati pa prispevate k okolju z zmanjšanjem e-odpadkov. Dodatno zaupanje zagotavlja izkušena ekipa tehnikov, ki se osredotoča na vsak detajl med procesom obnove. Z Lenovo ThinkPad T480s dobite več kot le osebni računalnik – dobite zanesljivega spremljevalca, ki vas ne bo razočaral.| Procesor | Intel® Core™ i7-8550U / 1.8 GHz / Quad-Core / Turbo Boost 4.0 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 24 GB |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR4 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 24 GB |
| Trdi disk | 1 TB |
| Tip trdega diska | NVMe SSD |
| Grafična kartica | Intel® UHD Graphics 620 |
| Zaslon | 35,6 cm (14,0″) |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | B kvaliteta |
| Operacijski sistem | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 10 Pro) |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | 1x |
| Število Thunderbolt priključkov | 1x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 0x |
| Priključek za docking postajo | da |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Dodatki | 1x Audio |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | German keyboard |
| Stanje | Obnovljeno |
| Teža | 1,35 |
| EAN | 3831130149843 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | Lenovo tehnična regulativna ekipa, Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovaška, compliance@lenovo.com |
| Proizvajalec | Lenovo Group Limited, 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R., Kitajska, compliance@lenovo.com |









