Kratek opis:
Intel Core Ultra 7 255U (2,0 GHz), 40,6 cm (16,0\") WUXGA (1920x1200) IPS AG WLED 60 Hz, 24 GB DDR5-5600, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, Intel Xe Graphics (IGP), 1x HDMI 2.1, 2x USB-C 3.2 Gen2x2 (20 Gbps - DisplayPort), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6E AX211, Bluetooth 5.3, Webcam, Fingerprint, Backlit Kbd., Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
Šifra:
A23QPEAR
Prenosnik HP ProBook 4 G1i 16 | U7 255U | 24GB RAM | W11P / Ultra 7 / RAM 24 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.099,00 €
900,82 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.099,00 €
Kratek opis:
Intel Core Ultra 7 255U (2,0 GHz), 40,6 cm (16,0\") WUXGA (1920x1200) IPS AG WLED 60 Hz, 24 GB DDR5-5600, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, Intel Xe Graphics (IGP), 1x HDMI 2.1, 2x USB-C 3.2 Gen2x2 (20 Gbps - DisplayPort), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6E AX211, Bluetooth 5.3, Webcam, Fingerprint, Backlit Kbd., Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 1099 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 33.30 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: Na zalogi
samo še 1 kos na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Prenosnik HP ProBook 4 G1i je idealna izbira za vse, ki iščejo zanesljivo in zmogljivo napravo za vsakodnevno uporabo. Odlikuje ga eleganten dizajn in velik, 16-palčni zaslon z visoko ločljivostjo, ki poskrbi za ostrine slike in prijetno uporabniško izkušnjo.
Največje prednosti
Zmogljiv procesor omogoča hitro in učinkovito obdelavo več aplikacij hkrati, kar povečuje produktivnost.- Velik zaslon z WUXGA tehnologijo zagotavlja kristalno čisto sliko z natančnimi detajli.
- Hitri NVMe SSD disk omogoča bliskovito hiter zagon sistema ter učinkovito shranjevanje in dostop do podatkov.
- Priključne možnosti s HDMI in USB-C vmesniki nudijo vsestranskost pri povezovanju drugih naprav.
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je popolna izbira za poslovneže, študente ali kreativne profesionalce, ki potrebujejo zanesljivo napravo za delo od doma, pisarne ali na poti. Uporabnikom, ki veliko časa preživijo pred zaslonom, bo še posebej všeč visoka ločljivost, ki zmanjšuje obremenitev oči.Možnosti nadgradnje
Ponudba možnosti nadgradnje diska in pomnilnika pomeni, da lahko svojo napravo prilagodite svojim specifičnim potrebam. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbor prenovljenega prenosnika prinaša številne prednosti. Obnovljene naprave so podvržene strokovni obnovi in strogi kakovostni oceni, zagotavljata trajnost in zmanjšujejo okoljski vpliv ob zmanjšanju elektronskih odpadkov. Poleg tega omogočajo pridobitev visokokakovostne opreme po ugodnejši ceni. Nazadnje, ne gre spregledati večjo vrednost, ki jo prinaša prenosnik HP ProBook 4 G1i, zaradi kombinacije zmogljivosti, vsestranskosti in zanesljivosti. To je resnično naprava, ki ne razočara, saj odgovarja na potrebe današnjega zahtevnega uporabnika.| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 255U / 2,0 GHz / 12-Cores (2C+(8c+2c)/14T) / Max Turbo Frequency 5,2 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 24 GB DDR5 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | Typically, laptops like the HP ProBook series often have 2 memory slots. |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 24 GB |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | Intel® Graphics (IGP) |
| Zaslon | 40,6 cm (16,0″) WUXGA (1920 x 1200) IPS LED | 400 nits | 100% sRGB |
| Največja ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | da |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Nizozemska tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0199485438610 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP Omen MAX Gaming Laptop 16-ah0012ns / Ultra 9 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0" WQXGA
2.499,00 €
2.048,36 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.499,00 €
Prenosnik HP OMEN Gaming 16-am0008ne | i7-14650HX | RTX 5050 / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.299,00 €
1.064,75 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.299,00 €
Prenosnik HP OmniBook X Flip 16-AS0XXX / Ultra 7 258V / 2.2 GHz Turbo boost 4.8 GHz / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ 2.8K
1.299,00 €
1.064,75 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.299,00 €
Prenosnik HP EliteBook 6 G1i 16 | U5-225U | WWAN | Touch / Ultra 5 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.299,00 €
1.064,75 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.299,00 €
Prenosnik HP OMEN Transcend 14-fb0005nx | Ultra 7 155H | GeForce RTX 4060 (8 GB) / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ 2.8K
1.399,00 €
1.146,72 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.399,00 €
Prenosnik HP Omen Gaming 16-AE0XXX / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ FHD
1.349,00 €
1.105,74 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.349,00 €
Prenosnik HP ProBook 4 G1i 16 | U7 255H | 24GB RAM | W11P / Ultra 7 / RAM 24 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.159,00 €
950,00 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.159,00 €
Računalnik HP OMEN 35L Gaming GT16-0189nz | U7-265K | RTX 5080 (16GB) / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk
2.999,00 €
2.458,20 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.999,00 €
Prenosnik Apple MacBook Air 15 2023 Midnight / Apple M / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,3" Retina
1.199,00 €
982,79 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.199,00 €
Računalnik HP OMEN 35L Gaming GT16-0199nz | U7-265K | RTX 5080 (16GB) / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk
2.999,00 €
2.458,20 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.999,00 €





























