Šifra:
ILTT14G1R7419M1
Prenosnik Lenovo ThinkPad T14 G1 / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
409,00 €
335,25 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 409,00 €
Kratek opis:
AMD Ryzen™ 7 PRO 4750U / 1,7 GHz / Octa-Core (8C/16T) / Turbo Boost 4,1 GHz, 16 GB DDR4 SODIMM, 256 GB NVME SSD, 35,6 cm (14,0″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD 1920 x 1080, AMD Radeon Graphics, HDMI, USB-C, Thunderbolt, 2x USB, Card reader, bluetooth, No OS Installed - Win10P COA
Z nakupom tega izdelka prejmete 409 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 12.39 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: Na zalogi
26 kosov.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Eleganten in zmogljiv prenosnik Lenovo ThinkPad T14 vam ponuja odlično ravnovesje med zmogljivostjo in prenosljivostjo v robustni zasnovi, ki je pripravljena na vsakodnevne izzive. Opremljen z naprednim procesorjem Ryzen in veliko količino RAM-a poskrbi za nemoteno večopravilnost, medtem ko shranjevanje pomembnih datotek poteka izjemno hitro po zaslugi NVMe tehnologije. Zaslon s tankimi robovi prinaša kristalno čisto sliko in zaščito pred bleščanjem za dolge ure dela in zabave.
Največje prednosti
- Eleganten dizajn: S svojo kompaktnostjo je idealen za delo na poti.
- Osupljiva zmogljivost procesorja: Zanesljiv z večino zahtevnih nalog.
- Hitro NVMe SSD shranjevanje: Poskrbi za občutno krajši čas nalaganja aplikacij.
- Vsestranska povezljivost: HDMI, USB-C, Thunderbolt in še več, kar omogoča številne možnosti uporabe.
Kdo kupuje ta izdelek
Prenosnik Lenovo ThinkPad T14 je idealen za profesionalce, študente in tiste, ki zahtevajo zmogljivo napravo za delo in zabavo. Primeren je za uporabnike, ki cenijo kakovostno izdelavo, dolgotrajnost in robustne zmogljivosti, ob tem pa potrebujejo zanesljivega partnerja pri izvajanju kompleksnih nalog ali večopravilnostih procesih.Možnosti nadgradnje
Prenosnik ponuja enostavne možnosti nadgradnje tako pomnilnika kot tudi diska, kar uporabnikom daje fleksibilnost za prilagoditev naprave njihovim potrebam. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljene naprave prinaša številne prednosti. Naprava je bila podvržena strokovni obnovi in ocenjena po standardiziranem sistemu kakovostnih ocen, kar zagotavlja visoko raven zanesljivosti in funkcionalnosti. Pri tem prispevate k trajnosti in odgovornemu ravnanju z naravnimi viri, brez kompromisov pri kakovosti ali zmogljivosti. Izbira obnovljene naprave je hkrati finančno privlačna možnost, ki omogoča dostop do napredne tehnologije po dostopnejši ceni.| Procesor | AMD Ryzen™ 7 PRO 4750U / 1,7 GHz / Octa-Core (8C/16T) / Turbo Boost 4,1 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR4 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 48 GB |
| Trdi disk | 256 GB |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | AMD Radeon Graphics |
| Zaslon | 35,6 cm (14,0″) |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | A- kvaliteta |
| Operacijski sistem | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 10 Pro) |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | 1x |
| Število Thunderbolt priključkov | 1x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 0x |
| Priključek za docking postajo | da |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Dodatki | 1x Audio |
| Osvetljena tipkovnica | ne |
| Razpored tipkovnice | Swedish / Finnish |
| Stanje | Obnovljeno |
| Teža | 1,5 |
| EAN | 3831130191699 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | Lenovo tehnična regulativna ekipa, Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovaška, compliance@lenovo.com |
| Proizvajalec | Lenovo Group Limited, 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R., Kitajska, compliance@lenovo.com |









