Kratek opis:
Intel Core 5 120U (1,4 GHz), 16 GB LPDDR5-5200, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 35,5 cm (14,0\") WUXGA (1920x1200) Multi-Touch BV LED IPS 60 Hz, Intel Graphics (IGP), HDMI 2.1, 2x USB-C 3.2 Gen2 (10Gbps - DisplayPort), 1x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), 1x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6, Bluetooth 5.4, Backlit Kbd, Webcam, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Šifra:
BX9C2EAR
Prenosnik HP OmniBook 5 Flip 14-fp0007nl | Core 5 120U | Touch / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Kratek opis:
Intel Core 5 120U (1,4 GHz), 16 GB LPDDR5-5200, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 35,5 cm (14,0\") WUXGA (1920x1200) Multi-Touch BV LED IPS 60 Hz, Intel Graphics (IGP), HDMI 2.1, 2x USB-C 3.2 Gen2 (10Gbps - DisplayPort), 1x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), 1x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6, Bluetooth 5.4, Backlit Kbd, Webcam, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 799 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 24.21 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: Na zalogi
samo še 1 kos na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
HP OmniBook 5 Flip 14 je prenosnik, zasnovan za prilagodljivost in učinkovito delovanje. S stilskim dizajnom in sodobnimi komponentami izpolnjuje zahteve vsakdanjega in profesionalnega uporabnika. Z inovativnim zaslonom Multi-Touch je prava izbira za dinamične posameznike, ki želijo večjo interaktivnost.
Največje prednosti
- Prilagodljiv zaslon: 14,0" večkratni dotik omogoča intuitivno upravljanje
- Močna zmogljivost: I5 procesor zagotavlja tekoče delovanje različnih aplikacij
- Hiter NVMe SSD: hiter dostop do podatkov za izboljšano produktivnost
- Povezljivost: s HDMI 2.1 in več USB-C vmesniki omogoča enostavno razširitev delovnega okolja
- Zanesljiva povezava: Wi-Fi 6 in Bluetooth 5.4 zagotavljata hitre in stabilne povezave
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je namenjen profesionalcem, ki potrebujejo zanesljivo in zmogljivo napravo za delo na poti, ter študentom, ki iščejo napravo, ki lahko preide iz načina tablice v prenosnik za večjo prilagodljivost pri učenju. Kreativci bodo cenili interaktivni zaslon na dotik, idealen za skice in urejanje.Možnosti nadgradnje
HP OmniBook 5 Flip 14 prinaša prilagodljivost za nadgradnje diska in pomnilnika, kar omogoča, da napravo enostavno prilagodite svojim rastočim potrebam. Doslej vgrajeni hitri NVMe SSD pogon zagotavlja bliskovit dostop do vaših datotek. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Obnovo napravo HP OmniBook 5 Flip 14 omogoča posodobljena standardizirana ocena kakovosti po opravljenem strokovnem pregledu. Takšna izbira ponuja zanesljivo kakovost in obsežne zmogljivosti za dostopno ceno. Poleg prihranka pomaga zmanjševati elektronski odpad, kar predstavlja pomemben korak v smeri trajnosti. Izberite HP OmniBook 5 Flip 14 kot svojo rešitev za mobilno in fleksibilno računalništvo. Ponuja vse potrebne funkcije za današnji hitro spreminjajoči se svet.| Procesor | Intel® Core™ 5 120U / 1,4 - 3,8 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Turbo Speed 5,0 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB DDR5 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | Typically, laptops like this might have soldered RAM with no additional slots. |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 16 GB |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Tip trdega diska | SATA SSD |
| Grafična kartica | Intel® Graphics (IGP) |
| Zaslon | 35,5 cm (14,0″) WUXGA (1920 x 1200) Multi-Touch Bright View IPS LED | 62,5% sRGB |
| Največja ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Sijajni (BrightView, gloss), Touch |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Italijanska tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 0199251731655 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik Victus Gaming 15-fa2701ns | i5-13420H | RTX 4050 / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
989,00 €
810,66 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 989,00 €
Prenosnik HP EliteBook 830 G11 WWAN | U7-165U / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 13,3″ WUXGA
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik HP ProBook 4 G1q 14 AI | Snapdragon X1 / Qualcomm® Snapdragon® X / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Računalnik HP ProOne 440 G9 NT AiO | i7-13700T | Touch | W11P / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Računalnik HP All-in-One 27-cr0067nf | R7 7730U / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Prenosnik HP Spectre X360 2-IN-1 16-AA0XXX / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WQHD
Akcijska cena
999,00 €
818,85 €
Redna cena
1.049,00 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 Flip 14-fp0001nx | Core 7 150U | Touch / 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
949,00 €
777,87 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 949,00 €
Prenosnik HP Spectre X360 2-IN-1 16-AA0XXX / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WQXGA
1.099,00 €
900,82 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.099,00 €
Prenosnik HP OmniBook X Flip 16-AS0XXX / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ 2.8K
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Prenosnik Apple MacBook Air 15 2023 Midnight / Apple M / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,3" Retina
1.199,00 €
982,79 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.199,00 €



























