Kratek opis:
Intel® Core™ i5-10210U / 1.60 GHz / Quad-Core / 4.20 GHz TurboBoost, 8 GB DDR4 SODIMM, 256 GB NVMe SSD, 39,6 cm (15,6″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, Intel® UHD Graphics, HDMI, USB-C, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, Card reader, bluetooth, No OS Installed - Win10P COA
Šifra:
ILTT151I50193
Prenosnik Lenovo ThinkPad T15 G1 / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
489,00 €
400,82 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 489,00 €
Kratek opis:
Intel® Core™ i5-10210U / 1.60 GHz / Quad-Core / 4.20 GHz TurboBoost, 8 GB DDR4 SODIMM, 256 GB NVMe SSD, 39,6 cm (15,6″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, Intel® UHD Graphics, HDMI, USB-C, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, Card reader, bluetooth, No OS Installed - Win10P COA
Z nakupom tega izdelka prejmete 489 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 14.82 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: Na zalogi
samo še 1 kos na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Lenovo ThinkPad T15 je zmogljiv prenosnik, ki združuje zanesljivost, zmogljivost in eleganten dizajn. Idealen je za profesionalce, ki cenijo kakovostne komponente in odlično uporabniško izkušnjo. Njegov 15,6-palčni matiran zaslon nudi udobje tudi pri dolgotrajnem delu, medtem ko omogoča brezhibno vizualno doživetje z visoko ločljivostjo FHD.
Največje prednosti
- Visoka zmogljivost: S pomočjo procesorja I5 in integrirane grafične rešitve je kos večopravilnosti in grafično zahtevnim programom.
- Hiter zagon in dostop do podatkov: NVMe SSD nudi izjemno hitro odzivnost, kar pospeši zagon sistema in aplikacij.
- Priključna vsestranskost: Opremljen je s HDMI in USB-C povezavami ter Thunderbolt za hitro prenašanje podatkov.
- Ergonomično delo: Osvetljena tipkovnica omogoča enostavno delo tudi v slabših svetlobnih pogojih.
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je odlična izbira za poslovne uporabnike, študente in vse tiste, ki pogosto dela na poti. Je idealen za vse, ki potrebujejo zanesljiv prenosnik za vsakdanja opravila ali zahtevnejše naloge, ne da bi jim bilo treba skrbeti za kompromis pri zmogljivosti.Možnosti nadgradnje
Lenovo ThinkPad T15 ponuja možnosti nadgradnje diska in pomnilnika, kar vam omogoča prilagoditev naprav vašim potrebam. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljene naprave je pametna in odgovorna odločitev. Te naprave so temeljito pregledane in obnovljene s strokovno storitvijo, kar zagotavlja, da dosegajo visoke standarde kakovosti. Prinesejo enako zmogljivost kot nove, obenem pa so prijaznejše do okolja in predstavljajo cenovno ugodnejšo rešitev. Z obnovo prispevate k zmanjšanju tehnološkega odpada in ozaveščenemu ravnanju z viri.| Procesor | Intel® Core™ i5-10210U / 1.60 GHz / Quad-Core / 4.20 GHz TurboBoost |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 8 GB |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR4 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 48 GB |
| Trdi disk | 256 GB |
| Tip trdega diska | NVMe SSD |
| Grafična kartica | Intel® UHD Graphics |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6″) |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | A kvaliteta |
| Operacijski sistem | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 10 Pro) |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | 1x |
| Število Thunderbolt priključkov | 1x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 0x |
| Priključek za docking postajo | da |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Dodatki | 1x Audio |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Nordic keyboard |
| Stanje | Obnovljeno |
| Teža | 1,81 |
| EAN | 3831130153130 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | Lenovo tehnična regulativna ekipa, Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovaška, compliance@lenovo.com |
| Proizvajalec | Lenovo Group Limited, 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R., Kitajska, compliance@lenovo.com |









