Kratek opis:
Intel® Core™ i7-10850H / 2,70 - 4,90 GHz / Hexa-Core / 5,10 GHz TurboBoost, 32 GB DDR4 SODIMM, 512 GB NVMe SSD, 39,6 cm (15,6″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, NVIDIA Quadro T2000 Max-Q (4 GB GDDR5), HDMI, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, Card reader, bluetooth, No OS Installed - Win10P COA
Šifra:
IHZF157I70T2197
Prenosnik HP ZBook Fury 15 G7 / i7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
769,00 €
630,33 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 769,00 €
Kratek opis:
Intel® Core™ i7-10850H / 2,70 - 4,90 GHz / Hexa-Core / 5,10 GHz TurboBoost, 32 GB DDR4 SODIMM, 512 GB NVMe SSD, 39,6 cm (15,6″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, NVIDIA Quadro T2000 Max-Q (4 GB GDDR5), HDMI, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, Card reader, bluetooth, No OS Installed - Win10P COA
Z nakupom tega izdelka prejmete 769 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 23.30 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: Na zalogi
12 kosov.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Eleganten in zmogljiv prenosnik, zasnovan za profesionalce, ki iščejo visoko zmogljivost in fleksibilnost pri svojem delu. Z vsestranskimi povezljivostmi in impresivnim zaslonom pa je HP ZBook Fury 15 G7 odlična izbira za vse, ki potrebujejo vrhunsko napravo.
Največje prednosti
- Osupljiv 15,6-palčni matiran zaslon FHD ponuja kristalno jasne slike z visoko ločljivostjo 1920 x 1080, kar omogoča udobno delo tudi v svetlejših okoljih.
- Izjemna grafična moč z grafično kartico NVIDIA Quadro T2000 Max-Q, ki poskrbi za tekoče delovanje pri grafično zahtevnih nalogah.
- Izjemno hiter NVMe SSD disk zagotavlja bliskovit dostop do podatkov in izboljšuje splošno uporabniško izkušnjo.
- Prilagodljive povezave z vgrajenimi možnostmi kot so HDMI, Thunderbolt, in več USB vhodi.
- Ergonomska osvetljena tipkovnica omogoča udobno tipkanje v vseh svetlobnih razmerah.
Kdo kupuje ta izdelek
Idealna izbira za profesionalce na področju grafike, inženiringa in tehničnega oblikovanja, ki potrebujejo zanesljivo in zmogljivo napravo za izvajanje zahtevnih aplikacij in programov. Prav tako je odlična izbira za vodje projektov in analitike, ki potrebujejo visokozmogljivo napravo za delo s podatki in preglednicami.Možnosti nadgradnje
HP ZBook Fury 15 G7 vam omogoča prilagoditev zmogljivosti naprave vašim potrebam. Nadgradite lahko tako pomnilnik kot disk ter tako izboljšate delovanje naprave pri večopravilnosti in shranjevanju velikih datotek. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Obnovljene naprave ne le da predstavljajo okolju prijaznejšo izbiro, temveč prinašajo tudi izjemno vrednost v smislu kakovosti in cene. Naše strokovne storitve obnove zagotavljajo, da vsak prenosnik ustreza najvišjim standardom kakovosti, kar pomeni, da dobite izdelek, ki je resnično kot nov. Izbira te naprave je tako pametna poteza za tiste, ki želijo vrhunsko zmogljivost po ugodni ceni, ob tem pa prispevati k trajnostnemu gospodarstvu.| Procesor | Intel® Core™ i7-10850H / 2,70 - 4,90 GHz / Hexa-Core / 5,10 GHz TurboBoost |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 32 GB |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR4 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 128 GB |
| Trdi disk | 512 GB |
| Tip trdega diska | NVMe SSD |
| Grafična kartica | NVIDIA Quadro T2000 Max-Q (4 GB GDDR5) |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6″) |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | A kvaliteta |
| Operacijski sistem | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 10 Pro) |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | 0x |
| Število Thunderbolt priključkov | 2x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 0x |
| Priključek za docking postajo | da |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Dodatki | 1x Mini displayport, 1x Audio, 1x SmartCard |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | German keyboard |
| Stanje | Obnovljeno |
| Teža | 2,4 |
| EAN | 3831130150146 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |









