Kratek opis:
Intel® Core™ i7-10850H / 2,70 - 4,90 GHz / Hexa-Core / 5,10 GHz TurboBoost, 64 GB DDR4 SODIMM, 512 GB NVMe SSD, 39,6 cm (15,6″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, NVIDIA Quadro RTX 3000 (6 GB GDDR6), HDMI, USB-C, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, bluetooth, No OS Installed - Win10P COA
Šifra:
ILTP151I70319MZ
Prenosnik Lenovo ThinkPad P15 G1 / i7 / RAM 64 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Kratek opis:
Intel® Core™ i7-10850H / 2,70 - 4,90 GHz / Hexa-Core / 5,10 GHz TurboBoost, 64 GB DDR4 SODIMM, 512 GB NVMe SSD, 39,6 cm (15,6″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, NVIDIA Quadro RTX 3000 (6 GB GDDR6), HDMI, USB-C, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, bluetooth, No OS Installed - Win10P COA
Z nakupom tega izdelka prejmete 999 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 30.27 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: Na zalogi
samo še 1 kos na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Lenovo ThinkPad P15 G1 je zmogljiv in zanesljiv prenosnik, ki združuje vrhunsko zmogljivost, vrhunski dizajn in številne možnosti povezovanja, kar omogoča brezhiben potek dela.
Največje prednosti
Ta prenosnik je opremljen s procesorjem i7, ki zagotavlja izvrstno zmogljivost za zahtevnejše naloge. S podporo za napredno grafiko NVIDIA Quadro RTX, ponuja izjemno grafično zmogljivost, kar je idealno za ustvarjalce vsebin in profesionalce na področju oblikovanja.- 15,6-palčni matirani zaslon FHD za jasen in ostro sliko
- 512 GB NVMe SSD za izjemno hiter dostop do podatkov
- Zadostna količina pomnilnika za izvajanje več opravil hkrati
- Več možnosti povezovanja, vključno z HDMI, USB-C in Thunderbolt
Kdo kupuje ta izdelek
ThinkPad P15 G1 je prava izbira za profesionalne uporabnike, ki potrebujejo visoko zmogljivost pri delu z grafikami, videi ali zahtevnimi aplikacijami. Prav tako je primeren za ljudi, ki pričakujejo zanesljivost in vzdržljivost v poslovnem okolju ali na poti.Možnosti nadgradnje
ThinkPad P15 G1 ponuja široke možnosti nadgradnje diska in pomnilnika, kar omogoča, da se naprava prilagodi vašim potrebam. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Odločitev za obnovljen ThinkPad P15 G1 pomeni izbiro trajnostnega in stroškovno učinkovit način pridobivanja tehnologije. Prenosnik je bil profesionalno obnovljen in preverjen pod sistemom standardizirane kakovostne ocene, kar zagotavlja, da dosega visoke standarde delovanja in zanesljivosti. Takšna izbira podpira zmanjšanje elektronskih odpadkov in ponuja velik potencial za boljšo vrednost vaše investicije.| Procesor | Intel® Core™ i7-10850H / 2,70 - 4,90 GHz / Hexa-Core / 5,10 GHz TurboBoost |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 64 GB |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR4 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 128 GB |
| Trdi disk | 512 GB |
| Tip trdega diska | NVMe SSD |
| Grafična kartica | NVIDIA Quadro RTX 3000 (6 GB GDDR6) |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6″) |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | A- kvaliteta |
| Operacijski sistem | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 10 Pro) |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | 1x |
| Število Thunderbolt priključkov | 2x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 0x |
| Priključek za docking postajo | da |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Dodatki | 1x Audio |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Nordic keyboard |
| Stanje | Obnovljeno |
| Teža | 2,8 |
| EAN | 3831130152911 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | Lenovo tehnična regulativna ekipa, Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovaška, compliance@lenovo.com |
| Proizvajalec | Lenovo Group Limited, 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R., Kitajska, compliance@lenovo.com |









