Kratek opis:
Intel® Core™ i7-13800H / 2,5 GHz / 14-Cores (6C+8c/20T) / Turbo Speed 5,2 GHz, 64 GB DDR5 SODIMM, 1 TB NVMe SSD, 40,64 cm (16,0″), Matiran (AntiGlare, matt), WUXGA / 1920 x 1200, NVIDIA RTX™ 2000 Ada, HDMI, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, Card reader, bluetooth, No OS Installed - Win10P COA
Šifra:
ILTP1G6I7319NY
Prenosnik Lenovo ThinkPad P1 G6 / i7 / RAM 64 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.629,00 €
1.335,25 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.629,00 €
Kratek opis:
Intel® Core™ i7-13800H / 2,5 GHz / 14-Cores (6C+8c/20T) / Turbo Speed 5,2 GHz, 64 GB DDR5 SODIMM, 1 TB NVMe SSD, 40,64 cm (16,0″), Matiran (AntiGlare, matt), WUXGA / 1920 x 1200, NVIDIA RTX™ 2000 Ada, HDMI, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, Card reader, bluetooth, No OS Installed - Win10P COA
Z nakupom tega izdelka prejmete 1629 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 49.36 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: Na zalogi
samo še 2 kosa na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Izjemno zmogljiv prenosnik Lenovo ThinkPad P1 G6, ki je zasnovan za profesionalce in ustvarjalce, ponuja impresivno zmogljivost in elegantno obliko. Z zaslonom velikosti 40,64 cm (16,0'') in ločljivostjo WUXGA (1920 x 1200) ponuja kristalno jasne vizualne podobe, zaščitene z matiranim premazom, kar zmanjšuje bleščanje in omogoča uporaben dostop pod različnimi svetlobnimi pogoji.
Največje prednosti
- Visoka zmogljivost: Opremljen s hitrim procesorjem I7 in izjemno zmogljivo grafično kartico NVIDIA RTX™ 2000 Ada, ta prenosnik brez težav opravi najzahtevnejša opravila.
- Ekspanzivni pomnilnik: Enostavno delovanje z več aplikacijami hkrati zahvaljujoč velikemu pomnilniku DDR5 SODIMM.
- Hiter pomnilniški sistem: 1 TB NVMe SSD zagotavlja ekstremno hitrost prenosa podatkov in kratki čas nalaganja.
- Vsestranska povezljivost: Opcije povezovanja vključujejo HDMI, Thunderbolt in več USB priklopov.
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je idealen za strokovnjake, kot so grafični oblikovalci, inženirji ter medijski ustvarjalci, ki potrebujejo visoko zmogljivo napravo za zahtevna opravila. Primeren je tudi za študente, ki iščejo zanesljivo in zmogljivo napravo za študijske in obštudijske dejavnosti.Možnosti nadgradnje
Prenosnik omogoča nadgradnjo diska in pomnilnika, kar pomeni, da ga je mogoče prilagoditi potrebam vsakega uporabnika. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Obnovljene naprave združujejo izjemno vrednost in udobje brez kompromisov pri kakovosti. Lenovo ThinkPad P1 G6 je bil previdno obnovljen in podvržen strogemu sistemu kakovostne ocene, s čimer je zagotovljena njegova zanesljivost in učinkovitost. Poleg tega izbira obnovljene naprave pozitivno prispeva k zmanjšanju okolijskega odtisa. Strokovna storitev obnove med drugim zagotavlja, da prenosnik izpolnjuje visoke standarde kakovosti, zato je odlična izbira za vse, ki želijo združiti zmogljivost in trajnost.| Procesor | Intel® Core™ i7-13800H / 2,5 GHz / 14-Cores (6C+8c/20T) / Turbo Speed 5,2 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 64 GB |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR5 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 96 GB |
| Trdi disk | 1 TB |
| Tip trdega diska | NVMe SSD |
| Grafična kartica | NVIDIA RTX™ 2000 Ada |
| Zaslon | 40,64 cm (16,0″) |
| Največja ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | A+ kvaliteta |
| Operacijski sistem | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 10 Pro) |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | 0x |
| Število Thunderbolt priključkov | 2x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 0x |
| Priključek za docking postajo | da |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Dodatki | 1x Audio |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Nordic keyboard |
| Stanje | Obnovljeno |
| Teža | 1,86 |
| EAN | 3831130152867 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | Lenovo tehnična regulativna ekipa, Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovaška, compliance@lenovo.com |
| Proizvajalec | Lenovo Group Limited, 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R., Kitajska, compliance@lenovo.com |









