Kratek opis:
Intel® Core™ i5-1245U / 1,6 - 3,3 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Turbo Speed 4,4 GHz, 8 GB DDR4 SODIMM, 256 GB NVMe SSD, 35,6 cm (14,0″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, Intel® Iris® Xe Graphics, HDMI, USB-C, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, bluetooth, No OS Installed - Win10P COA
Šifra:
ILTL143I52193
Prenosnik Lenovo ThinkPad L14 G3 / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
415,00 €
340,16 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 415,00 €
Kratek opis:
Intel® Core™ i5-1245U / 1,6 - 3,3 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Turbo Speed 4,4 GHz, 8 GB DDR4 SODIMM, 256 GB NVMe SSD, 35,6 cm (14,0″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, Intel® Iris® Xe Graphics, HDMI, USB-C, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, bluetooth, No OS Installed - Win10P COA
Z nakupom tega izdelka prejmete 415 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 12.58 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: Na zalogi
samo še 1 kos na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Pozdravljamo vas z izjemno priložnostjo: prenosnik Lenovo ThinkPad L14 G3. Ta elegantna naprava združuje zmogljivost in zanesljivost v kompaktni in funkcionalni obliki, ki je idealna za profesionalno rabo in osebne projekte.
Največje prednosti
Lenovo ThinkPad L14 G3 je opremljen z zmogljivim procesorjem I5, ki zagotavlja gladko in učinkovito delovanje tudi pri zahtevnejših opravilih. Njegov 14,0-palčni FHD matiran zaslon zagotavlja izjemno vizualno doživetje, brez bleščanja. Poleg tega integrirana grafika omogoča kakovostno prikazovanje multimedijskih vsebin.- Povezljivost je omogočena s HDMI, USB-C ter Thunderbolt priključki.
- Vgrajena osvetljena tipkovnica omogoča enostavno delo v slabših svetlobnih pogojih.
- Intuitivna uporaba s podprtimi brezžičnimi povezavami vključno z bluetooth.
Kdo kupuje ta izdelek
Prenosnik je idealen za poslovne uporabnike, katerih delo zahteva zanesljivo in vzdržljivo napravo, kot tudi za študente in učitelje, ki iščejo prenosnost in funkcionalnost. Vsestranskost računalnika omogoča tudi kreativnim profesionalcem, da usmerijo svoj fokus na ustvarjanje, ne glede na to, kje so.Možnosti nadgradnje
Lenovo ThinkPad L14 ponuja odlične možnosti nadgradnje, kar omogoča prilagoditev glede na osebne potrebe. SSD NVMe zagotavlja izjemno hitrost, medtem ko lahko nadgradite tudi pomnilnik. Z nadgradnjo diska in pomnilnika boste zagotovili, da bo naprava kos vašemu tempu. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljene naprave prinaša premijsko kakovost po dostopni ceni, s spoštovanjem do okolja. Ustrezna strokovna obnova in standardiziran sistem kakovostnih ocen zagotavljata, da prenosnik dosega najvišje standarde delovanja in vzdržljivosti. S tem se uporabniki ne le izognejo ustvarjanju elektronskih odpadkov, temveč tudi izkoristijo polni potencial naprave. Prenosnik Lenovo ThinkPad L14 G3 je odlična izbira za vsakogar, ki ceni kakovost, trajnost in izjemno vrednost, združeno v sodobno napravo.| Procesor | Intel® Core™ i5-1245U / 1,6 - 3,3 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Turbo Speed 4,4 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 8 GB |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR4 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 64 GB |
| Trdi disk | 256 GB |
| Tip trdega diska | NVMe SSD |
| Grafična kartica | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Zaslon | 35,6 cm (14,0″) |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | A kvaliteta |
| Operacijski sistem | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 10 Pro) |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | 1x |
| Število Thunderbolt priključkov | 1x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 0x |
| Priključek za docking postajo | da |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Dodatki | 1x Audio |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | English keyboard |
| Stanje | Obnovljeno |
| Teža | 1,39 |
| EAN | 3831130151273 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | Lenovo tehnična regulativna ekipa, Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovaška, compliance@lenovo.com |
| Proizvajalec | Lenovo Group Limited, 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R., Kitajska, compliance@lenovo.com |









