Kratek opis:
Intel® Core™ i7-10850H / 2,70 - 4,90 GHz / Hexa-Core / 5,10 GHz TurboBoost, 32 GB DDR4 SODIMM, 512 GB NVMe SSD, 43,9 cm (17,3″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, NVIDIA Quadro RTX 3000 (6 GB GDDR6), HDMI, Thunderbolt, 3x USB, backlit_kb, Card reader, bluetooth, No OS Installed - Win10P COA
Šifra:
IDP775I70R3197
Prenosnik Dell Precision 7750 / i7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
1.099,00 €
900,82 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.099,00 €
Kratek opis:
Intel® Core™ i7-10850H / 2,70 - 4,90 GHz / Hexa-Core / 5,10 GHz TurboBoost, 32 GB DDR4 SODIMM, 512 GB NVMe SSD, 43,9 cm (17,3″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, NVIDIA Quadro RTX 3000 (6 GB GDDR6), HDMI, Thunderbolt, 3x USB, backlit_kb, Card reader, bluetooth, No OS Installed - Win10P COA
Z nakupom tega izdelka prejmete 1099 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 33.30 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: Na zalogi
samo še 1 kos na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Dell Precision 7750 je zmogljiv prenosnik, ki zagotavlja visoko učinkovitost in zanesljivost pri vsakodnevnem delu ali zahtevnejših nalogah. Opremljen je z zmogljivim procesorjem, velikim pomnilnikom in hitrim pomnilniškim medijem, ki poskrbijo za hitrost in produktivnost.
Največje prednosti
Dell Precision 7750 izstopa s svojo prostornejšo zaslonsko površino, saj že sam zaslon z diagonalo 43,9 cm (17,3") omogoča boljšo vizualno izkušnjo. Matiran zaslon s FHD ločljivostjo preprečuje neprijetne odseve, za optimalno preglednost pri dolgotrajnem delu. Sprednja stran je opremljena z zmogljivo grafično kartico NVIDIA, ki prinaša pomembne prednosti pri grafičnem oblikovanju.- Izjemna zmogljivost
- Hitra NVMe tehnologija
- Zanesljivo delovanje
- Iztopajoča grafična kartica
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je idealen za profesionalce, ki potrebujejo zanesljivo in močno napravo za obdelavo zahtevnih nalog, kot so grafični oblikovalci, inženirji in analitiki. Zaradi širšega zaslona in zmogljive grafične kartice je primeren za tiste, ki se ukvarjajo z video produkcijo ali CAD aplikacijami.Možnosti nadgradnje
Prenosnik omogoča fleksibilnost glede prihodnjih nadgradenj, razširitev pomnilnika in nadgradnjo kapacitete diska, kar vam omogoča, da ste pripravljeni na večje izzive. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Obnovljene naprave, kot je Dell Precision 7750, ponujajo odlično razmerje med ceno in zmogljivostjo. Strokovno izvedena obnova zagotavlja, da naprava deluje, kot bi bila nova. Poleg tega z izbiro obnovljene elektronike prispevate k bolj trajnostnemu načinu uporabe virov. Pridobite kakovosten prenosnik po dostopnejši ceni in koristite vse prednosti standardiziranega sistema kakovostnih ocen. Izberite Dell Precision 7750, če potrebujete zanesljiv in zmogljiv prenosnik, ki bo brez težav sledil vašim profesionalnim potrebam ter omogočil brezhibno delovanje dolgo časa.| Procesor | Intel® Core™ i7-10850H / 2,70 - 4,90 GHz / Hexa-Core / 5,10 GHz TurboBoost |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 32 GB |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR4 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 128 GB |
| Trdi disk | 512 GB |
| Tip trdega diska | NVMe SSD |
| Grafična kartica | NVIDIA Quadro RTX 3000 (6 GB GDDR6) |
| Zaslon | 43,9 cm (17,3″) |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | A kvaliteta |
| Operacijski sistem | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 10 Pro) |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 3x |
| USB-C | 0x |
| Število Thunderbolt priključkov | 2x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 0x |
| Priključek za docking postajo | da |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Dodatki | 1x Mini displayport, 1x Audio |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | English keyboard |
| Stanje | Obnovljeno |
| Teža | 3 |
| EAN | 3831130150870 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | Dell tehnična regulativna ekipa, Raheen Business Park, Limerick, Irska, regulatory_compliance@dell.com |
| Proizvajalec | Dell Inc., 1 Dell Way, Round Rock, TX 78682, United States, Združene države Amerike, regulatory_compliance@dell.com |









