Kratek opis:
Intel Core Ultra 5 135U (1,6 GHz), 8 GB DDR5x-7500, 35,6 cm (13,3\") WUXGA (1920x1200) AG LED, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, Intel Graphics (IGP), HDMI 2.1, 2x Thunderbolt 4 (USB-C/DisplayPort - 40Gpbs), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6E AX211, Bluetooth 5.3, Webcam, Fingerprint, Backlit kbd., Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
Šifra:
C52QTE8R
Prenosnik HP EliteBook 830 G11 | U5-135U / Ultra 5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 13,3″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Kratek opis:
Intel Core Ultra 5 135U (1,6 GHz), 8 GB DDR5x-7500, 35,6 cm (13,3\") WUXGA (1920x1200) AG LED, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, Intel Graphics (IGP), HDMI 2.1, 2x Thunderbolt 4 (USB-C/DisplayPort - 40Gpbs), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6E AX211, Bluetooth 5.3, Webcam, Fingerprint, Backlit kbd., Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 799 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 24.21 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: Na zalogi
samo še 1 kos na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
HP EliteBook 830 G11 je eleganten in prenosen prenosni računalnik, ki ponuja popolno ravnotežje med zmogljivostjo in mobilnostjo za zahtevne uporabnike. Z robustnim dizajnom in vrhunskimi komponentami, ta prenosnik zagotavlja izjemno uporabniško izkušnjo, bodisi za delo bodisi za prosti čas.
Največje prednosti
EliteBook 830 G11 se ponaša s kompaktno 13,3-palčno WUXGA zaslonsko površino, ki ponuja kristalno čisto sliko in širok kot gledanja. Zahvaljujoč tehnologiji AG LED, zaslon zmanjša bleščanje in zagotavlja prijetno uporabo tudi pri močni svetlobi. Integracija hitra SSD diskovna enota s tehnologijo NVMe poskrbi za izjemno hiter dostop do podatkov in izboljšano odzivnost sistema.- Najmodernejša povezljivost s HDMI 2.1 in dvema Thunderbolt 4 priključkoma
- Napredna brezžična tehnologija z Wi-Fi 6E in Bluetooth 5.3
- Vgrajena funkcionalnost za biometrično prijavo s čitalnikom prstnih odtisov
- Osvetljena tipkovnica za enostavno tipkanje v slabih svetlobnih pogojih
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je idealen za profesionalce, ki potrebujejo zanesljivo in zmogljivo napravo za delo na poti, pa tudi za študente, ki zahtevajo prenosni računalnik, ki bo kos zahtevnim nalogam in hitrim predavanjem. Prav tako je primeren za domače uporabnike, ki želijo napravo, ki bo podpirala številne vsakodnevne funkcije.Možnosti nadgradnje
HP EliteBook 830 G11 omogoča nadgradljivo diskovno enoto in pomnilnik, kar pomeni, da lahko uporabniki prilagodijo zmogljivost svojim potrebam. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira profesionalno obnovljene naprave, kot je ta EliteBook, prinaša številne prednosti. Takšne naprave so skrbno preverjene in preizkušene s standardiziranim sistemom kakovostnih ocen, kar zagotavlja visoko stopnjo zanesljivosti. Obenem je to trajnostna izbira, saj zmanjšuje elektronske odpadke in nudi vrhunsko zmogljivost po dostopnejši ceni, kar predstavlja izjemno vrednost za kupce, ki cenijo kakovost in ekonomičnost.| Procesor | Intel® Core™ Ultra 5 135U / 1,6 GHz / 12-Cores (2C+(8c+2c)/14T) / 4,4 GHz TurboBoost |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 8 GB DDR5 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR5x SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 64 GB |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | Intel Graphics (IGP) |
| Zaslon | 33,8 cm (13,3″) WUXGA (1920 x 1200) AG LED | 250 nits |
| Največja ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 2x |
| Video over USB-C | 1x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | da |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Španska tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Računalnik HP All-in-One 24-cr1003nx| U7-155U | Touch / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Računalnik HP EliteOne 840 G9 AiO | i5-13500 | W11 Pro / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik HP OmniBook X AI 17-dd0047 | U7-256V | Touch / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Prenosnik HP EliteBook 830 G11 | U7-155U / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 13,3″ WUXGA
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik Victus Gaming 15-fa2008ns | i5-13420H | RTX 3050 | Pink / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik HP Envy x360 16-ac0097 | U7-155U | 2-in-1 Touch / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Prenosnik HP ProBook 4 G1i 16 | U7 255U | 24GB RAM / Ultra 7 / RAM 24 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.099,00 €
900,82 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.099,00 €
Prenosnik HP Spectre X360 2-IN-1 16-AA0XXX / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WQXGA
1.099,00 €
900,82 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.099,00 €
Prenosnik HP EliteBook 640 G11 WWAN | U5-135U | Touch / Ultra 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik Apple MacBook Air 15 2023 Midnight / Apple M / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,3" Retina
1.199,00 €
982,79 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.199,00 €





























