Kratek opis:
Intel® Core™ i7-11850H / 2,1 - 2,5 GHz / Octa-Core / Turbo Speed 4,8 GHz, 16 GB DDR4 SODIMM, 512 GB NVMe SSD, 39,6 cm (15,6″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, NVIDIA RTX A3000 (6 GB GDDR6), HDMI, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, Card reader, bluetooth, No OS Installed - Win10P COA
Šifra:
IHZF158I71A319B
Prenosnik HP ZBook Fury 15 G8 / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
609,00 €
499,18 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 609,00 €
Kratek opis:
Intel® Core™ i7-11850H / 2,1 - 2,5 GHz / Octa-Core / Turbo Speed 4,8 GHz, 16 GB DDR4 SODIMM, 512 GB NVMe SSD, 39,6 cm (15,6″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, NVIDIA RTX A3000 (6 GB GDDR6), HDMI, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, Card reader, bluetooth, No OS Installed - Win10P COA
Z nakupom tega izdelka prejmete 609 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 18.45 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: Na zalogi
samo še 1 kos na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
HP ZBook Fury 15 G8 je impresivna prenosna delovna postaja, ustvarjena za profesionalce, ki zahtevajo visoko zmogljivost in prilagodljivost. Opremljen z zmogljivim procesorjem serije I7, ta prenosnik brez težav izpolnjuje potrebe zahtevnih aplikacij in večopravilnosti. Prenosnik se ponaša s 15,6-palčnim mat zasebnim zaslonom, ki omogoča delovanje brez odsevov in zagotavlja ostrino slike pri ločljivosti FHD. Integrirani NVIDIA RTX A3000 grafični procesor s 6 GB pomnilnika omogoča tekoče izvajanje grafično intenzivnih opravil.
Največje prednosti
- Vrhunska zmogljivost: Z najnovejšo procesorsko tehnologijo in zmogljivo grafično kartico je ta prenosnik kot nalašč za grafične oblikovalce in inženirje.
- Široka izbira povezljivosti: Ponuja HDMI, Thunderbolt, USB vhode in Bluetooth, kar zagotavlja brezhibno povezljivost z različnimi napravami.
- Hiter NVMe SSD: Omogoča neverjetno hitro nalaganje podatkov in hitro nalaganje aplikacij.
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je odlična izbira za strokovnjake, ki delajo v zahtevnih okoljih, kot so arhitekti, inženirji, razvijalci programske opreme in oblikovalci. Zahvaljujoč zmogljivostim je prav tako primeren za ljubiteljske igralce in snemalce videov.Možnosti nadgradnje
ZBook Fury 15 G8 ponuja možnost nadgradnje diska in pomnilnika, kar zagotavlja dolgoletno uporabnost in prilagodljivost glede na rast vaših potreb. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Obnovljene naprave predstavljajo odlično vrednost zaradi kakovostnega sistema ocenjevanja in strokovnih obnovitvenih storitev. Izbira te naprave pripomore k trajnostni uporabi tehnologije in zmanjševanju vpliva na okolje. Kljub rabi v preteklosti so te naprave testirane, preverjene in standardizirane, da zagotavljajo zanesljivo delovanje ter dolgotrajno zadovoljstvo uporabnikov.| Procesor | Intel® Core™ i7-11850H / 2,1 - 2,5 GHz / Octa-Core / Turbo Speed 4,8 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR4 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 128 GB |
| Trdi disk | 512 GB |
| Tip trdega diska | NVMe SSD |
| Grafična kartica | NVIDIA RTX A3000 (6 GB GDDR6) |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6″) |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | B kvaliteta |
| Operacijski sistem | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 10 Pro) |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | 0x |
| Število Thunderbolt priključkov | 2x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 0x |
| Priključek za docking postajo | da |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Dodatki | 1x Mini displayport, 1x Audio, 1x SmartCard |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Nordic keyboard |
| Stanje | Obnovljeno |
| Teža | 2,35 |
| EAN | 3831130152799 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |









