Kratek opis:
Intel® Core™ i7-11850H / 2,1 - 2,5 GHz / Octa-Core / Turbo Speed 4,8 GHz, 16 GB DDR4 SODIMM, 512 GB NVMe SSD, 39,6 cm (15,6″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, NVIDIA RTX A3000 (6 GB GDDR6), HDMI, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, Card reader, bluetooth, No OS Installed - Win10P COA
Šifra:
IHZF158I71A319M
Prenosnik HP ZBook Fury 15 G8 / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
869,00 €
712,30 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 869,00 €
Kratek opis:
Intel® Core™ i7-11850H / 2,1 - 2,5 GHz / Octa-Core / Turbo Speed 4,8 GHz, 16 GB DDR4 SODIMM, 512 GB NVMe SSD, 39,6 cm (15,6″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, NVIDIA RTX A3000 (6 GB GDDR6), HDMI, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, Card reader, bluetooth, No OS Installed - Win10P COA
Z nakupom tega izdelka prejmete 869 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 26.33 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: Na zalogi
samo še 1 kos na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Prenosnik HP ZBook Fury 15 G8 je vrhunska izbira za zahtevne uporabnike, ki iščejo prilagodljivo in zanesljivo rešitev. Z zaslonom velikosti 39,6 cm (15,6”), ki ponuja Full HD ločljivost in matirano prevleko za zmanjšanje bleščanja, je popoln za dolgotrajne seanse dela ali zabave.
Največje prednosti
HP ZBook Fury 15 G8 se ponaša z zmogljivim procesorjem, ki omogoča brezhibno delovanje tudi pri napornejših nalogah. Grafična kartica NVIDIA RTX A3000 vam ponuja vrhunsko grafično moč za obdelavo videov, 3D modeliranje in igralne izkušnje. Ima širok spekter priključkov, vključno s HDMI, Thunderbolt in USB rešitvami, kar zagotavlja enostavno povezljivost. Prenosnik vključuje izjemno hiter NVMe SSD, kar pomeni bliskovito hitrost dostopa do podatkov in zagon aplikacij.Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik navdušuje profesionalce, kot so inženirji, oblikovalci in ustvarjalci vsebin, ki potrebujejo zmogljivo napravo za najzahtevnejše aplikacije. Prav tako je odlična izbira za študente tehničnih smeri in razvijalce, ki potrebujejo zanesljiv prenosnik za programiranje.Možnosti nadgradnje
Prenosnik omogoča nadgradnjo diska in pomnilnika, kar vam ponuja možnost prilagoditve zmogljivosti glede na vaše potrebe. S tem modelom lahko z lahkoto sledite napredku tehnologije in svojim vedno večjim potrebam. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbor obnovljenega prenosnika pomeni, da delate korak k trajnosti in ohranjanju okolja. Poudarek je na strokovno izvedeni obnovi in standardiziranem sistemu kakovostnih ocen, kar zagotavlja, da naprava izpolnjuje visoke standarde delovanja in zanesljivosti. Pridobite izjemno vrednost za denar, ki vam omogoča dostop do vrhunske tehnologije po bolj ugodni ceni.| Procesor | Intel® Core™ i7-11850H / 2,1 - 2,5 GHz / Octa-Core / Turbo Speed 4,8 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR4 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 128 GB |
| Trdi disk | 512 GB |
| Tip trdega diska | NVMe SSD |
| Grafična kartica | NVIDIA RTX A3000 (6 GB GDDR6) |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6″) |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | A- kvaliteta |
| Operacijski sistem | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 10 Pro) |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | 0x |
| Število Thunderbolt priključkov | 2x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 0x |
| Priključek za docking postajo | da |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Dodatki | 1x Mini displayport, 1x Audio, 1x SmartCard |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Nordic keyboard |
| Stanje | Obnovljeno |
| Teža | 2,35 |
| EAN | 3831130152782 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |









