Kratek opis:
Intel Core 5 120U (1,4 GHz), 16 GB LPDDR5-5200, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 35,5 cm (14,0\") WUXGA (1920x1200) Multi-Touch BV IPS LED 60 Hz, Intel Graphics (IGP), HDMI 2.1, 2x USB-C 3.2 Gen2 (10Gbps - DisplayPort), 1x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), 1x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6, Bluetooth 5.4, Backlit Kbd, Pen-Tilt Silver, Webcam, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Šifra:
CA8K2EAR
Prenosnik HP OmniBook 5 Flip 14-fp0033ne | Touch / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Kratek opis:
Intel Core 5 120U (1,4 GHz), 16 GB LPDDR5-5200, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 35,5 cm (14,0\") WUXGA (1920x1200) Multi-Touch BV IPS LED 60 Hz, Intel Graphics (IGP), HDMI 2.1, 2x USB-C 3.2 Gen2 (10Gbps - DisplayPort), 1x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), 1x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6, Bluetooth 5.4, Backlit Kbd, Pen-Tilt Silver, Webcam, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 799 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 24.21 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost:Izdelek je razprodan, a v naši ponudbi vas morda čaka odlična alternativa. Preverite takoj!
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Prenosnik HP OmniBook 5 Flip 14-fp0033ne je popolna izbira za vse, ki iščejo zmogljivo in prilagodljivo napravo. S svojo vsestransko obliko s funkcijo "flip" omogoča uporabo v različnih načinih, bodisi kot prenosnik ali tablica, kar povečuje produktivnost in prilagodljivost uporabnika.
Največje prednosti
- Vsestranska oblika: Prilagodljiv dizajn omogoča enostavno preklapljanje med načini uporabe.
- Visokoločljivostni zaslon: 35,5 cm (14,0") velik WUXGA zaslon z Multi-Touch funkcionalnostjo zagotavlja čudovite vizualne učinke in interaktivnost.
- Razširjene možnosti priklopov: Opremljen z različnimi priključki, vključno z HDMI, USB-C in USB-A.
- Hitrost: NVMe tehnologija omogoča hitro nalaganje in prihranek časa pri dostopu do podatkov.
- Pohitreno delo: Procesor I5 in zmogljiva grafika omogočata gladko izvajanje vsakodnevnih nalog.
Kdo kupuje ta izdelek
Prenosnik je idealen za profesionalce, ki potrebujejo zmogljivo napravo za delo na poti, študente, ki potrebujejo zanesljivo napravo za študij, in ustvarjalce vsebin, ki cenijo interaktivne funkcije zaslona in zmogljivost grafike.Možnosti nadgradnje
HP OmniBook 5 Flip omogoča nadgradnjo diska in pomnilnika, kar uporabniku ponuja prilagodljivost pri spreminjanju zmogljivosti glede na potrebe. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Obnova prenosnika poteka s strokovno storitvijo, ki zagotavlja visoko kakovost in dolgoročno zanesljivost. Sistem kakovostnih ocen zagotavlja, da naprava izpolnjuje vse potrebne standarde. Izbor obnovljenega prenosnika ne pomeni le finančne prihranke, temveč tudi odgovornost do okolja, saj prispeva k trajnostnejši rabi virov.| Procesor | Intel® Core™ 5 120U / 1,4 - 3,8 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Turbo Speed 5,0 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB DDR5 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | LPDDR5 (soldered) |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 16 GB |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | Intel® Graphics (IGP) |
| Zaslon | 35,5 cm (14,0″) WUXGA (1920 x 1200) Multi-Touch Bright View IPS LED | 62,5% sRGB |
| Največja ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Sijajni (BrightView, gloss), Touch |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Angleška / Arabska tipkovnica (priložene SLO nalepke) |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0199642666764 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Računalnik HP EliteOne 840 G9 AiO | i5-13500 | W11P / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Računalnik HP All-in-One 27-cr0048na | i7 13.gen | W11H / i7 / RAM 8 GB / SSD Disk
929,00 €
761,48 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 929,00 €
Prenosnik HP OmniBook X Flip NGAI 16-as0008na | Ultra7 256V | Touch / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Prenosnik HP EliteBook 830 G11 WWAN | U7-165U / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 13,3″ WUXGA
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik Victus Gaming 15-fa2008ns | i5-13420H | RTX 3050 | Pink / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik HP ProBook 4 G1i 14 | U7 255U | 24GB RAM | W11P / Ultra 7 / RAM 24 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
1.099,00 €
900,82 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.099,00 €
Prenosnik HP OmniBook X Flip 16-AS0XXX / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ 2.8K
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Računalnik HP EliteOne 840 G9 AiO | i5-13500 | W11 Pro / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik Apple MacBook Air 15 2023 Midnight / Apple M / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,3" Retina
1.199,00 €
982,79 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.199,00 €
Prenosnik HP EliteBook 640 G11 WWAN | U5-135U | Touch / Ultra 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €





























